D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A pan Cwiakala napisze ze to kot i ze kadra Brazylii nie istnieje bez niego, bo strzelił hattricka Urugwajowi i to wielkie wzmocnienie dla Barcelony xD
2
Już dziś będzie podobnie, jak ja na to czekałem:D
1
O cholera, brać go, przekonaliscie mnie, kozak jakich mało :D
0
To jest najlepszy tekst, tak samo jak z Gomesem, co z tego ze przez cały mecz gra slabo i tylko do tylu gra, strzelił bramke na pustaka i juz komentarze, ze Gomes się rozegral i dobry mecz xD
1
Z tym Bartomeu same problemy, nie dość ze rozwala klub, to ludzie bany przez niego łapią.
#BartomeuOut
0
Oficjalnie na 99.9%, chyba ze testów nie przejdzie medycznych
0
Ja też jak przyjdzie to życzę mu jak najlepiej, ale kompletnie on mnoe nie przekonuje i jestem pewny ze będzie to wzmocnienie na poziomie Gomesa.
1
A wiaodomo kiedy głupi żartuje
0
No faktycznie zapomniałem, takie potegi jak Zoria Lugansk pokonane.
0
W angielskiej lidze, przyjdą puchary i kompromitacja jak co roku.
0
Xavi chwali Seriego, zarzad kupuję Paulinho.
Xavi chwali Dembele i Cou, zarząd kupuję Kucharczyk i Kupczaka?
15
Cały świat się z nas śmieje a oni uważaj, że robią słuszne rzeczy...
0
Deulofeu na 100%
2
typowy kibic sukcesu w nich się odezwał, "Pszecierz był tryplet, to mósi być dobry zażond"a teraz płacz...
Laporta ma swoje wady, również sporo, ale aż tak beznadziejny nie jest.
0
słowo klucz: Podobno
Abramowicz nie jest głupi, by puścić za taką cenę swojego cracka, wiedząc że Neymar poszedł za 222mln
2
to przestań marzyć, może liczyć jedynie na jakąś hybrydę w stylu Paulo Dybala + Coutinho= Paulinho
0
40mln wywalone w błoto, żeby on miał 20 lat, to jeszcze można byłoby go sprzedać a on tak jak mówisz odejdzie za darmo. Jakości jakoś znacznie nie poprawi(o ile w ogóle) to jeszcze będzie zarabiał na poziomie Marcelo w Realu.
0
Barcelona wszystko zweryfikuję jakim jest Elastico Fantastico, gdy stanie przy Messim czy Inieście, Gomes też miał być wirtuozem, według niektórych...
Niema obywatelstwa innego.
0
a to nie z Japonii oni są? :D
1
"Ten transfer podniesie jakość zespołu, Robert oglądał każdy jego mecz, jest crackiem, takich piłkarzy potrzebujemy, kupujemy go za małe pieniadzę w porównaniu jakości do ceny."
0
gorsza, amerykanie coś w tą piłkę grają a słyszałeś żeby jakiś Chińczyk był dobry? Chińscy zawodnicy to poziom ekstraklasy
1
bo przecież mamy się cieszyć z każdego transferu, jak z Douglas czy Gomesa...
0
on podobno ma klauzule 40mln, tak pisało w artykule przy którejś odrzuconej ofercie
3
40 od razu, bo to klauzula wpłacona.
0
nie trzeba być Doktorem, aby widzieć że nic nowego do nieruchliwej pomocy nie wniesie.
0
mam nadzieję, że tylko na wycieczkę ...
6
a niby taki poważny się wydaję i nie ocenia przed transferem,jednak i on nie wytrzymał.
12
i przyciągnęła prawie same znane postacie ze świata, jest moc!
9
jak zarząd zobaczy te nazwiska, na bank zrezygnuję z niego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika