5

no kolega wyżej chyba myśli tak i że zawsze co do sekundy będzie przegląd prasy

22

Jacek Magiera:
Jeśli brać tylko pod uwagę pierwsze sekundy naszych spotkań w LM to byśmy nie przegrali meczu.

27

przecież nie napisali poranny przegląd prasy a po 2 przeprosili za opóźnienia, to też tylko ludzie

2

podobno igloo(on tłumaczył) wyjechał na jakieś kolonie i go niema a z tego co czytałem to tylko on chciał tłumaczyć Skazanego, chociaż na ich stronie jest napisane, że michnik ma tłumaczyć. Na razie żadnej aktualizacji nie ma i wciąż 0%

0

w końcu poprowadzi swojego ulubieńca, szkoda że nie w Barcelonie :(

1

Jutro ostatnia nadzieja, Celta w tragicznej formie, ale może będą się chcieli pokazać jeszcze z jak najlepszej strony, prezes Celty fanem Barcelony + te konflikty z Realem o dach wiec to może ich jakość zmotywuje, trzeba wierzyć, cuda się zdarzają.

0

co sądzicie o Forsbergu z Lipska? Spojrzałem na jego liczby i ma genialne, 18 asyst w Bundeslidze, najwięcej w całej Europie, ktoś się mu przyglądał dłużej?

4

Filip Kapica, prawda też się świetnie go słucha

24

Święcicki i Ćwiąkała

0

a Lucho, wywalony z Romy z Celtą te wyników nie osiągnął wybitnych i przed przyjściem jego też tak pisałeś, że z czego się cieszymy?

2

klauzula Williamsa 50mln

4

dobry zawodnik, ale wolałbym Dembele, młodszy, lepszy i pewnie cenowo tak samo, Athletic Williamsa sprzeda pewnie za klauzulę tylko

77

też tak myślałem, ale za asystę do Messiego w meczu z Realem w LM wieczny szacun!

1

bardzo mądry i trafny komentarz, takich ludzi szanuję.

5

czy ja mówię, że ja jestem przeciwko transferom? Mówię tylko aby to robić z głową i kupować takich zawodników co naprawdę wzmocnią zespół, czy Bellerin wzmocni pierwszy skład bardziej niż Vidal? Mam co do tego wielkie wątpliwości, statystyki w ofensywie słabe w defensywie zostawia dziury a ostatnio nawet stracił miejsce w składzie na rzecz Oxlade-Chamberlaina a kosztować pewnie będzie nie mało, chyba nie o takie wzmocnienia nam chodzi?

4

widzę, że jako jedyny się ze mną zgadzasz i jesteś wiernym wyznawcą Cruyffa czy Guardioli. A oni będą Ci jeszcze wmawiać, że przestaniesz kibicować jak nie będzie trofeów z tymi wychowankami... Ehhh, co za ludzie.

5

jeśli będzie tam grał nasz wychowanek to czemu mam płakać? Czy myślisz, że mi chodzi tylko o trofea i skład za miliony? Nie kibicuję temu klubowi ze względu na zdobywane trofea, tylko dlatego, że w tej drużynie pokochałem tą piękną filozofię z wychowankami. Kiedyś graliśmy 11 wychowankami w pierwszym składzie a teraz? Co raz gorzej z tymi, zostali tylko Ci starzy, żadnego nowego wychowanka, oczywiście potrzeba też transferów, ale mądrych a nie kosztem wychowanka, który może zrobić karierę, bo np. Palencia czy Alenia mogą ją zrobić, tylko nie należy im blokować rozwoju, jakimiś średniakami typu Gomes.
Grimaldo odszedł praktycznie za darmo, a mogliśmy mieć świetnego swojego LO.

18

mam nadzieję, że jak przyjdzie Valverde to nie będzie się upierał by wzmacniać PO, mamy 2 dobrych zawodników, bo Vidal dawał radę a Palencia pokazuję, że należy dać mu szansę a nie sprowadzać kolejnego PO i blokować jego karierę.
Błagam, wróćmy do projektu z wychowankami, bo to było najpiękniejsze w tym klubie, Ernesto daję nadzieję, że będzie częściej stawiał na zawodników z 2 drużyny.

11

jeśli do wyboru był tylko on i Unzue,, to ja się cieszy, dobry taktyk, daje szanse młodym, dobry wybór jak dla mnie.

55

nie musieli grać na gwizdek, więc bramka prawidłowa, ale zachowanie Nacho i Asensio, mija się fair play, Asensio leży zwija się z bólu, podchodzi do niego piłkarz Sevilli żeby się spytać co i jak a Nacho w tym momencie strzela na bramkę, po czym Asensio wstaję jak cudownie ozdrowiony i cieszy się jakby wygrał Mistrzostwo Świata...

22

Sport jest dlatego piękny, że nigdy się nie skończy i daje Ci ciągle szansę, może nie wygramy Ligi, ale "jutro" zaczyna się wszystko od początku, nowa szansa nowe nadzieje, trzeba w przerwie pomyśleć jak ją wykorzystać, świat się nie skończy gdy nie wygramy Mistrzostwa, ból na początku będzie, ale już niedługo szansa na rewanż.
Trzeba jeszcze wierzyć, mimo że jest "1% szans, ale jest też 99% wiary."

2

Marlon po kilku treningach e meczu wyglądał bardziej na swojego i wpasowanego w Barcelone niż Gomes, tak wiem że inna pozycja... Brazylijczyk dziś zdał test na 5, oczywiście drobne błędy były, ale myślę, że warto będzie go dołączyć do 1 drużyny.

1

Trzeba być ( nie powiem kim, bo dostał bym bana) żeby wyzywac Sampaoliego i gadać, że to słaby trener, który w tym sezonie z Realem wygrał tyle samo co my. Jesteśmy sobie sami winni w jakiej sytuacji się znajdujemy a nie wylewacie swoje żale na Sampaolim, bo nie wygrał 2 razy w sezonie z Realem...

40

Niewypał to dobór komentatorów a nie Paco czy Cillessen...

0

Kurna to nie ja nadal 2:1

1

Tak samo bym napisał, bo ja jestem za gra fair play i nie byłbym zeslepiony, zawodnik drużyny przeciwnej pomaga twojemu koledze z drużyny a Ty to wykorzystujesz i strzelasz bramkę, byłoby mi wstyd za takie coś a na końcu jeszcze się okazuje że ten kolega wielce kontuzjowany jest symulantem i po bramce skacze ze szczęścia...

80

Widziałem bramkę Realu teraz i żenada, Asensio zwija się z bólu i "umiera" podchodzi do niego gracz Sevilli a Nacho strzela na bramke, po czym Asensio wstaje jak cudownie uzdrowiony i skacze ze szczęścia...

7

Jakoś tak dziwnie 2:0 a przy żadnej akcji udziału nie brał Messi, takich rzeczy to ja nie widziałem

9

Więcej tych reklam na Eleven...

0

To niezła obrona, LO na PO i ŚO nie doświadczony, oby się nie spalił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?