2

Świetnych grajków? Busquets potykał się o własne nogi na początku.Skąd wiesz, że takimi nie będą Alenia, PAlencia czy Samper?

2

ta a później o 20, następnie jutro rano i tak do końca okienka

0

prośba Valverde o Paulinho, jeśli tak było, to po co było to pierdu pierdu o tym, że stawia na wychowanków itd. Jeśli transfer brazylijskiego cracka oznacza, blokowanie miejsc wychowankom, bo przecież będzie musiał grać, bo kosztował 40mln...

1

oj się Duda za takich weźmie

15

ufff, całe szczęście ze nie w "Najbliższych godzinach".

27

Bartomeu:
Tak? To potrzymaj mi piwo

0

taką kompilację w lidze chinskiej to i Gomes by miał, grając z Chińczykami, którzy w piłkę grają beznadziejnie. I są na poziomie Polskiej Ligi

2

chciałbym aby każdy w Barcelonie miał taki średni sezon...

13

o Gomesie też tak mówili, później że potrzebuję 10 lat aklimatyzacji itd.

Jakoś nie wierzę, że Valverde zarywał noce aby sobie pooglądać gracza w Chinach, jakby chciał kogoś sprawdzonego, to by wziął z Bilbao jakiegoś Mikela Rico czy Benata a PAulinho to kot w worku.

0

u mnie to samo, jedynie Dembele mi humor poprawi i zwycięstwo w klasyku.

1

mam tak samo, tylko że ciągle mam w głowie Paulinho...

0

myślę, że dziś coś takiego możemy usłyszeć, jeśli nie daj Boże będzie niekorzystny wynik, to jestem tego pewien

2

podobno 12, ale żeby nie było jak z konferencją Verrattiego.

7

Tielemans... a nasz zarząd od 2 miesięcy zbija cenę za PAulinnho i kapitalnie im się udało, kupują go za klauzulę

6

mieć najgorszą pomoc od lat, gdzie taktyka opiera się na geniuszu Messiego, który zejdzie do środka i rzuci piłę na nos, bo żaden pomocnik u nas nie potrafi tego zrobić(oprócz Iniesty).
Sprowadź piłkarza, który nie jest kreatorem gry, kolejny piłkarz, który biega, coś tam odbierze i czasem strzelić jakąś bramkę z 3 metrów.

Co może pójść nie tak w następnym sezonie?

Jeszcze może jakoś to zdzierżę jak przyjdzie: Coutinho, Seri i Dembele.

Chociaż ten Paulinho przekreśli Sampera, jak ten zarząd zostanie do 2021 to nie będziemy mieć żadnego wychowanka w składzie, wszystkich oddają(Sandro czy Grimaldo) a w ich miejsce kupują piłkarzy za grube miliony, którzy są na takim samym poziomie...

Boli mnie, to wszystko bardzo, najgorsza ta bezsilność ze z tym nie możesz nic zrobić i tylko patrzeć jak Twój ukochany klub się stacza i ma gdzieś filozofię Cruyffa...

4

to chyba oznacza, że negocjację nadal trwają i wszystko zależy od nas, ale pewnie pożałujemy 10mln, bo wolimy dać na pensję i premię dla Paulinho

2

to już byłby szczyt głupoty tego zarządu, oddać naszego najlepszego wychowanka(po erze wychowanków Guardioli) żeby sobie kupić Paulinho, jeśli on będzie mu zabierał minuty, to idzie sobie strzelić w łeb...

0

ale bym sobie pooglądał takiego Banege w Barcelonie,

2

miałem nie pić już, ale tego nie da się na trzeźwo czytać i czekać na oficjalke.

W podstawowej 11, miej 6 zawodników 29+, to kup kolejnego 29 latka, odmładzamy kadrę...

0

i to jeszcze za piłkarza, który ma zaraz 30 lat... Czy oni są trzeźwi tam, rozumiem za darmo go wyciągnęli, ale hajsu tyle wywalać na gracza co może z 2 sezony pogra.

0

spokojnie Robert z Bartomeu już wypatrzyli 25 letni talent w Brazylii o imieniu El DouglasoPaulinho, wymarzone nazwisko.

0

naprawdę? Jest milion pomocników w Europie na jego poziomie, młodszych i tańszych a oni się uparli na gracza co w wieku 28 lat wybrał emeryturę w Chinach. I nie piszcie ze gra w Reprezentacji, bo Fred też 2-3 lata temu był podstawowym napastnikiem i coś tam strzelał a karierę nie zrobił.

7

Obudziłem się a ten koszmar nadal trwa, nawet jeszcze bardziej się urealnil...

0

a moim zdaniem nasz zarząd nadaję się do pchania karuzeli, jeśli oni w tym samym czasie kupują Douglasa za 2 razy więcej niż Asensio itd.

1

za 5mln? Co Ty niepoważny jesteś, za zasługi dla klubu odejdzie za darmo + premia

1

ja mam nadzieję nadal, że to będzie jak z okładką Przęgladu Sportowego z Grosickim w Burnley.

1

rywalem dla Busquetsa powinien być Samper, który powinien swoją szansę dostać

4

>bardzo dobry
>Paulinho

Bardzo dobry, to jest Verratti czy Thiago a nie piłkarz, którego w Tottenamie już nie chcieli, w kadrze gra dobrze, ale to i Mączyński dobrze się prezentuję w Reprezentacji.
Gość nie ma dryblingu ani wizji gry, bardzo mało kluczowych podań i asyst w lidze ogórkowej.

3

powiedzcie, ze to się nie dzieje naprawdę? To jest dramat.

12

właśnie słowo klucz: solidny, jak chcemy wrócić na szczyt i się nie staczać, to trzeba nam coś więcej niż solidność, mamy w kadrze już za dużo tych "solidnych", pomoc to nasza najgorsza formacja, nie wiem jak chcemy podnieść jakość grajkiem z Chin... On naszej pomocy nie zbawi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?