D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Valverde ma najgorszą kadrę, że wszystkich trenerów co tu byli ostatnio. Sprzedali Neymara, Iniesta to już nie ten magiczny Iniesta + kontuzję, 2 Środkowych obrońców na poziomie, Mascherano stary, błędy popełnia. Busquets w tragicznej formie a kreatywni pomocnicy to: Gomes i Rakitić :D
Koniec Sierpnia a brakuję 3 zawodników topowych do 1 składu(LS, OFensywnego pomocnika i cofniętego rozgrywającego) i dobrych rezerwowych z ŚO na czele. No i główne pozbycie się tych przeciętniaków
4
40mln? Co on taki tani? :D
22
z obecnym składem, to za rok Puchar Gampera
6
Spokojnie jest Paco, Munir damy radę ;)
0
Albo biali głosowali
12
Oby, bo na tamtych to już patrzeć nie mogę i na ich statycznosc...
1
Z 20 pewnie zrobił, ale sam przerwal już, technicznie dobrze, nie uciekała mu piłka
18
Poszedł zapoznać się z nowymi kolegami :D
6
Jest! więcej od Theo zrobil
2
Że tak zeszli z ceny, bo gotowi byliśmy zapłacić nawet 2 razy tyle
4
A Messi niema.
Paulinho> Messi
9
Brawo zasłużyłaś na medal, byłeś szybszy od BarcaInfo
0
Tylko wiesz, że od pomocnika innych rzeczy się oczekuję. U nas ma kto bramki strzelać a brakuje piłkarzy, którzy potrafią przejąć kontrole w środku pola i kreować okazje.Tego nam brakuje.
14
Po tym co widzę w pomocy, to on będzie wzmocnieniem, bo jest nowy, będzie mu się chciało i będzie biegal za trzech. Gorszy od tych naszych geniuszy nie będzie, tylko ta cena...
2
Paulinho a obok niego: "Głupi i glupszy"
20
Niech się mu wjedzie jak najlepiej, mam nadzieję ze nie będzie gwizdow, bo on tylko spełnia marzenia, nikomu nic nie zrobił.
O nie jest ten okularnik...Jak patrzę na niego to mam odruchy wymiotne.
0
Nie zagrał nic specjalnego, ale był stale pod grą, był tym zawodnikiem do którego mozna podać piłkę, był rym zawodnikiem co cofa się do obrony a u nas kto to robi? Messi, to tyle o naszej pomocy.
1
Czy oni są normalni? Mam do tego wątpliwości, na co czekają? Na jakąś perełkę 40-letnią w San Marino czy jak?
0
Kompetencja naszego zarzadu level maksymalny.
0
Jak oni wyliczyli u Messiego 0 dryblingow, jak ja widzialem co najmniej z 5 udanych.
7
Mecz z PSG na wyjeździe, tam bylo jeszcze gorzej, bo nawet okazji sobie nie stworzyliśmy, dziś/wczoraj mieliśmy kilka setek.
6
Kiedyś takich crackow sprowadzaliśmy a dziś? Oni nawet nie godni nosić mu ręcznika.
1
O to chodzi, może jakiś mu umiejętności brakować, ale ma chociaż biegać za 3, mam nadzieję ze takim zawodnikiem będzie. Jak to mówił Guardiola:
"Wybacze wam każdy błąd, ale nie wybacze jak nie dacie z siebie wszystkiego dla Barcelony."
0
Powiedział żeby trochę ugłaskać kibiców a do finalizacji pewnie nadal słynna: kwestia godzin.
0
Internet mu się rozłączył i laga złapał.
1
Rozczaruje Cię, ale nie każdy skończy jak Roberto, gdyby tak bylo to i Kucharczyk bylby światowej klasy zawodnikiem.
0
to prawda byli gorsi na boisku, ale naprawdę mamy nadal bronić Rakiticia? Mamy nadal zadawalc się tą przeciętnościa? Przeciez on jest jednym z glownch architektów tego co się tu dzieje, to że jest lepszy od któregoś, to nie znaczy ze się nadaje do gry w 1 skladzie. To tylko świadczy o naszej pomocy ze wybieramy najlepszego wśród najgorszych.
14
Bo szukają 30 letni talent na Wyspach Dziewiczych.
2
Wątpię czy z taką Celta czy Sevilla na wyjeździe sobie poradzimy, oni założą pressing a nasza pomoc entów, przeciez spod niego nie wyjdzie.
23
Przecież Gomes jest lepszy, odpali po 10 latach aklimatyzacji, zacznie podawać do przodu.
Naprawdę do jasnej cholery nie wiem, w czym on jest lepszy od naszego Alenii? No w czym? Chyba tylko że kosztowal 35mln i ma wygrać Złotą piłkę...
Jak patrze na dynamikę, podania, technikę, pokazywanie się do gry, wracania do obrony, zakladanie pressingu, to dla mnie Alenia w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła jest lepszy.