Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Vicky Lopez to widać, że talencik jest
0
@Nightraider no ale sam to chciał jeszcze rok temu sprzedawać, a teraz jak Laporta się szykuje to trzeba blokować. Nie wiem no może chłop dobrze myśli, ale dla mnie to zajeżdża 1:1 zachowaniem PIS i PO
0
"Marc Ciria widzi trzy rozwiązania dla sytuacji finansowej Barcelony: sprzedaż piłkarzy, znalezienie nowych inwestorów lub sprzedaż spółki Barça Licensing&Merchendising." to z artykułu z tamtego roku https://www.fcbarca.com/116801-kim-jest-marc-ciria-czlowiek-ktory-chce-zostac-prezydentem-fc-barcelony.html
Teraz: "Znany ekonomista i socio Marc Ciria złożył w klubie podpisy, by zablokować możliwość sprzedaży jednostki Barça Licensing&Merchandising." z https://www.fcbarca.com/130118-oficjalnie-akcja-majaca-na-celu-zakaz-sprzedazy-klubowych-aktywow-spelznie-na-niczym-za-malo-podpisow-socios-aktualizacja-21-15.html
o co chodzi? xD
3
@Eklerek jak gram na cwaniaków to potem dostają na pw to zdjęcie:
0
wcale nie wrzucam tego, by móc popatrzeć na piękną panią Kamile
0
Wczoraj info było że możliwy powrót na CN z 45k w połowie listopada, dzisiaj ze do stycznia bez szans na powrót xD
1
@mordini123 o właśnie widzę artykuł, to dobra informacja na szczęście
0
@mordini123 a ona w końcu nie acl? wiadomo już?
10
serio liczyłem, że po takim sezonie 2024/25 zarząd ogarni i to Flick będzie miał gadane jeśli chodzi o rzeczy sportowe, a Deco tylko będzie mówił: Tak, proszę pana. Oczywiście proszę pana. A tu jeb, jakiś szwagier ingeruje w skład na mecz, jeśli to prawda to Flick jest stracony
3
jak Dżamboleo tam trzęsie szatnią z ojcem hustle_hardem to gonić do PSG i krzyż na drogę
0
@Pedri16Future może zagra czarnego pana
1
@Roobo bo ktoś wrzucił z nim jakąś przeróbkę i ludzie myśleli, że to legit i potem tak poszło xD
3
Komentarz usunięty
2
Alemany może nam sprzeda Alvareza za paczkę fajek
0
@Gary przy 27k walna na karnetowiczow pewnie
1
@Czyhrynski skąd takie coś? XD żyje chyba jeszcze głębiej
0
@tomek8756 co to za rakieta obok sanah?
0
@Encore Pedri 10 gdzie normalnie kręcił okolice 30, Frenkie 2 XD rok temu chodzili aż miło, a teraz to jest takie wymęczone
0
Ten Nuno Mendes to tam jakieś one mam army robi
0
@esem91 to był typowy mecz imieniem Xaviego. Czyli gramy piach i dostajemy gongi, strzelamy kontakt i nagle mamy sytuację na wygranie meczu ale ich nie wykorzystujemy. Więc dalej lecimy do przodu i zostawiamy obronę ale dostajemy szybkie kontry i się kończy na 4. Tak wyglądały te meczy z Villarealami i innymi
0
@ProMILs Uszaty i Garcia to nasi najlepsi obrońcy w tym sezonie xD wiele to świadczy o poziomie. Gramy na dwóch pomocników i bez 9 do tego 2 skrzydła dostały kontuzji. Kadra to 13 zawodników. Laporta z Deco ugotowali
2
Cały ten sezon gramy taki syf. Mecz z Valencia się trafił ale i za Xaviego raz na 3 miesiące graliśmy partidazo.
Nie wiem co tam się dzieje ale źle to wygląda
1
@KrwawiaceoczyVEB trzymanie Olmo dzisiaj 90 minut to czysty sabotaż z jego strony. Nie dało się tam gorzej zagrać
0
Flick chyba stracił szatnie, nwm co tam się dzieje ale każdy tam gra co innego
0
Dawaj na 5 manita
1
Olmo jest tragiczny
2
Pedri brakuje tylko by mięśniówkę na kadrze złapał
1
Zdejmij tego Olmo bo chłopa i tak nie ma i niech wejdzie jakiś 3 pomocnik. Pedri nawet wyżej niech przejdzie może
1
Ale syf grają. Mecz na stojąco, każdy gra swój mecz. To jedzie takim późnym Xavim
0
Oczywiście wiadomo kto łamał xd