D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W Ofensywie Messi i długo dlugo nic... Dzięki Bartomeu, dawać tego Paulinho...
1
A my Douglasa kupiliśmy xDDDDD
0
Jakbym mecz B-klasy oglądał, ten mecz to parodia
1
Co tu się odGomeszowało?! xD
0
Rakitic -. -
4
A ten swoje xd.
0
xD.
0
Vidal podsumował swój występ...
24
Epika, liryka, ławka Barcelony
0
Umtiti Ty dziku!
0
Czemu ten Deulofeu w ogóle nie drybluje?
0
Pewnie. Sabotaz zarządu...
1
zero werwy? a ja widziałem, że po stracie zapiernicza do odbioru, może inny mecz oglądam, kurna.
0
Deulofeu to zmieni płytę w końcu, bo przez 45min, przyjmuję piłkę i dośrodkowuję albo podaje pod nogi rywali.
6
Rakitic to dla mnie jak BOT jest porusza się tylko według skryptu, nic kreatywnego nie wymyśla
0
Co za burak...
10
Wyczyścił jak domestos
13
Polecę standardowym tekstem:
Niech wygra lepszy albo Real.
1
W sumie to trochę dziwne, że Paulinho leci do Barcelony, trener i koledzy go pożegnali, Rivaldo życzy mu powodzenia w Barcelonie a oficjalnego ogłoszenia ze strony Barcelony niema.
Czyżby bali się, ze jak ogłoszą go przed meczem na Camp Nou, to kibice będą na zarząd gwiazda i wyzywać?
0
Oficjalnie: Spóźniłeś się 15 minut.
2
Ta jego plotka o odejściu z biegiem czasu nie wydaje sie taka głupia, bo widać ze do ulubieńców Valvwrde Sergi nie należy, każdy mecz zaczyna od ławki.
1
Już od 2 dni by studio było, ale jak konkrencja transmituje to się zaklamuje rzeczywistość
28
Święcicki:
Nie ma dziś wiekszego wydarzenia piłkarskiego niz debiut Neymara.
No chyba nie xD Ale jak się nie transmituje El Clasico, to się gada takie rzeczy.
0
Życzę mu jak najlepiej, niech się mu wiedzie i żeby nic nie wygrał w tym P$G
0
Najbardziej szkoda mi Seriego, bo stawał na głowie i klaskal stopami, zrobił wszystko żeby spelnic swoje marzenie, to zarząd wybrał pikarza, ktory gra dobrze w Reprezentacji. Tym bardziej że Jean podobno wszystkie oferty odrzucal aby tylko trafić do Barcelony.
1
Jakoś mnie ten Neymar nie wyluzuje, tylko bardziej mnie wkurzy
2
Pan Ćwiąkała napisał: "Gre Paulinho powinno się oceniać po grze w Reprezentacji a nie w lidze chińskiej a w Reprezentacji jest kluczową postacią, bez której Brazylia nie istnieje."
Ok, tylko kiedy był ostatni mecz Reprezentacji? Skąd wiemy czy nadal ma formę? Krychowiak na Euro, nasz najlepszy zawodnik, jeden z najlepszych pomocników turnieju a teraz? Rusza się jak wóz z węglem i nie ma miejsca w Reprezentacji. Gość sobie przez pół roku leżakuje w Chinach i się spina na jeden mecz w Reprezentacji, ktory gra raz na pół roku.
Patrzę na jego statystki w meczach ligowych i zagra na 5 meczów: 1 mecz świetny: 2 srednie a pozostałe poniżej krytyki(gdzie ledwo mo 30 kontaktów z piłką)
I czy to się zmieni w Barcelonie? Co mi ma dawać optymizm przy tym transferze? On powinien tą ligę chińska pozamiatac a tak nie jest.
Mnie nie przekonuje argument z dobrą grą w Reprezentacji Brazylii, bo i Maczynski gra dobrze w Reprze czy Vargas w Reprezentacji Chile zawsze zostaje królem strzelców a w klubach idzie mu srednio, zeby nie powiedzieć słabo.
40 mln za piłkarską niewiadomą?Trochę dużo.
2
Dobra dawać już ten mecz, chociaż na chwilę się zapomni o tym okienku transferowym.
0
Jakby nikt nie narzekal itd. To La Rambla by świeciła pustkami i nikt by tu nie zaglądał a komentarzy byłoby z pięć na dzień.
1
Mi się zdawalo, ze Barca potrzebuję rozgrywającego na światowym poziomie, ale co ja tam wiem, może potrzebny nam kolejny Box to box. A pomoc jak nie była kreatywna, tak nie jest.