1

A pan Cwiakala napisze ze to kot i ze kadra Brazylii nie istnieje bez niego, bo strzelił hattricka Urugwajowi i to wielkie wzmocnienie dla Barcelony xD

2

Już dziś będzie podobnie, jak ja na to czekałem:D

1

O cholera, brać go, przekonaliscie mnie, kozak jakich mało :D

0

To jest najlepszy tekst, tak samo jak z Gomesem, co z tego ze przez cały mecz gra slabo i tylko do tylu gra, strzelił bramke na pustaka i juz komentarze, ze Gomes się rozegral i dobry mecz xD

1

Z tym Bartomeu same problemy, nie dość ze rozwala klub, to ludzie bany przez niego łapią.
#BartomeuOut

0

Oficjalnie na 99.9%, chyba ze testów nie przejdzie medycznych

0

Ja też jak przyjdzie to życzę mu jak najlepiej, ale kompletnie on mnoe nie przekonuje i jestem pewny ze będzie to wzmocnienie na poziomie Gomesa.

1

A wiaodomo kiedy głupi żartuje

0

No faktycznie zapomniałem, takie potegi jak Zoria Lugansk pokonane.

0

W angielskiej lidze, przyjdą puchary i kompromitacja jak co roku.

0

Xavi chwali Seriego, zarzad kupuję Paulinho.

Xavi chwali Dembele i Cou, zarząd kupuję Kucharczyk i Kupczaka?

15

Cały świat się z nas śmieje a oni uważaj, że robią słuszne rzeczy...

0

Deulofeu na 100%

2

typowy kibic sukcesu w nich się odezwał, "Pszecierz był tryplet, to mósi być dobry zażond"a teraz płacz...
Laporta ma swoje wady, również sporo, ale aż tak beznadziejny nie jest.

0

słowo klucz: Podobno

Abramowicz nie jest głupi, by puścić za taką cenę swojego cracka, wiedząc że Neymar poszedł za 222mln

2

to przestań marzyć, może liczyć jedynie na jakąś hybrydę w stylu Paulo Dybala + Coutinho= Paulinho

0

40mln wywalone w błoto, żeby on miał 20 lat, to jeszcze można byłoby go sprzedać a on tak jak mówisz odejdzie za darmo. Jakości jakoś znacznie nie poprawi(o ile w ogóle) to jeszcze będzie zarabiał na poziomie Marcelo w Realu.

0

Barcelona wszystko zweryfikuję jakim jest Elastico Fantastico, gdy stanie przy Messim czy Inieście, Gomes też miał być wirtuozem, według niektórych...
Niema obywatelstwa innego.

0

a to nie z Japonii oni są? :D

1

"Ten transfer podniesie jakość zespołu, Robert oglądał każdy jego mecz, jest crackiem, takich piłkarzy potrzebujemy, kupujemy go za małe pieniadzę w porównaniu jakości do ceny."

0

gorsza, amerykanie coś w tą piłkę grają a słyszałeś żeby jakiś Chińczyk był dobry? Chińscy zawodnicy to poziom ekstraklasy

1

bo przecież mamy się cieszyć z każdego transferu, jak z Douglas czy Gomesa...

0

on podobno ma klauzule 40mln, tak pisało w artykule przy którejś odrzuconej ofercie

3

40 od razu, bo to klauzula wpłacona.

0

nie trzeba być Doktorem, aby widzieć że nic nowego do nieruchliwej pomocy nie wniesie.

0

mam nadzieję, że tylko na wycieczkę ...

6

a niby taki poważny się wydaję i nie ocenia przed transferem,jednak i on nie wytrzymał.

12

i przyciągnęła prawie same znane postacie ze świata, jest moc!

9

jak zarząd zobaczy te nazwiska, na bank zrezygnuję z niego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?