2

@Fan_Barca33 spokojnie , taktycznie z punktu widzenia sporu sądowego Ter Stegen robi dobrze

13

To oczywiście pieprzenie zalecone Ter Stegenowi przez prawników . W przypadku sporu sądowego powie miałem dobre chęci , chciałem wypełnić Kontrakt a zły i brzydki klub mi nie pozwolił . Co prawda już drugi sezon jestem kontuzjowany ale uwierzcie mi że naprawdę kocham klub a jeszcze bardziej pieniądze ….. wuj nie człowiek , wuj nie kapitan

0

Będą zarejestrowani i koniec . Więcej wiary

0

@Kismeth a skąd ten nieuprawniony wniosek ? Spójrz poniżej w przesyłane linki przez inne osoby . Swoją drogą trzeba mieć dużo złej woli, zeby wysnuć taki wniosek jak twój

0

@Azi poczymaj poczymaj

0

Po hiszpańsku . Kompletnie mnie to nie dziwi mimo że buduje turecka firma . Coś co u nas buduje się rok w Hiszpanii 3 lata. Jak dobrze pójdzie

0

@Lokusekpl Perez ? Olmo ? A miał w tym interes ? Nie zmienia faktu że grał i teraz będzie tak samo

9

Jakby Lewandowski był kontuzjowany przez 2 sezony to już by go żywcem pogrzebano a część osób na tej stronie własnoręcznie ukrzyżowało ….

0

Chłopak który jest szkolony przez 8 lat odchodzi z darmo …. Pewnie to z czegoś wynika ale nie uważam że jest to uczciwe

0

Czy nie uważacie że kupowanie podróbek z Chin to okradanie własnego , ukochanego klubu ????

0

@bartulek98 Deco załatwił jak załatwił . I on i Marc powinni dostać kopa na księżyc

2

@Lokusekpl ale dostał Kontrakt dla zdrowego gracza a już drugi sezon jest kontuzjowany . Pomijam farmazony które opowiadał w mediach gdzie wyszła jego wredna natura . Co do reszty w zasadzie się zgadzam

3

@nowy19pl przecież będą grać …. Podobnie jak Olmo w zeszłym sezonie

4

@liber02 zastanów się , jaka rywalizacja ? Cały rok miał kontuzje , wrócił dostał mecz , a teraz znów kontuzja …. A pamiętasz jak chciał wykosić Szczęsnego ? Jak wykosił Bravo ?

1

@Guillegavira wtedy był . Potem mu się odwidziało . W Korei zwróciłem uwagę na sytuację gdzie Ronald zamiast biec ile sił by zablokować napastnika machał jak oszalały do sędziego ze spalony . Powtórki pokazały ze spalonego nie było .

10

No i Gucio … wbrew opinii wielu pesymistów pozwoli to na zaliczenie lóż do FPP . Jednocześnie apeluje o wyznaczenie jednego honorowego siedziska dla aktualnego kapitana Barcelony ….

2

@RoberDzik hierarchia aktów prawnych jest oczywista . Niemniej nie o to chodzi w sprawie , nie można dać kary za ochronę danych która mu przysługuje ale moim zdaniem można za działanie w złej wierze i działanie na szkodę klubu bo to akurat jest ewidentne . Często i gęsto się to zdarza w codziennym życiu, prosty przykład pierwszy z brzegu : koło myśliwskie Rys ustala że na ich terenie nie wolno strzelać loch pomimo że Ustawa o łowiectwie dopuszcza prawnie odstrzał . Tomek strzela lochę raz dostaje ostrzeżenie strzela lochę drugi raz i zostaje usunięty z koła pomimo że prawa krajowego nie złamał . I nie ma nic do gadania w tej kwestii. Sąd koleżeński a potem walne usuwa go zgodnie ze statutem koła choć prawa krajowego nie złamał . Tak więc bardzo możliwe że Barca uzna działanie zawodnika na szkodę klubu i wstrzyma wypłatę środków , być może z buta rozwiąże Kontrakt . Bardzo możliwe że Ter Stegen za kilka lat wygra sprawę w sądzie ( w Polsce trwałoby to długo ) i Barca musiałaby zapłacić odszkodowanie . Ale wtedy Laporty już może nie być w klubie

9

Trzymam kciuki za klub ! Ani kroku wstecz ! Tak , wydaje się możliwe wstrzymanie wypłaty . Działanie w złej wierze jest oczywiste . Aczkolwiek końcowy wynik batalii prawnej może być niekorzystny dla Barcy. Ciekawe co faktycznie się wydarzy

5

Czyli sam prawnik przyznaje , że Ter Stegen działa na szkodę klubu a bez wątpienia w kontrakcie ma zapisane że nie może tego robić . I TS postępuje zgodnie z prawem pracy co nie zmienia faktu że działa na szkodę klubu. I teraz zapewne w kontrakcie są zapisy dyscyplinujące do braku wypłaty włącznie ….. Lubię takie historie , skręca mnie z ciekawości jak się skończy

2

@Alfie spokojnie . Będą zarejestrowani . Skąd ten defetyzm ? Olmo grał ? Grał

0

@BORO_12 prosta sprawa, zmienić kryteria wyboru . Flick przyjdzie i powie wy wybieracie ale tylko z pierwszej jedenastki .

1

@Sekstet2009 wybacz nie widzę różnicy . Jaką rywalizacja jak Ter Stegen przez cały rok był ciężko kontuzjowany a teraz twierdzi że znów jest kontuzjowany na kolejne pół roku . Można go bronić ale nie fałszywymi argumentami. Dla mnie sprawa prosta: płacić Kontrakt i wskazać miejsce na trybunie gdzie będzie siedział do końca kontraktu

3

@Sekstet2009 Deco głównie rozegrał to fatalnie ale on na twarzy nie ma śladu finezji . A Ter Stegen porównał dorównać Deco opowiadając farmazony na konferencjach prasowych . Obydwoje powinni dostać takiego kopa że wylądowaliby na księżycu

3

Nie może odseparować od grupy ? Był tu opisywany wcześniej dokładnie taki przypadek innego gracza w innej drużynie i wtedy zwracałem uwagę że jest to możliwe … Faktem jest że Barcelona musi być wreszcie stanowcza bo inaczej zawodnicy non stop będą robili sobie jaja z klubu ….

0

@BORO_12 na jakiej ?

0

@Muhitos Flick powiedział Ter Stegenowi że na niego nie liczy , że numerem jeden jest Garcia , 2 Szczęsny - przynajmniej tyle wiemy z mediów . Czy Flick chce kreta u siebie ? Czy zawodnicy chcą ? Tego nie wiemy ale wiemy , że zgodnie z przepisami MTS może mieć osobny trening gdzieś z boczku . I tyle

4

Wyszłoby na to że to my , większość z tego forum nie ma racji krytykując Ter Stegena a zawodnicy go wspierają . Pasuje tu tytuł z O7 zgłoś się : Brudna sprawa

1

@michalgajdek jeżeli przepis LaLiga umożliwia rejestrację w miejsce zawodnika kontuzjowanego innego zawodnika a kontuzjowany zawodnik uniemożliwia przeprowadzenie tego procesu to jest wprost działanie na szkodę klubu. I myślę że większość prawników by się do tego przychyliła z tych których znam zarówno w Hiszpanii jak i Polsce. Co orzeknie sąd to inna sprawa . Z jednej strony wziąłby kontekst bitwy zawodnika o pieniądze z drugiej jeśli to jest umowa o pracę mógłby opierać się na prawie i dobrostanie zawodnika . Pytanie jak wygląda umowa o pracę , tego nie wiemy , zapewne są tam wpisane prawa i obowiązki i na tej podstawie Barca mówi o karach dyscyplinarnych . Tak jak wcześniej już napisałem ciekawa sprawa prawnicza . Ps tak naprawdę my niewiele wiemy , bez dokładnego spojrzenia w dokumenty cały czas spekulujemy

0

@Bananowysong tak samo uważam w sprawie Deco. I on i MATS powinni być z dala od Barcy

1

@pluszek zachował się podle i to nawet nie teraz , bo teraz jest na wojnie z klubem o kasę . Ale to jak mendził żeby wejść za Szczęsnego to było żałosne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?