Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PoGGi napisz na pomoc.techniczna@kontakt.canalplus.pl. Trzeba wysłać rachunek za energię lub gaz lub wodę lub wywóz śmieci z Twoim adresem w Polsce lub okazać polską kartę kredytową w punkcie obsługi canal
0
@barceloniak_radom tak, podziękowali mu za trenerkę w reprezentacji. Tylko zlecę reprezentacji wyników nie miał a w Bayernie miał . Odszedł bo wojnę z nim toczył ten nieudacznik Brazzo , który potem sam został wyrzucony . I w ten sposób Bayern stracił najlepszego trenera jakiego mógł mieć .
12
Ja też nie widziałem żadnego ujęcia w którym można by to właściwie ocenić . Ale skoro czerwień zobaczył przeciwnik RM to bez wątpienia była to słuszna decyzja . Wg wuja Tebasa rzecz jasna
1
@SeWo77 w zasadzie trudno to oddać słowami …. W Barcie panuje typowa hiszpańską maniana napisałbym nawet że to norma w Spain. Natomiast sytuacja w której dyrektor sportowy podgryza trenera była kompletnie absurdalna.
4
To chyba k…… jakiś żart ….. Teraz to się zagotowałem . Ale może też być plotka tych szalonych hiszpańskich pseudo informatorów bo dziennikarzami nazwać ich nie można
0
@VAMOS1899LaMasia to prawda , na roamingu mecze chodziły ale w tym samym momencie przez światłowód Movistaru nie . Ale złożyłem wniosek i po przesłaniu dokumentacji chodzi na wszystkich łączach
5
@SeWo77 Tekst roku , uśmiałem się . Choć akurat za Flicka w Bayernie wcale nie było idealnie bo oszołom Salihamidzic non stop kopał dołki pod Flickiem i w końcu Flick odszedł . A chwilę później Salihamidzica wykopali . Do dziś zachodzę w głowę jak mogli się pozbyć takiego trenera jak Flick
1
@Ronad10 to prawda , zgadzam się w 100%. Ale jak powszechnie wiadomo var wymyślono by robić dobrze RM a nie po to by było sprawiedliwie
1
@Ronad10 jasne , myślałem o ostatnich latach . A może to i dobrze że nasi się nie wywracają jak prześcieradła ….
1
@Ronad10 na zwolnionym tempie to żółta kartka dla Mbappe bo nadepnął na staw skokowy i brak karnego . Ale w dynamice pewnie karny tym bardziej że RM
2
Film niedostępny w Twojej lokalizacji ???? To powinno być karane . Jestem na terenie Unii Europejskiej i film powinien być dostępny na terenie całej UE . Tym co powiedzą że to absurd odpowiem że Canal plus został już wyprostowany w tej kwestii i content Canal jest dostępny na terenie UE niestety trzeba złożyć wniosek w tej sprawie. Ja złożyłem i teraz oglądam mecze w całej UE niezależnie czy jestem tu czy tam…. Nie jest to uwaga do redakcji tylko do tych którzy tworzą ograniczenia . Inna kwestia że np contentu tego portalu w Afryce nie obejrzę . Też się wyświetla taki komunikat . Próbowałem
0
Trzeba być uczciwym : ich skrzydłowi robią więcej dymu w polu karnym , Real gra więcej z kontry co sprzyja rzutom karnym . A druga sprawa to oczywista przychylność wobec klubu ze stolicy . Szczerze to panująca też w Polsce od zarania dziejów
1
Spokojnie , jeszcze 8 dni . Luzik. Zdążą. Z palcem wiadomo gdzie…. A jak nie zdążą , czy świat się od tego zawali ? Coś się wymyśli …..
0
@partymaker przekonałeś mnie
0
@partymaker hmmm pomocników od groma i żadnego nie chcielibyśmy się pozbyć . A lewonożnego stopera brak więc pomysł wcale nie głupi
0
Spokojnie , spokojnie , spokojnie zdążymy . A jak nie zdążymy to trudno . Zacznijcie myśleć jak Hiszpanie ….
4
RM nigdy nie będzie ukarany ! Nigdy! Ja wuj Tebas to mówię
0
Najlepsza akcja meczu to wybicie piłki w obronie przez Ferrana . Potem bramka Yamala. Najgorsze niepodawane przez Raphe i Yamala do zawodników na czystych pozycjach ( głównie Rekina ).
0
@zdrastfujcie no tak …. Ale czy nie powinni spojrzeć na nową mega gwiazdę ?
0
@Metalowy14 szacun . Miłego dnia
5
No a do tego wielokrotne zbliżenia z Nicki. Szacun że tak ciężko pracuje
0
@MirusAmisz nadal tylko domniemujesz. Villareal słusznie się zgodził bo widzi w tym dobro klubu i możliwość promocji przy Barcie w USA. Gdybym był prezesem Villareal też bym się zgodził . I Bogu dziękował że padło na mój klub . A dlaczego inne kluby narzekają napisałem w odpowiedzi do Metalowego powyżej
0
@Metalowy14 ja akurat nigdy nie byłem egoistą. Tak Villareal się zgodził . Pozostałe 18 ekip nie będzie wkurzone że Barca i Villa zagrają w USA tylko o to że to oni nie zagrają….. przecież to jest olbrzymia promocja w USA przeliczana na konkretne pieniądze !!! Wymyślacie argumenty ale prawdziwym powodem niezgody innych klubów jest to że nie poliżą kasy. A przecież to nie ja wymyśliłem ten mecz… ktoś dał władzę Tebasowi i on nie wiem dlaczego ale się na taki numer zgodził. Najwyżej już go nie wybiorą. Ale tak jestem zdecydowanym zwolennikiem tego meczu choć : tu ważna uwaga , chętnie bym poszedł na ten mecz w Hiszpanii. Mam niedaleko . Jak więc widzisz rezygnuje ze swojego dobra na rzecz dobra wyższego rzędu
0
@MirusAmisz a skąd to wiesz ? Masz jakiś konkretny dowód na poparcie swojej tezy czy tylko futurystycznie przypuszczasz ….. wyjazd jest wyjazd a Barca wyjeżdża do USA. Poza tym na meczu z Elche też Barca będzie miała mnóstwo kibiców . Co drugi kibic będzie z Polski , choć nie mam na to dowodu i wróżę z fusów ….Wtedy to nie będzie wyjazd ???
0
@VAMOS1899LaMasia masz jakiś dowód że większość stadionu będzie wspierać Barce ? Czy to tylko zwykłe wróżenie z fusów ? Barca zawsze z dużej litery
0
@Metalowy14 gra się u siebie lub na wyjeździe . Czy gra w USA jest gra u siebie ? Nie , w związku z tym Barca zagra na wyjeździe - nie ma żadnego uprzywilejowania dla Barcy
0
@DONANDRESINFINITY Ok czyli akceptujesz że jest bardzo dobry a ja bym chciał żeby był jeszcze lepszy . Problem w tym, że dla mnie jeszcze lepszy oznacza jeszcze lepszą grę zespołową a dla niego jak najwięcej bramek i dryblingów .
0
@Pussy Patrol PSG obnażyło też jego problemy z głową. I na to liczę że Flick go ogarnie. Trudno , nie będzie rozgrywać
2
Benjamin , bardzo fajnie ale nie . 3 x nie
0
@Coveta fajnie że tak narzekacie ale innego stopera brak . W sezonie gdzie Xavi zdobył MH Ronald grał dobrze . Jest szybki a to przy wysokiej obronie Flicka jest ważne . Pamiętacie jak pozamiatał Męczennika ???? No to trzymajmy kciuki żeby wrócił na właściwe tory. Innego wyjścia brak