Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lokusekpl tutaj jako inwestor w Hiszpanii mam trochę inne zdanie . Dodatkowo dochodzi nieznane w Polsce pojęcie nie da się . Nie da się i wuj. Nie da się powie architekt , urzędnik , elektryk , firma energetyczna ( nasze przy ich to potulne misie ). Polak jak trafią na problem kombinuje jak rozwiązać , górą, dołem ale trzeba sprawę rozwiązać . Hiszpan mówi nie da się i kończy sprawę
5
E tam, kontrakty coraz większe, piłkarze dostają pensję o jakich zwykły śmiertelnik może pomarzyć . A klub zadłużony na miliard euro . Niech przestaną narzekać. Jeszcze sobie prezenty na święta w USA kupią
7
Grimaldo jeszcze mile widziany … i ruszamy po wszystkie możliwe trofea .
0
@Lokusekpl masz dużo racji . Co do tempa prac to mam z hiszpańskimi firmami budowlanymi trochę doświadczenia i tam nikomu nie zależy by skończyć w terminie. Dlatego nawet się ucieszyłem jak wzięli to Turcy. Hiszpanie mają taki dziwny zwyczaj że zaczynają budowę po czym idą na następną i też zaczynają . I jakoś budują ale nigdy nie ma czas. A to co u nas zabiera 3 miesiące to u nich rok. Mają też bardzo dużo biurokracji i absurdalnych przepisów których nie da się przestrzegać . Więc wszyscy przymykają oczy do czasu donosu … pod tym względem to naprawdę dziwny kraj
10
@Azi ostatnie zdanie świetne , uśmiałem się
0
@Lokusekpl no to masz rację , kary czy roszczenia gwarancyjne są żartem . Ja pierdziele ale musieli przytulić kasę za taki numer . U developerów to standard ale u firm konstrukcyjnych niekoniecznie
0
Pytanie do Was i do redakcji : z kim Barca ma podpisaną umowę na budowę stadionu ? Jeden z kolegów napisał , że z jakimś pośrednikiem a nie firmą Limak. Jest tu kilku ekspertów od budowlanki to wiedzą o co chodzi zwłaszcza w zakresie kar i gwarancji
0
@Lokusekpl A to ciekawe info . No to wałek jeszcze grubszy niż myślałem . Z kim więc Barca ma umowę ?
5
@KibicBarcy84 to że są działki pod stołem to pewne na 150%. Po pierwsze branie pod stołem to standard w Hiszpanii po drugie Limak znany jest z korupcji i lewego finansowania Erdogana . Dlatego temat kar ucichł . Taka sytuacja
0
Spokojnie , się naprawi … 200 robi wrażenie ale większość to duperele jak sądzę . Gorzej gdyby były błędy projektowe jak na lotnisku w Berlinie - to wtedy już gruby kwas . Za miesiąc się okaże
0
@Murazor jeśli chcesz być lepszym trzeba poprawiać wady . Ciesze się z 5:0 , bardzo podoba mi się nowy bramkarz , o Ferminie napisałem w art o nim , ale ponieważ większość będzie się zachwycać postanowiłem napisać o pewnych mankamentach które mogą utrudnić walkę o LM. Gdy marnuje się okazję przy 5:0 wszyscy się śmieją ale gdy się gra z Interem to jedna sytuacja decyduje o awansie lub jego braku
18
Która nie chciałaby się podpromowac na Yamalu …. ? Jak wiadomo kobieta jest w stanie zrobić z faceta milionera - pod warunkiem że wcześniej był miliarderem
3
100 milionów Euro ! Na tyle wyceniam Fermina . Ale i tak nie jest na sprzedaż . Oriola mogę oddać co najwyżej . Barca ma świetną kadrę a siła rezerw jest miażdżąca . Przy dobrych rotacjach będzie nie do pokonania . Jedynie poproszę jeszcze lewego obrońcę - tak na wszelki wypadek .
1
@Barca_Big_Moment wierzę na słowo . Ja kibicuję Barcie i trzymam kciuki za Pedriego
0
@addept ma powtórkach było widać że to było bardzo silne uderzenie tylko nie trafił w piłkę . Jeśli tak wyglądają podania na 15-20 metrów to ok. Przekonałeś mnie
5
Arcymistrz kitu
0
@addept był strzał . Zdecydowanie . Tylko nie wyszedł . A potem się kapnął i pokazywał gdzie Torres miałby być . A Ferran stał w dobrym miejscu i czekał na podanie . Z dobrymi zespołami takie sytuacje będą się mścić . Niestety poczuł zapach ZP i coraz bardziej będzie nie podawać …..
7
Kilka wniosków : Yamal nie podaje także innym 9 tkom niż Lewy , Marcus i Ferran pokazali że jednak dobijanie do pustej wcale nie jest takie proste , Marcus chyba nie jest przeznaczony na lewe skrzydło a lewa obrona jest słaba . Większość akcji idzie prawą stroną
1
Ale przecież już drugi sezon jest kontuzjowany …. Rozumiem pół sezonu , czasem cały sezon ale non stop go nie ma. A jak wraca na jeden mecz to mąci jak sum w stawie
3
No tak , tylko miliony ludzi obejrzą ten filmik i pomyślą FC Barcelona to symulanci , clowni , cyrk obwoźny . Barca powinna odpowiedzieć tym samym wobec Realu i samego psychopaty Ruedigera . W dzisiejszych czasach brak odpowiedzi to przyznanie do błędu . Żadnego Jezusowego nadstawiania drugiego policzka - atak , atak , atak . Jak Gavi pokazując cymbałom 4 bramki …
3
@Nightraider częściowo masz rację , ale …. Winisz klub ze ma dobrà szkołę i pozyskuje graczy z własnej szkółki ? Laporta w 3 lata ma dwa mistrzostwa zarządzając totalnie zadłużonym klubem który ma stadion w remoncie . Jako osoba zarządzająca ja go szanuje w niektórych kwestiach zwłaszcza za to że klub utrzymuje się na powierzchni . Oczywiście zatrudnienie Deco to dramat . Ale generalnie Laporta daje radę biorąc pod uwagę jaki smród odziedziczył po poprzedniku . I jeszcze jedna sprawa : wiele osób ocenia Barce przez pryzmat polskich zasad i praw. A w Hiszpanii podchodzi się inaczej , to co u nas jest oszustwem u nich jest co najwyżej lekkim niedopowiedzeniem . Jeśli wyznacza się termin rok to u nich jest to raczej 3 lata. I nikt się nad tym super nie brandzluje . Po prostu tak jest. Patrząc na podejście Hiszpanów zawsze się zastanawiam jak oni dorobili się tak potężnych klubów : Barca i jeszcze min 2 inne kluby
0
@wielofish oczywiscie . Deco jest żenujący
2
Długi artykuł . Przeczytałem wstęp , szukam właściwego tekstu i nie ma . Inna sprawa że narody się wspierają , tutaj Niemiec wspiera Niemca . W odróżnieniu od Polaków , gdzie nikt tak cudownie nie schejtuje Polaka jak drugi Polak . Przykład Lewandowskiego choćby na tych stronach
0
@Enerio przekonałeś mnie
3
Czyli wychodzi że Marc to świetny gość ….. Wczoraj wilk a dziś owca . Niepoważna sytuacja
0
@Barca_Big_Moment wierzę . Nie oglądam ligi francuskiej
0
@zdrastfujcie oczywiście
2
@JacekM obowiązkiem Deco było porozmawiac z Ter Stegenem . A Deco publicznie stwierdził że nie czuję takiej potrzeby . Dyrektor sportowy ….
0
Deco zawalił Lapcio gasi pożar . Ciekawe jak się skończy
1
@Metalowy14 stwierdzam fakt. Nie można kibicować Barcie i Lewemu? Ja coś czuję w krzyżu, że Marcus tak odpali wrotki że i Lewy i Torres na ławce posiedzą. To chyba dobre dla Barcy, że ma teraz 3 napastników