0

@LinekMichal tak, rozumiem i szanuję twoje podejście . Moje jest inne: mój klub ma byc zamożny , dobrze zarządzany i wygrywać ile sie da z RM lub LW w Polsce . Kwestie stadionowe mnie nie interesują od czasów gdy paliłem się ze wstydu przed przyjaciółmi z Litwy za skrajnie głupi transparent w Poznaniu.

0

Artykuł dość niejasny , nie ma co wyciągać daleko idących wniosków

2

Brawo! Jechać z ciulem

0

@Arczi87 nawet jeśli to ten brak szacunku wyraża Villareal a nie FC Barcelona. Po tych wszystkich świństwach LaLigi wobec Barcy mamy płakać że chociaż raz coś mamy na plus ?

1

@zdrastfujcie Barca - zawsze z dużej litery. Kibicom z USA też się należy , trzeba grać

0

Ale kontrakty coraz większe by wszyscy chcieli . Taki Wiliams z klubu Simona na ten przykład zrobił wszystko byleby dostać wyższy kontrakt . Ściemniał aż miło . Więc krokodyle łzy o kibicach uciśnionych są pewną hipokryzją….

0

@LinekMichal no ale na księżycu oglądałby cały świat …. I jeszcze ci z Marsa . Jeśli NBA potrafi ogarnąć temat to LaLiga również …. Skończmy z tym hiszpańskim nie da się

0

@Recha_0684 to na spokojnie policz czas jakim się różni mecz na Florydzie od mecz na Ceramice . Jedyna niewiadoma czy na Ceramice jadą autobusem czy nie . Jet lag - problem ale przy jednym dniu nie aż tak duży . Po powrocie przerwa świąteczna . Jest to oczywiście pewna niedogodność ale przy znacznie lepszej erganizacji niż Korea i Japonia …. Tak tu widzę problem największy

1

@LinekMichal ja byłbym dumny gdyby Lech grał mecz ligowy w USA . Świadczyłoby to potędze klubu . Ale po dwumeczu z CZ raczej nie zaproszą klubu z mojego miasta

3

Takie życie , nie przedłużył kontraktu to do widzenia . Nie ma sentymentów . Czy PSG dobrze na tym wyjdzie piłkarsko to się okaże ale przynajmniej pokazało zawodnikom że ma jaja. Oczywiście wcześniej pokazało całemu światu mnóstwo nieczystych zagrań . A Gdyby nie Marciniak PSG zagrałoby w finale z Barcą . Nie wystarczy grać świetnie w piłkę trzeba mieć jeszcze dobre układy .

0

@LinekMichal chodzi przecież o promocję klubu i promocje oglądalności . Tym samym także o pieniądze . Duże pieniądze . Może i trochę cyrk objazdowy ale czym się to różni od wyjazdu do Korei ? No i USA bliżej

1

@Guillegavira zobaczymy Andreasa bez kontuzji . Gdyby mu się udało pograć w dobrym zdrowiu to na niego liczę. Ronald wiadomo , 2 lata temu mógł aspirować do najlepszego stopera na świecie a potem klepki mu się przestawiły . Może Flick go naprawi …. Chciałbym

2

@Guillegavira może tak a może nie. Inigo
nie był super szybki , być może wykluje się szybszy zawodnik od niego . Będzie brakować jego charyzmy - to fakt

20

Aż miło poczytać te wpisy Polaków rodaków … tyle w nich serca , empatii, polskiej przynależności . Nikt tak nie dokopie Polakowi jak drugi Polak . Trzymaj się Robert , graj ile zdrowie pozwala i ciesz mnie swoimi bramkami - bo przypuszczam że przez następne 50 lat w Polsce takiego gracza nie będzie

0

No tak , gdy NBA promuje się w Europie - super , bardzo dobrze , zajebiscie . Gdy LaLiga promuje się poprzez najlepszy klub w USA - nie , kiszka, amerykanizacja , bez sensu . Logika Kalego

13

Kilkunastogodzinny lot przez Atlantyk ? Z Barcelony ? No chyba że licząc razem w te i z powrotem to tak . A co do RM - zagrali w KMS dla kasy to co narzekają? Mają kasę i krótkie wakacje. Barca nie ma kasy i dłuższe wakacje … jest w tym jakaś logika . Oni chyba z góry zakładają kolejne lanie i już szukają alibi

9

@WiernyKatalonii 5 bramek w 9 minut , w tym strzał z woleja w okno z 18 metrów , albo te 4 Realowi . Tak masz rację - walił na pustą aż strach. Król strzelców w 3 ligach

1

@AlexDark00 z całym szacunkiem ale Marcus i Rekin pokazali ostatnio że to nie jest wcale takie proste

0

I o dziwo są kibice zgodni z Realem. A tak poważnie to ile więcej czasu zajmie mecz w USA niż w Hiszpanii z punktu widzenia Barcy . Kilka godzin w jedną stronę i kilka w drugą , zwłaszcza gdyby Barca miała jechać autobusem na Ceramice

2

@Kubsoleon po co takie słowa , bez tego nie potrafisz rozmawiać ? …. szef FF po skręceniu wyborów poszedł do tego samego klubu gdzie laureat ZP a policja francuska prowadziła śledztwo w sprawie . Pascal Ferre otrzymywał drogie podarki od psg i był proszony o wpływ na ZP dla piłkarek i piłkarzy PSG . Fakty , łatwo dostępne

0

@MirusAmisz i to wtedy gdy Lewy pobił rekord Gerda Mullera . A rok wcześniej odwołali bo Mbappe by nie dostał . To było strasznie słabe a po latach wiemy dokładnie że była tam zwykła korupcja

2

@normasubiektywna należy pamiętać o karze od UEFA bo mam wrażenie że nikt nie zwraca na to uwagi . Więc będzie tak jak piszesz. Wielkich transferów nie będzie bo musiałyby być wielkie sprzedaże

0

@slayer w zasadzie świetny pomysł . Filmiki z budowy byłyby niezwykle

0

@ZwyklyKibicBarcy04 ale zapinamy . Po hiszpańsku . Możesz to nawet nazwać na Hiszpana . I lejemy RM aż miło oraz zdobywamy MH - w cuglach

9

@Murazor raz oszukany i raz zrobiony w trąbę . Powinien mieć 2 Złote Piłki . Nawet Riberrego tak nie wydymali

13

Faktem jest że dwie Złote Piłki należały mu się jak psu buda . Obie skręcili Francuzi . Nie pierwszy i nie ostatni raz w historii . Dlatego nie mieszkam we Francji i nie jeżdżę francuskimi autami

1

I już poranna jazda po zarządzie i wszystkich możliwych . Dajcie spokój , kawusia , luzik , będzie dobrze . Hiszpanie mają rację mówiąc że jesteśmy znerwicowani . I przestaje się dziwić że jak kto może i chce to się osiedla w Hiszpanii. Przypomnę : 3 ostatnie lata , 2 Mistrzostwa Hiszpanii …. A z tą kadrą jakie widoki na przyszłość ….

0

@OskP Spokojnie. Na luzie . Maniana i jeszcze raz maniana

0

@Lokusekpl tutaj jako inwestor w Hiszpanii mam trochę inne zdanie . Dodatkowo dochodzi nieznane w Polsce pojęcie nie da się . Nie da się i wuj. Nie da się powie architekt , urzędnik , elektryk , firma energetyczna ( nasze przy ich to potulne misie ). Polak jak trafią na problem kombinuje jak rozwiązać , górą, dołem ale trzeba sprawę rozwiązać . Hiszpan mówi nie da się i kończy sprawę

5

E tam, kontrakty coraz większe, piłkarze dostają pensję o jakich zwykły śmiertelnik może pomarzyć . A klub zadłużony na miliard euro . Niech przestaną narzekać. Jeszcze sobie prezenty na święta w USA kupią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?