Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jakieś plotki wczoraj, że Yamal zdradził Nikle w włoską influ, dzisiaj, że się rozstali z NIkolą xD no nieźle tam młody sobie działa
0
@Barcafan2020 miałem to w pierwszej klasie liceum we wrześniu, nie masz tu nic ciężkiego. Na studiach logika matematyczna wygląda trochę inaczej
1
może na superpuchar zdąży
1
@Katalonik97 z Balde jeszcze lipa jest ze on w sezonie zawsze wypada kilka razy na miesiąc XD
0
@Corr w obecnej formie Kounde to Garcia powinien grać na PO.
11
Komentarz usunięty
0
Nikola zaraz go zostawi jak Yamal tak będzie grał i zjedzie z topu
0
@Demazo cały ten sezon taki ma, chyba 10 go przerosła i te wszystkie umowy i to się dookoła dzieje, jego kumpla i rodzina pewnie nie pomagają
0
no 1:0 tu powinno być już
1
ja pierdziele, no w środku robi wrażanie ten stadion
0
Valverde na PO? Xabi sie już zesrał przed meczem
0
@gruhaFCB polecam bar Celona
0
@clyde niebieskie
0
@SelloutCrowd no topeczka była. Teraz wychodzi fajna ta z kolaboracją BarcaxEd Sheeran, mogliby takie zrobić domówki w przyszłym
2
Na Mbappe takie gwiżdżą
5
Rooney 5 gwiazdek sztuczek widze
0
Dżamboleo niech popracuje nad wykończeniem
3
Kto jest na dwójce? Skąd oni go wytrzasnęli
3
Ten drugi komentator to jakiś pijany
2
Nwm co gorsze, ten meczy czy komentarz do tego meczu
0
Yamal chłopie złaź. Pedri też tragedia dzisiaj
2
Dobra weźcie serio teraz postrzelajcie i zresetujcie głowy
0
Dżamboleo co gra to głowa mała
0
Dobra strzelać jak najwięcej to może w głowie coś przeskoczy
0
Yamal w przerwie zjazd do bazy i niech wchodzi Rooney. Młody niech na FaceTime z Nikola idzie
3
Za Xaviego często tak było że jak strzeliliśmy na 1:0 to potem cały mecz szła padaka XD
0
Nie ma de jonga ale nie lepiej spróbować coś pograć na 3 pomocników? Obecnie jest Casado co gdzies stoi z tyłu i się nie pokazuje do rozegrania, Fermin co biega z przodu XD i tak sam Pedri w środku który ciągle ma przy sobie dwóch
0
Wojtek nogami co gra
1
@PatrychoO ta sprzedać Fermina i budować pomoc na Gavim
0
XDDD co oni z przodu robią xd