0

No to Neymar chyba się wycofa

0

Ale to piękne, ładnie mu powiedzial :)

1

Problemem było to, że on sam powiedział ze nie chciał iść do Barcelony, bo potrzebował minut a nie moglismy mu tego dać.

1

Ja tam standardowa taktyka, przed mecze porcja serialu i jakoś się dotrwa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

chyba Paco i Umtiti jakieś zakłady przegrali xD

6

no, bo Neymar jak przychodził to był już produkt gotowy, a jak będziemy czekać aż Dembele będzie miał 25lat, to wydamy wtedy na niego 500mln.

7

20 lat, piłkarz jeszcze do ulepienia pod naszą grę.

3

II część mistrzostwo! xDDD

4

Jeszcze i tak nie ma dla niego miejsca, bo wrzucenie go na LS to jeszcze gorszy dramat będzie.

0

Tego to nie wiem, ale jak tak, to się dowie, bo mu wyskoczy komunikat.

Serio pół roku? Mi się zdaję, ze avatar mam od samego początku, konto mam nieco ponad pół roku.

23

Musisz wykupic konto premium za 100zl, które wpłacisz na numer konta, który Ci podam.

A tak serio, wejdź w swój profil i po prawej masz na samym dole.

0

Zastąpili go Vidalem.

0

Właśnie albo jak już na prawym skrzydle, gdzie będzie mógł zejść na lepszą nogę a wystawianie go na lewym skrzydle to calkowite zmarnowanie jego potencjału.

3

Gadasz ze to nie FIFA a chcesz Griezmanna dac na Lewe Skrzydło xD
Co będziemy na wrzutki grać? Bo po co nam Lewonozny zawodnik na lewej stronie?

0

Reus? No to nadal nie będziemy mieli grającego skrzydłowego

1

Jeździec bez głowy? xDDD

1

Regaty, snooker, Gimanstyki, Golf, łyżwiarstwo figurowe.

45

A nie czasem Paulinho, Lima i Ahmed Al-Ahmed?

0

No, bo dostac 4 czy 5:0, to nie będzie fajne uczucie a na tym turnieju juz takie wyniki się zdarzały.

2

Nie jarało mnie te El Clasico w Lipcu, ale im blizej do niego tym mam większe emocje, niby tylko mecz towarzyski, ale wygrać z nimi to zawsze jest świetne uczucie, będę się dziś stresował.

1

Tylko czy on chciałby wrócić? Kończy mu się kontrakt więc byłby "tani", za pierwszym razem nie wyszło tak jakby chciał, ale teraz nie męczył by się na Prawym skrzydle, no i Messi się zmienił, nie jest już taki pazerny na bycie numer1.

Alexis to jedna z najlepszych opcji.

1

Ja tam się cieszę, że odchodzi. Umiejętności ma świetne i odczujemy jego brak, ale zawsze u mnie są najważniejsze wyznawane wartości, jak chce hajs zarabiać to droga wolna(i tak juz z ojcem kasę z naszego klubu dużą wyciągnęli), po tym co odwalal ostatnio, stracił w oczach kibiców wiele...

0

A gdzie ja takie coś napisałem? Tylko mówię ze będę się śmiał jak zgarnie tyle kasy.

16

Będę się śmiał jak Ojciec Neymara dostanie 31lipca te 26mln a następnego dnia podpiszą kontrakt w PSG i tam jeszcze większą premię dostanie.

Gościu wygrał życie, zarabia pieniądze na swoim synu, nie robiąc nic.

1

aż Ci to polecę, bo takie coś wymyślić to też trzeba "umić" xD

3

Nie, dzisiaj w piłę miał grać

0

Ta rozdaje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?