2

Vicky Lopez to widać, że talencik jest

0

@Nightraider no ale sam to chciał jeszcze rok temu sprzedawać, a teraz jak Laporta się szykuje to trzeba blokować. Nie wiem no może chłop dobrze myśli, ale dla mnie to zajeżdża 1:1 zachowaniem PIS i PO

0

"Marc Ciria widzi trzy rozwiązania dla sytuacji finansowej Barcelony: sprzedaż piłkarzy, znalezienie nowych inwestorów lub sprzedaż spółki Barça Licensing&Merchendising." to z artykułu z tamtego roku https://www.fcbarca.com/116801-kim-jest-marc-ciria-czlowiek-ktory-chce-zostac-prezydentem-fc-barcelony.html

Teraz: "Znany ekonomista i socio Marc Ciria złożył w klubie podpisy, by zablokować możliwość sprzedaży jednostki Barça Licensing&Merchandising." z https://www.fcbarca.com/130118-oficjalnie-akcja-majaca-na-celu-zakaz-sprzedazy-klubowych-aktywow-spelznie-na-niczym-za-malo-podpisow-socios-aktualizacja-21-15.html

o co chodzi? xD

3

@Eklerek jak gram na cwaniaków to potem dostają na pw to zdjęcie:


0



wcale nie wrzucam tego, by móc popatrzeć na piękną panią Kamile

0

Wczoraj info było że możliwy powrót na CN z 45k w połowie listopada, dzisiaj ze do stycznia bez szans na powrót xD

1

@mordini123 o właśnie widzę artykuł, to dobra informacja na szczęście

0

@mordini123 a ona w końcu nie acl? wiadomo już?

10

serio liczyłem, że po takim sezonie 2024/25 zarząd ogarni i to Flick będzie miał gadane jeśli chodzi o rzeczy sportowe, a Deco tylko będzie mówił: Tak, proszę pana. Oczywiście proszę pana. A tu jeb, jakiś szwagier ingeruje w skład na mecz, jeśli to prawda to Flick jest stracony

3

jak Dżamboleo tam trzęsie szatnią z ojcem hustle_hardem to gonić do PSG i krzyż na drogę

0

@Pedri16Future może zagra czarnego pana

1

@Roobo bo ktoś wrzucił z nim jakąś przeróbkę i ludzie myśleli, że to legit i potem tak poszło xD

3

Komentarz usunięty

2

Alemany może nam sprzeda Alvareza za paczkę fajek

0

@Gary przy 27k walna na karnetowiczow pewnie

1

@Czyhrynski skąd takie coś? XD żyje chyba jeszcze głębiej

0

@tomek8756 co to za rakieta obok sanah?

0

@Encore Pedri 10 gdzie normalnie kręcił okolice 30, Frenkie 2 XD rok temu chodzili aż miło, a teraz to jest takie wymęczone

0

Ten Nuno Mendes to tam jakieś one mam army robi

0

@esem91 to był typowy mecz imieniem Xaviego. Czyli gramy piach i dostajemy gongi, strzelamy kontakt i nagle mamy sytuację na wygranie meczu ale ich nie wykorzystujemy. Więc dalej lecimy do przodu i zostawiamy obronę ale dostajemy szybkie kontry i się kończy na 4. Tak wyglądały te meczy z Villarealami i innymi

0

@ProMILs Uszaty i Garcia to nasi najlepsi obrońcy w tym sezonie xD wiele to świadczy o poziomie. Gramy na dwóch pomocników i bez 9 do tego 2 skrzydła dostały kontuzji. Kadra to 13 zawodników. Laporta z Deco ugotowali

2

Cały ten sezon gramy taki syf. Mecz z Valencia się trafił ale i za Xaviego raz na 3 miesiące graliśmy partidazo.
Nie wiem co tam się dzieje ale źle to wygląda

1

@KrwawiaceoczyVEB trzymanie Olmo dzisiaj 90 minut to czysty sabotaż z jego strony. Nie dało się tam gorzej zagrać

0

Flick chyba stracił szatnie, nwm co tam się dzieje ale każdy tam gra co innego

0

Dawaj na 5 manita

1

Olmo jest tragiczny

2

Pedri brakuje tylko by mięśniówkę na kadrze złapał

1

Zdejmij tego Olmo bo chłopa i tak nie ma i niech wejdzie jakiś 3 pomocnik. Pedri nawet wyżej niech przejdzie może

1

Ale syf grają. Mecz na stojąco, każdy gra swój mecz. To jedzie takim późnym Xavim

0

Oczywiście wiadomo kto łamał xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?