3

Jakie to słabe wobec Ronalda … i teraz się okaże że Ter Stegen będzie przemawiał na Pucharze…. Zbiera mi się na wiadomo co

0

No to jest chyba k…. Jakiś żart ! Kapitan drużyny to jakaś waluta wymienialna ? Teraz to naprawdę ten cały burdel uważam za bandę idiotów .

2

@turhiay przyznaj się czasem do błędu . Tak po prostu . Jest lżej .

19

Papuga podpowiedziała … cały tekst pod publiczkę , kompletnie jakbym czytał wypowiedź polskich polityków z tej lub drugiej strony . Kolejne dość cwane zagranie bo jakby co to w sądzie pokaże że bardzo chciał . Czuję wewnętrzne obrzydzenie do tego delikwenta

0

@PJ777 też bym wolał żeby Inigo był niż nie był ale w życiu nie zawsze ma się to co chce.

A przy kontraktach jeśli nie masz dobrego haka zawsze zawierany jest kompromis 2 stron. Bo inaczej druga strona zawsze może się nie zgodzić . Zgoda na odejście do Arabów była logicznym kompromisem. Deco to dziad kalwaryjski o twarzy nieskażonej inteligencją ale tu akurat go rozgrzeszam

2

@turhiay nie , to Szydło wyraźnie jako premier powiedziała : obiecałam elektrownie w Ostrołęce i będzie elektrownia

2

Spokojnie , spokojnie …. Będzie dobrze , panuje optymizm . Wyliczenia są wiarygodne , Barca jak w pokerze czeka …. Słusznie mądrze i zasadnie

1

@Enerio drugi raz w tym sezonie . Gdybys znał jego karierę to byś wiedział że ile razy był kontuzjowany przez ostatnie 16 lat

2

@Calcium złe przygotowania u Flicka to oksymoron . To nie Xavi

5

Duże zaskoczenie . Nigdy bym się nie spodziewał …. Szczerze pisząc transfer Olmo to jeden z największych błędów aktualnego zarządu . Tego nie da się obronić w żaden sposób

0

@PJ777 chyba nigdy nie zawierałeś poważnych kontraktów . Co do Ronalda pełna zgoda ale nie miałem na myśli szybkiego bez głowy

2

@turhiay zwłaszcza elektrownia w Ostrołęce . 3 miliardy w PiS du

4

@Krzych już nie wymachuje . Po prostu patrzy i nie wierzy jak bardzo można nie podawać

5

Trochę to wygląda tak że Terminator Lewy przestaje być Terminatorem i coraz częściej niedomaga . Szkoda , ale matkę oszukasz , ojca oszukasz a peselu nie oszukasz

1

@KibicBarcy84 a skąd to wiesz ? Z dostępnych informacji w tym portalu wynika że Inigo mógł iść do Arabów już rok temu . Wstrzymał się ale dostał obietnicę że będzie mógł odejść . Odszedł . Wszystko w temacie . Dali mu słowa o słowa dotrzymali . Odejście Inigo w zakresie rejestracji nowych graczy niewiele zmienia

3

Lubię takie historie . I wcale się nie denerwuję. To takie cudownie hiszpańskie . A Hiszpanie mówią o nas że jesteśmy znerwicowani . Albo się wyluzujesz albo w Hiszpanii zwariujesz

0

@PJ777 klub dał słowo Inigo który mógł odejść do Arabii rok temu i bardzo dobrze że klub słowa dotrzymał . Zal Inigo ale cieszę się że klub zachował się właściwie bo umów należy dotrzymywać . Przyszedł za darmo i odszedł za darmo . Nie na co narzekać tylko się cieszyć że jednak klub trzyma się zasad. Dziękuję i powodzenia dla Inigo a za chwilę się przekonamy czy GM może robić za lewego stopera . Inigo wiele nadrabiał wolą walki ale nie by demonem szybkości . A u Flicka stoper musi być szybki jak błyskawica

2

@KibicBarcy84 albo dotrzymujesz słowa albo nie. Sam wybierasz kim jesteś . Barca dotrzymała danego słowa i chwała jej za to. Tak powinien działać klub . Ps nie ma ludzi niezastąpionych a stoper u Flicka musi być mega szybki

1

@hasan 7 Mistrz Hiszpanii, Zdobywca PK . Teraz idziemy po LM. To nie parodia

1

@addept ni przecież miał w kontrakcie ze może odejść darmo . A do koncepcji Flicka przyda się jeszcze szybszy stoper . Flick da radę a Inigo życzę wszystkiego dobrego i dziękuję za wszystko

2

@Mavcin1980 przecież idzie zarobić kasę na starość . O czym tu gadać . Rozumiem i życzę mu powodzenia dziękując za wszystko

2

@fenix1983 zgadzam się w 100%

1

@Qaz123 przyszedł chyba za darmo , więc pewnie chciał taki zapis . Co za problem ?

4

Inigo ! Powodzenia ! I dzięki za wspaniałe mecze, wolę walki i zaangażowanie ….

1

Ja pierd…. Ale z was narzekacze ! Wg klubu jeden stoper miał
Odejść i odchodzi . Trudno . Zostaje 4,5 stopera licząc GM za pół . Flick da rade . Inigo nie był demonem szybkości a w koncepcji Flicka potrzebny jest mega szybki stoper . Będzie dobrze

0

@Gary jasne , ja miałem na myśli tylko koszulki Barcy . Na Realove nie patrzę

1

Dla mnie Pedri . Yamal to artysta ale ci od głosowania będą myśleć tak : za młody , jeszcze ma czas… ps 2 dni temu w Hiszpanii 90% widzianych przeze mnie osób na ulicy , głównie dzieci miało nr 10 na plecach i nazwisko Yamal

1

@catalanian09 Napolibrobi tak od lat i jakoś nie ma problemów . Co więcej tam jeszcze zabierają prawa do wizerunku ….

1

@Litman też tak uważam

1

No i spokojnie , na luzie , jest optymizm . Tak się żyje w Hiszpanii, aw Polsce już nerwy , przekleństwa , brak wiary ….. Luzik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?