0

*Dwóch sezonów za rok nie będzie istniał :D

3

Kane to fenomen, niby taki trochę drewniany a ładuje te bramki jak szalony, tyle kolejek opuścił a Króla Strzelców zdobędzie.

0

Dobrze, że Neymar zna takie coś jak przyjaźń o czym ojciec, chyba nie ma zielonego pojęcia, bo jak można namawiać syna do odejścia tylko z powodu bycia w cieniu Messiego(Jakby odszedł też by był w jego cieniu) a nie na dobru syna który czuje się dobrze i ma tu swoich najlepszych przyjaciół.

1

a moim zdaniem pasuje, ma drybling, podanie, szybkość, odbiór piłki, czyli to czego nie mają ani Gomes ani Rakitić.

0

spoko, to odmieni moje życie...

15

beka, po co mieszasz w to Reprezentacje, przecież nie gra tam dla nas tylko dla Bayernu, którego lekko mówiąc nie trawię. W Reprezentacji niech mu się wiedzie jak najlepiej a klub mnie obchodzi. A po 2 nigdzie nie jest napisane, że mam kibicować Lewandowskiemu, bo jest z Polski, Messi nie jest Polakiem a stawia go wyżej niż Lewego i co anty polak jestem?

31

Chociaż to Polak to jednak się cieszę, że to Aubameyang wygrał rywalizację o koronę Króla Strzelców, bo przez ostatni tydzień te onety i sporty pompowały balonik a teraz żałoba, nie ma o czym pisać.

0

Napiwno!

24

obaj przereklamowani, nazwiska głośniejsze niż ich gra, postawiłbym znak równości między nimi.

1

przecież wiadomo już od dawna, że na canal+, bo oni mają prawa

1

Ciekawe jak było na tych urodzinach siostry Neymara, ciekawe czy bawił się lepiej niż po Mistrzowie Hiszpanii...

7

Xaviego i INiesty, bo mieli grać do 100, ale coś poszło nie tak...

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Co z tego, że Bartomeu dał 3mln Celcie jak Perez opłacil najważniejszą osobę.

0

No a ta dobra wiadomość? :D

0

no i Tadzik namówił :D

0

opłaca się włączyć czy lepiej sobie iść pasjansa postawić?

0

No to Bartomeu anuluję przelew a trzeba było lepiej sędziego opłacić

5

Napisy do Prison Break już są, miłego oglądania :)

7

wysłał wszystko co ma najlepsze, teraz tylko można się pomodlić

15

w Danilo nadzieja, żeby zagrał tak jak w Pucharze Króla.

0

ok, bo nie oglądam. ;)

3

te karne zasłużone? :D

0

Jacob...

0

Ja obiektywny nie jestem, bo jestem strasznym fanem tego serialu, więc nawet jakby to było kiepskie, to i tak powiem, że 10/10.

1

Trudno wierzyć, że Celta w tak tragicznej formie, chociaż trochę postawi się Realowi, który jest tak zmotywowany... No, ale cóż nam pozostało.
Ps. Napisy Prison Break 50%, jest nadzieja że dziś będą, chociaż to mi poprawi trochę humor po ewentualnym zwycięstwie Realu.

0

napisałem tylko swoje przypuszczenie, ale raczej dziś powinny być

8

Do zainteresowanych serialem Prison Break :
Dobra wiadomość napisy już się robią, obecnie 25%, więc pewnie jakoś 17-18 powinny być.

5

no kolega wyżej chyba myśli tak i że zawsze co do sekundy będzie przegląd prasy

22

Jacek Magiera:
Jeśli brać tylko pod uwagę pierwsze sekundy naszych spotkań w LM to byśmy nie przegrali meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?