Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Fan_Barca33 spokojnie , taktycznie z punktu widzenia sporu sądowego Ter Stegen robi dobrze
13
To oczywiście pieprzenie zalecone Ter Stegenowi przez prawników . W przypadku sporu sądowego powie miałem dobre chęci , chciałem wypełnić Kontrakt a zły i brzydki klub mi nie pozwolił . Co prawda już drugi sezon jestem kontuzjowany ale uwierzcie mi że naprawdę kocham klub a jeszcze bardziej pieniądze ….. wuj nie człowiek , wuj nie kapitan
0
Będą zarejestrowani i koniec . Więcej wiary
0
@Kismeth a skąd ten nieuprawniony wniosek ? Spójrz poniżej w przesyłane linki przez inne osoby . Swoją drogą trzeba mieć dużo złej woli, zeby wysnuć taki wniosek jak twój
0
@Azi poczymaj poczymaj
0
Po hiszpańsku . Kompletnie mnie to nie dziwi mimo że buduje turecka firma . Coś co u nas buduje się rok w Hiszpanii 3 lata. Jak dobrze pójdzie
0
@Lokusekpl Perez ? Olmo ? A miał w tym interes ? Nie zmienia faktu że grał i teraz będzie tak samo
9
Jakby Lewandowski był kontuzjowany przez 2 sezony to już by go żywcem pogrzebano a część osób na tej stronie własnoręcznie ukrzyżowało ….
0
Chłopak który jest szkolony przez 8 lat odchodzi z darmo …. Pewnie to z czegoś wynika ale nie uważam że jest to uczciwe
0
Czy nie uważacie że kupowanie podróbek z Chin to okradanie własnego , ukochanego klubu ????
0
@bartulek98 Deco załatwił jak załatwił . I on i Marc powinni dostać kopa na księżyc
2
@Lokusekpl ale dostał Kontrakt dla zdrowego gracza a już drugi sezon jest kontuzjowany . Pomijam farmazony które opowiadał w mediach gdzie wyszła jego wredna natura . Co do reszty w zasadzie się zgadzam
3
@nowy19pl przecież będą grać …. Podobnie jak Olmo w zeszłym sezonie
4
@liber02 zastanów się , jaka rywalizacja ? Cały rok miał kontuzje , wrócił dostał mecz , a teraz znów kontuzja …. A pamiętasz jak chciał wykosić Szczęsnego ? Jak wykosił Bravo ?
1
@Guillegavira wtedy był . Potem mu się odwidziało . W Korei zwróciłem uwagę na sytuację gdzie Ronald zamiast biec ile sił by zablokować napastnika machał jak oszalały do sędziego ze spalony . Powtórki pokazały ze spalonego nie było .
10
No i Gucio … wbrew opinii wielu pesymistów pozwoli to na zaliczenie lóż do FPP . Jednocześnie apeluje o wyznaczenie jednego honorowego siedziska dla aktualnego kapitana Barcelony ….
2
@RoberDzik hierarchia aktów prawnych jest oczywista . Niemniej nie o to chodzi w sprawie , nie można dać kary za ochronę danych która mu przysługuje ale moim zdaniem można za działanie w złej wierze i działanie na szkodę klubu bo to akurat jest ewidentne . Często i gęsto się to zdarza w codziennym życiu, prosty przykład pierwszy z brzegu : koło myśliwskie Rys ustala że na ich terenie nie wolno strzelać loch pomimo że Ustawa o łowiectwie dopuszcza prawnie odstrzał . Tomek strzela lochę raz dostaje ostrzeżenie strzela lochę drugi raz i zostaje usunięty z koła pomimo że prawa krajowego nie złamał . I nie ma nic do gadania w tej kwestii. Sąd koleżeński a potem walne usuwa go zgodnie ze statutem koła choć prawa krajowego nie złamał . Tak więc bardzo możliwe że Barca uzna działanie zawodnika na szkodę klubu i wstrzyma wypłatę środków , być może z buta rozwiąże Kontrakt . Bardzo możliwe że Ter Stegen za kilka lat wygra sprawę w sądzie ( w Polsce trwałoby to długo ) i Barca musiałaby zapłacić odszkodowanie . Ale wtedy Laporty już może nie być w klubie
9
Trzymam kciuki za klub ! Ani kroku wstecz ! Tak , wydaje się możliwe wstrzymanie wypłaty . Działanie w złej wierze jest oczywiste . Aczkolwiek końcowy wynik batalii prawnej może być niekorzystny dla Barcy. Ciekawe co faktycznie się wydarzy
5
Czyli sam prawnik przyznaje , że Ter Stegen działa na szkodę klubu a bez wątpienia w kontrakcie ma zapisane że nie może tego robić . I TS postępuje zgodnie z prawem pracy co nie zmienia faktu że działa na szkodę klubu. I teraz zapewne w kontrakcie są zapisy dyscyplinujące do braku wypłaty włącznie ….. Lubię takie historie , skręca mnie z ciekawości jak się skończy
2
@Alfie spokojnie . Będą zarejestrowani . Skąd ten defetyzm ? Olmo grał ? Grał
0
@BORO_12 prosta sprawa, zmienić kryteria wyboru . Flick przyjdzie i powie wy wybieracie ale tylko z pierwszej jedenastki .
1
@Sekstet2009 wybacz nie widzę różnicy . Jaką rywalizacja jak Ter Stegen przez cały rok był ciężko kontuzjowany a teraz twierdzi że znów jest kontuzjowany na kolejne pół roku . Można go bronić ale nie fałszywymi argumentami. Dla mnie sprawa prosta: płacić Kontrakt i wskazać miejsce na trybunie gdzie będzie siedział do końca kontraktu
3
@Sekstet2009 Deco głównie rozegrał to fatalnie ale on na twarzy nie ma śladu finezji . A Ter Stegen porównał dorównać Deco opowiadając farmazony na konferencjach prasowych . Obydwoje powinni dostać takiego kopa że wylądowaliby na księżycu
3
Nie może odseparować od grupy ? Był tu opisywany wcześniej dokładnie taki przypadek innego gracza w innej drużynie i wtedy zwracałem uwagę że jest to możliwe … Faktem jest że Barcelona musi być wreszcie stanowcza bo inaczej zawodnicy non stop będą robili sobie jaja z klubu ….
0
@BORO_12 na jakiej ?
0
@Muhitos Flick powiedział Ter Stegenowi że na niego nie liczy , że numerem jeden jest Garcia , 2 Szczęsny - przynajmniej tyle wiemy z mediów . Czy Flick chce kreta u siebie ? Czy zawodnicy chcą ? Tego nie wiemy ale wiemy , że zgodnie z przepisami MTS może mieć osobny trening gdzieś z boczku . I tyle
4
Wyszłoby na to że to my , większość z tego forum nie ma racji krytykując Ter Stegena a zawodnicy go wspierają . Pasuje tu tytuł z O7 zgłoś się : Brudna sprawa
1
@michalgajdek jeżeli przepis LaLiga umożliwia rejestrację w miejsce zawodnika kontuzjowanego innego zawodnika a kontuzjowany zawodnik uniemożliwia przeprowadzenie tego procesu to jest wprost działanie na szkodę klubu. I myślę że większość prawników by się do tego przychyliła z tych których znam zarówno w Hiszpanii jak i Polsce. Co orzeknie sąd to inna sprawa . Z jednej strony wziąłby kontekst bitwy zawodnika o pieniądze z drugiej jeśli to jest umowa o pracę mógłby opierać się na prawie i dobrostanie zawodnika . Pytanie jak wygląda umowa o pracę , tego nie wiemy , zapewne są tam wpisane prawa i obowiązki i na tej podstawie Barca mówi o karach dyscyplinarnych . Tak jak wcześniej już napisałem ciekawa sprawa prawnicza . Ps tak naprawdę my niewiele wiemy , bez dokładnego spojrzenia w dokumenty cały czas spekulujemy
0
@Bananowysong tak samo uważam w sprawie Deco. I on i MATS powinni być z dala od Barcy
1
@pluszek zachował się podle i to nawet nie teraz , bo teraz jest na wojnie z klubem o kasę . Ale to jak mendził żeby wejść za Szczęsnego to było żałosne