2

ale Wojtula teraz odjebał

0

Ostapenko to jest jednak zawodniczka

1

panie Robercie, takie coś to kończymy

0

@Nazio_87 tak, helikopter w nyc się rozpadł, na urodziny żony polecieli

2

@Mario96w to już oficjalka, że walą nożyce czy dalej plotki?

0

@FCB24 Fermin jak ustabilizuje formę to będziemy mieć super śpo, a do tego potrzebuje właśnie meczów od pierwszej minuty.

2

Materazzi był i jest frajerem

0

Warto wspomnieć że komentarz w meczu był całkiem przyjemny :)

3

Taką pompkę robili w mediach, a na stadionie to atmosfera jak na narodowym

0

Dobre może chociaż się cos zacznie dziać

0

Endrick już chciał ładować xd

1

90 minut na Bernabeu jest bardzo nudne.

Takie hasło powinni mieć

0

Brakuje tego Joselu xd

2

Rudiger za takie chamstwo powinien kartki z bomby łapać. Zawsze tak Roberta kopie

2

Odegard to jest taki ogór że szok, drugi mecz typ gra piach

0

co oni tam sprawdzali wgl

2

montują nową powtórkę chyba

6

na Lewym wczoraj nie było

2

ten sędzia to coś widzi?

0

mbappe zawsze robi ten zamach na prawą nogę

3

serwery jak za najlepszych lat

23

widziałem dwa karne Saki w życiu: ten na euro i teraz xD

0

pdf to i tak już żółtą powinien mieć

0

pdf co odwalił xD

0

dawaj zolta za strzal na spalonym

1

@Lucyffffer1922 bylo 9.50 jeszcze ostatnio. pompka w mediach robi swoje

0

Działa wam messenger?

1

@Joe_Barbaro łatwiej byłoby z Bayernem ale Inter bym chciał rozwalić za 2010 czy 2022 grupę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ZwyklyKibicBarcy04 zdecydowanie siedliśmy fizycznie i jesteśmy w dołku jakoś od tej przerwy na kadrę. Gramy podobnie to, co listopad/grudzień tylko teraz sporo meczów jednak udaje nam się przepychać. Z pucharów ja bym chciał ligę no i PK, bo mecz z Realem, 1/2 LM to jest wynik ponad stan (patrząc przed sezonem)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?