Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie licząc meczu z Valencia to ten sezon taki Xavi vibe XD
0
@Siedlec666 nie licząc meczu z Valencia to cały sezon gramy taki szajs
0
Olmo to iq takie jak Araujo xd po co on ładował
1
Araujo to typowy Latynos. Oni za dużego iq to nie mają
2
Araujo debil robi jakieś zapasy przy lini i noge podkłada
1
Będzie karny dzięki Araujo
1
Dlaczego Rashford na prawej? Ferran przecież połowę kariery na prawym skrzydle grał
1
@Gibbon_FCB widziałem ostatnio skrót z tamtego sezonu to nam tak z 15 bramek whebali xd
0
Co to za kamera
0
@Encore bo taka prawda, to samo zrobili z trawą na Wimbledonie by Nadal mógł tam grać. Obecny tenis to sami wybiegani baselinerzy
2
@blakkudium Bordalas to widać, że jest nastrzyknięty caly
1
@papryk13 Mbappe właduje dwie i tyle będzie
4
skrót wczorajszego świetnego występu Olmo, dawno nie widziałem takiego spektaklu w wykonaniu jednego zawodnika
7
@BORO_12 wywalić 60 baniek (w takiej sytuacji finansowej xd) na zawodnika który w każdym klubie z topu bylby 3/4 wyborem z ławki to serio trzeba mieć coś nie tak pod kopułą
0
@PatrychoO w sumie dziwne że to leaki a La Liga dopiero jutro ogłosi
0
Co ten Lucho wgl wygaduje xd Xaviemu wbijał szpilki po 2:3, tutaj po pełnej dominacji przez 60 minut nam kadzi
1
@PatrykBarca Bo przy takim pressingu jak ledwo sobie radził Eric czy Cubarsi to z Araujo by było jeszcze gorzej
1
@Misiusessi wszystko zależy od modelu
0
@4drian0 ekspedycja to zgarnia
0
Bedzie wypychanie Olmo w lecie czy kataloński paszport i status wychowanka zrobią swoje?
0
@Robert_Kubica Olmo w tym sezonie nawet na Osasuny nie dowozi xD
0
@Gaucho podobnie potrzebujemy 3 pomocnika
1
@ACMaldini3 obecnie spadł limit płac chyba o 150mln bo wygasły te dźwignie więc jeszcze to muszą ogarnąć xD chyba ze powrót na camp nou i sprzedaże VIP mają to pokryć. Szczerze kiepsko to wygląda bo zarząd nic nie robi z myślą długoterminowo tylko kleją wszystko na taśmę.
1
@insp1re jak Chelsea ogarnie formę to czeka nas rywal na bardzo podobnym poziomie. Oni też potrafią zakładać kosmiczny pressing i super utrzymać się przy piłce.
3
@sebo939 Atletico rok temu nam tak z 4 razy walnęło XD
0
@konajoncek Frenkie do żółtej grał dobrze, potem przestał wchodzić w pojedynki bo się bał że wyleci i został sam Pedri. Olmo bez komentarza. Bernal z Casado nie dali nic
0
@AmigoBlancos taktycznie? XD
4
@CurryTheGoat30 dziwne że każdy to mówił rok temu, a szwagry nie wiedziały
5
Dobra niech Thiago teraz przez przerwę reprezentacyjną robi formę i bierzemy go do środka pola
1
@Matheu12 podobnie potrzebujemy środkowego pomocnika. Gavi nie ma nogi, a drugi to Bernal co zagrał w dorosłej piłce 3 gierki i rok się leczył. Wypada Pedri albo Frenkie i jesteśmy w czarnej du.