4

Nie licząc meczu z Valencia to ten sezon taki Xavi vibe XD

0

@Siedlec666 nie licząc meczu z Valencia to cały sezon gramy taki szajs

0

Olmo to iq takie jak Araujo xd po co on ładował

1

Araujo to typowy Latynos. Oni za dużego iq to nie mają

2

Araujo debil robi jakieś zapasy przy lini i noge podkłada

1

Będzie karny dzięki Araujo

1

Dlaczego Rashford na prawej? Ferran przecież połowę kariery na prawym skrzydle grał

1

@Gibbon_FCB widziałem ostatnio skrót z tamtego sezonu to nam tak z 15 bramek whebali xd

0

Co to za kamera

0

@Encore bo taka prawda, to samo zrobili z trawą na Wimbledonie by Nadal mógł tam grać. Obecny tenis to sami wybiegani baselinerzy

2

@blakkudium Bordalas to widać, że jest nastrzyknięty caly

1

@papryk13 Mbappe właduje dwie i tyle będzie

4



skrót wczorajszego świetnego występu Olmo, dawno nie widziałem takiego spektaklu w wykonaniu jednego zawodnika

7

@BORO_12 wywalić 60 baniek (w takiej sytuacji finansowej xd) na zawodnika który w każdym klubie z topu bylby 3/4 wyborem z ławki to serio trzeba mieć coś nie tak pod kopułą

0

@PatrychoO w sumie dziwne że to leaki a La Liga dopiero jutro ogłosi

0

Co ten Lucho wgl wygaduje xd Xaviemu wbijał szpilki po 2:3, tutaj po pełnej dominacji przez 60 minut nam kadzi

1

@PatrykBarca Bo przy takim pressingu jak ledwo sobie radził Eric czy Cubarsi to z Araujo by było jeszcze gorzej

1

@Misiusessi wszystko zależy od modelu

0

@4drian0 ekspedycja to zgarnia

0

Bedzie wypychanie Olmo w lecie czy kataloński paszport i status wychowanka zrobią swoje?

0

@Robert_Kubica Olmo w tym sezonie nawet na Osasuny nie dowozi xD

0

@Gaucho podobnie potrzebujemy 3 pomocnika

1

@ACMaldini3 obecnie spadł limit płac chyba o 150mln bo wygasły te dźwignie więc jeszcze to muszą ogarnąć xD chyba ze powrót na camp nou i sprzedaże VIP mają to pokryć. Szczerze kiepsko to wygląda bo zarząd nic nie robi z myślą długoterminowo tylko kleją wszystko na taśmę.

1

@insp1re jak Chelsea ogarnie formę to czeka nas rywal na bardzo podobnym poziomie. Oni też potrafią zakładać kosmiczny pressing i super utrzymać się przy piłce.

3

@sebo939 Atletico rok temu nam tak z 4 razy walnęło XD

0

@konajoncek Frenkie do żółtej grał dobrze, potem przestał wchodzić w pojedynki bo się bał że wyleci i został sam Pedri. Olmo bez komentarza. Bernal z Casado nie dali nic

0

@AmigoBlancos taktycznie? XD

4

@CurryTheGoat30 dziwne że każdy to mówił rok temu, a szwagry nie wiedziały

5

Dobra niech Thiago teraz przez przerwę reprezentacyjną robi formę i bierzemy go do środka pola

1

@Matheu12 podobnie potrzebujemy środkowego pomocnika. Gavi nie ma nogi, a drugi to Bernal co zagrał w dorosłej piłce 3 gierki i rok się leczył. Wypada Pedri albo Frenkie i jesteśmy w czarnej du.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?