D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ter Stegen, ale mnie śmieszą jego reakcję przy bramkach...
0
Nie mogli już tego Paulinho zaprezentować? Wynik byłby w druga stronę.
0
Pomoc Realu a Pomoc Barcelony, przecież to jest przepaść...Jak pomoc z B-klasy nasi wygladsja...
16
Wyjąć Messiego i drużyna na Eliminacje LE... Dzięki Bartomeu, dzięki Robert...
0
Wszystko co dobre u nas zaczyna się od Messiego i kończy się na Messim.
4
Przypomnę tylko:
Douglas xDDDD
0
Nie zapowiada się optymistycznie
0
I niech trafi do celi Avocado z Prison Break
0
Taki mecz najlepszy do udowodnienia czegoś.
21
Gomes weź nas dziś pozamykaj, weź no chłopie w końcu odpal!
4
Ja bym quicksell zrobił.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jakbym już to kiedyś słyszał.
5
Dziękuję redakcji za skrócenie mi tygodniowego bana, jesteście najlepsi ;)
Nawet przez tego Bartomeu bana dostalem...Co za czlowiek.
0
Awans? Kurna myślałem ze to jest finał już.
1
jak się ma scouting na poziomie moich skarpetek, to nie ma się co dziwić a oni dopiero wyłapują talenty, jak są warte po 100mln
5
dobra, Dobranoc wam wszystkim, będzie lepiej, od teraz można już tylko ruszyć naprzód. :)
Ps.Niech wam się przyśni Paulinho, który zostaję w Chinach.
1
tym bardziej, że nie mieliśmy w tym meczu obu skrzydeł, bo Messi w pomocy, ale wszystko jest przecież ok, bo pomocnicy biegają i walczą.
4
a najlepsze, że jak napiszemy, że np. Rakitić Out, to ludzie piszą, że Ivan jest dobry itd. Płaczemy, że nie mamy pomocy a chcemy trzymać zawodników co za to odpowiadają, zdecydujmy się co chcemy. Monotonność czy świeżość i polot w środku pola
0
hahahaha, gdzie ja tak napisałem? Napisałem że co się z nim niedobrego ostatnio dzieję, bo i słaby presezon i mecz Chape w którym marnował co się dało.
Ps. Proponuję żeby podszkolić twoje umiejętności czytania ze zrozumieniem
0
za interpunkcję, bo przecinków nie postawił
5
Tak to obecnie wygląda pod wszystkim oficjalnymi profilami Barcelony:
https://zapodaj.net/1ea25d1f539ee.png.html
Jeśli on nie wyleci z tego klubu, to będzie to dramat.
0
redakcja go zbanowała a to samo myśli
11
kolejna sprawa to Suarez, po prostu obecnie to parodia futbolu w jego wykonaniu, nie wiem co się z nim stało
2
oooo ciekawy zawodnik a co z Kupczakiem z Termalicy? Ktoś coś wie?
1
to tylko pokazuję ich kompetencje a właściwie ich brak...
5
wulgarne, ale większość z nas to samo myśli
16
Czy wam też się wydaję, że Bartomeu to kibic Realu i sabotuje nasz klub?
Jest połowa sierpnia a niema żadnego wzmocnienia, nie ma pomocy ani LS a on nic z tym nie robi... D R A M A T
1
nadal są tu obrońcy Rakiticia? Popatrzmy na pomoc Realu, wszyscy mobilni, co potrafią wyjść spod pressingu, minąć dryblingem a Chorwat? Wypuści sobie na zapalenie płuc i strata. Iniesta też już nie te lata, już nie ma tej lekkości i tej magii przy każdym dotknięciu, Busquets jedynie trzymał poziom.
1
Spokojnie panowie, jutro do nas crack Paulinho dołączy