D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
*Dwóch sezonów za rok nie będzie istniał :D
3
Kane to fenomen, niby taki trochę drewniany a ładuje te bramki jak szalony, tyle kolejek opuścił a Króla Strzelców zdobędzie.
0
Dobrze, że Neymar zna takie coś jak przyjaźń o czym ojciec, chyba nie ma zielonego pojęcia, bo jak można namawiać syna do odejścia tylko z powodu bycia w cieniu Messiego(Jakby odszedł też by był w jego cieniu) a nie na dobru syna który czuje się dobrze i ma tu swoich najlepszych przyjaciół.
1
a moim zdaniem pasuje, ma drybling, podanie, szybkość, odbiór piłki, czyli to czego nie mają ani Gomes ani Rakitić.
0
spoko, to odmieni moje życie...
15
beka, po co mieszasz w to Reprezentacje, przecież nie gra tam dla nas tylko dla Bayernu, którego lekko mówiąc nie trawię. W Reprezentacji niech mu się wiedzie jak najlepiej a klub mnie obchodzi. A po 2 nigdzie nie jest napisane, że mam kibicować Lewandowskiemu, bo jest z Polski, Messi nie jest Polakiem a stawia go wyżej niż Lewego i co anty polak jestem?
31
Chociaż to Polak to jednak się cieszę, że to Aubameyang wygrał rywalizację o koronę Króla Strzelców, bo przez ostatni tydzień te onety i sporty pompowały balonik a teraz żałoba, nie ma o czym pisać.
0
Napiwno!
24
obaj przereklamowani, nazwiska głośniejsze niż ich gra, postawiłbym znak równości między nimi.
1
przecież wiadomo już od dawna, że na canal+, bo oni mają prawa
1
Ciekawe jak było na tych urodzinach siostry Neymara, ciekawe czy bawił się lepiej niż po Mistrzowie Hiszpanii...
7
Xaviego i INiesty, bo mieli grać do 100, ale coś poszło nie tak...
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Co z tego, że Bartomeu dał 3mln Celcie jak Perez opłacil najważniejszą osobę.
0
No a ta dobra wiadomość? :D
0
no i Tadzik namówił :D
0
opłaca się włączyć czy lepiej sobie iść pasjansa postawić?
0
No to Bartomeu anuluję przelew a trzeba było lepiej sędziego opłacić
5
Napisy do Prison Break już są, miłego oglądania :)
7
wysłał wszystko co ma najlepsze, teraz tylko można się pomodlić
15
w Danilo nadzieja, żeby zagrał tak jak w Pucharze Króla.
0
ok, bo nie oglądam. ;)
3
te karne zasłużone? :D
0
Jacob...
0
Ja obiektywny nie jestem, bo jestem strasznym fanem tego serialu, więc nawet jakby to było kiepskie, to i tak powiem, że 10/10.
1
Trudno wierzyć, że Celta w tak tragicznej formie, chociaż trochę postawi się Realowi, który jest tak zmotywowany... No, ale cóż nam pozostało.
Ps. Napisy Prison Break 50%, jest nadzieja że dziś będą, chociaż to mi poprawi trochę humor po ewentualnym zwycięstwie Realu.
0
napisałem tylko swoje przypuszczenie, ale raczej dziś powinny być
8
Do zainteresowanych serialem Prison Break :
Dobra wiadomość napisy już się robią, obecnie 25%, więc pewnie jakoś 17-18 powinny być.
5
no kolega wyżej chyba myśli tak i że zawsze co do sekundy będzie przegląd prasy
22
Jacek Magiera:
Jeśli brać tylko pod uwagę pierwsze sekundy naszych spotkań w LM to byśmy nie przegrali meczu.