1

W Ofensywie Messi i długo dlugo nic... Dzięki Bartomeu, dawać tego Paulinho...

1

A my Douglasa kupiliśmy xDDDDD

0

Jakbym mecz B-klasy oglądał, ten mecz to parodia

1

Co tu się odGomeszowało?! xD

0

Rakitic -. -

4

A ten swoje xd.

0

xD.

0

Vidal podsumował swój występ...

24

Epika, liryka, ławka Barcelony

0

Umtiti Ty dziku!

0

Czemu ten Deulofeu w ogóle nie drybluje?

0

Pewnie. Sabotaz zarządu...

1

zero werwy? a ja widziałem, że po stracie zapiernicza do odbioru, może inny mecz oglądam, kurna.

0

Deulofeu to zmieni płytę w końcu, bo przez 45min, przyjmuję piłkę i dośrodkowuję albo podaje pod nogi rywali.

6

Rakitic to dla mnie jak BOT jest porusza się tylko według skryptu, nic kreatywnego nie wymyśla

0

Co za burak...

10

Wyczyścił jak domestos

13

Polecę standardowym tekstem:
Niech wygra lepszy albo Real.

1

W sumie to trochę dziwne, że Paulinho leci do Barcelony, trener i koledzy go pożegnali, Rivaldo życzy mu powodzenia w Barcelonie a oficjalnego ogłoszenia ze strony Barcelony niema.

Czyżby bali się, ze jak ogłoszą go przed meczem na Camp Nou, to kibice będą na zarząd gwiazda i wyzywać?

0

Oficjalnie: Spóźniłeś się 15 minut.

2

Ta jego plotka o odejściu z biegiem czasu nie wydaje sie taka głupia, bo widać ze do ulubieńców Valvwrde Sergi nie należy, każdy mecz zaczyna od ławki.

1

Już od 2 dni by studio było, ale jak konkrencja transmituje to się zaklamuje rzeczywistość

28

Święcicki:
Nie ma dziś wiekszego wydarzenia piłkarskiego niz debiut Neymara.

No chyba nie xD Ale jak się nie transmituje El Clasico, to się gada takie rzeczy.

0

Życzę mu jak najlepiej, niech się mu wiedzie i żeby nic nie wygrał w tym P$G

0

Najbardziej szkoda mi Seriego, bo stawał na głowie i klaskal stopami, zrobił wszystko żeby spelnic swoje marzenie, to zarząd wybrał pikarza, ktory gra dobrze w Reprezentacji. Tym bardziej że Jean podobno wszystkie oferty odrzucal aby tylko trafić do Barcelony.

1

Jakoś mnie ten Neymar nie wyluzuje, tylko bardziej mnie wkurzy

2

Pan Ćwiąkała napisał: "Gre Paulinho powinno się oceniać po grze w Reprezentacji a nie w lidze chińskiej a w Reprezentacji jest kluczową postacią, bez której Brazylia nie istnieje."

Ok, tylko kiedy był ostatni mecz Reprezentacji? Skąd wiemy czy nadal ma formę? Krychowiak na Euro, nasz najlepszy zawodnik, jeden z najlepszych pomocników turnieju a teraz? Rusza się jak wóz z węglem i nie ma miejsca w Reprezentacji. Gość sobie przez pół roku leżakuje w Chinach i się spina na jeden mecz w Reprezentacji, ktory gra raz na pół roku.

Patrzę na jego statystki w meczach ligowych i zagra na 5 meczów: 1 mecz świetny: 2 srednie a pozostałe poniżej krytyki(gdzie ledwo mo 30 kontaktów z piłką)

I czy to się zmieni w Barcelonie? Co mi ma dawać optymizm przy tym transferze? On powinien tą ligę chińska pozamiatac a tak nie jest.
Mnie nie przekonuje argument z dobrą grą w Reprezentacji Brazylii, bo i Maczynski gra dobrze w Reprze czy Vargas w Reprezentacji Chile zawsze zostaje królem strzelców a w klubach idzie mu srednio, zeby nie powiedzieć słabo.

40 mln za piłkarską niewiadomą?Trochę dużo.

2

Dobra dawać już ten mecz, chociaż na chwilę się zapomni o tym okienku transferowym.

0

Jakby nikt nie narzekal itd. To La Rambla by świeciła pustkami i nikt by tu nie zaglądał a komentarzy byłoby z pięć na dzień.

1

Mi się zdawalo, ze Barca potrzebuję rozgrywającego na światowym poziomie, ale co ja tam wiem, może potrzebny nam kolejny Box to box. A pomoc jak nie była kreatywna, tak nie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?