Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3 raz Real zamyka mi kupon, poprzednie razy to Elche i Girona xD oczywiście z Bilbao ich nie grałem
5
Ale ta asysta Messiego na 3:1 to jakiś kosmos. U nas to by się połamali
8
potem szok ze pedri asyst nie ma xD
1
Nawiązanie do polskiego filmu jest w bingo gazdy
1
Ale poklepali
0
ale Balde te podania ma niesamowite xD
0
@Kinginiesta no ciekawe o ile podniosą cenę
0
@Criss18Barca Iga już nie ma? Swego czasu jak była młodsza to miała deala.
Edit: w sumie ma z oshee przecież to pewnie zerwali
2
nie no super Totki, ostatni mecz na kuponie
0
W takiej sytuacji finansowej jakiej są, ktoś postanowił wywalić 40 baniek na Ferrana
0
Rok temu to Inigo tak tego Balde trzymał czy o co chodzi że chłop totalnie lini nie ogarnia
11
Lewusa bym na rok zostawił z myślą że z ławki joker jak przyjdzie 9 ale Ferran serio trzeba go pogonić. Zawsze te 30 baniek powinno wpaść ale ten gość w latach 2008-12 to by się nie nadawał nawet na chłopca do podawania piłek
3
Dzamboleo prawa noga chyba tylko do wsiadania do tramwaju
3
@Barceloniarz987 no taki jego poziom prawdopodobnie xd rok temu zagrał dwa przyzwoite mecze potem na rok się posypał a ludzie tu okrzyknęli Busquetsem i chcieli mu dawać pierwszy skład
0
Ten uszaty na LŚO to nie jest wcale taki zły pomysł. W obecnej sytuacji to nie wiem czy nie najlepsza opcja
0
@takisobiektos slowed power curve ale tylko dla osób co nie walą w FP, szczerze to wolałem jak od początku odpinali wroty, a nie takie pieprzenie
0
trzeba grilla zorganizowac
0
Ferran w złą bramkę strzela
0
Ferran, Balde i de Jong dzisiaj życiówkę grają
0
Ferran co kierunkowo przyjął xd cała akcje wstrzymał
4
Ferran kurwa patałachu
1
Pierdolony Real kupon zamykają na ponad kafla to oczywiście. A mógł człowiek grać kontrę
1
@FCB24 tak jak gra na ŚO to jest to klasyczny stary Eric ale w tych kilku meczach na PO w tym sezonie wyglądał lepiej niż Kounde + wczoraj fajny mecz na ŚPD
1
Na Balde totalnie nie ma co liczyć jak LO.
Bo ziomek pogra miesiąc i się posypie. Potem miesiąc dochodzenia do formy i znowu kontuzja i tak leci 3 rok od Xaviego
1
Ale tam pewnie każdy chciał pierwszą strzelić xd
2
No robi wrażanie ten stadion
7
@Vegeta88 co ty gadasz chłopie? xD popatrz sobie na zarobki w takiej Barcelonie gdzie i tak będziesz miał tam lepsza niż w całej Hiszpanii, 60% rynku pracy tam to jest sektor turystyczny/gastro gdzie ludzie dymają po najniższej zarabiając 1000/1500euro miesięcznie gdzie to ledwo starcza na utrzymania na obrzeżach miasta. Zarobki w sektorze IT lepiej płatne to jest coś koło 2500-3000 przy lepszych (nie mówię tu o najwyższych stanowiskach tylko o ludziach z kilku letnim doświadczeniem) i z tego jak chcesz mieć mieszkanie w Barcelonie w sensownej lokalizacji to płacisz 2000 euro na wynajem. 200 euro bilet to nie jest 200zł jak u nas, i nie jest to nawet 400zł jak u nas.
edit: kibicom było szkoda płacić za karnet 500 euro gdy podniesli ceny na Montjuic
2
@Konradowskyy kojarze to z bajkis o rudolfie, katowałem to zawsze za dzieciaka dzień przed mikołajem
3
@Pedri16Future rente po zmarłym ojcu ciągnął do 18 roku życia, a wszystko szło na jakieś konto i tak miał coś kolo 200k
0
@APTAPT może się boją że Eintracht wykupi całe montjuic tak jak 3 lata temu XD