DJ6
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz za Rakitica nie chcą nawet 10mln dać, a przed sezonem padały kwoty rzędu 50mln, to samo z Vidalem, oczywiście że zdaję sobie sprawę z kryzysu, ale to nie zmienia faktu, że oni już wtedy powinni odejść, szczególnie Ivan, jakie to wszystko jest źle poprowadzone, po prostu dramat. Teraz będziemy się z nimi bujać, bo ceny dramatycznie spadły i właściwie skorzystamy tylko na likwidacji ich wynagrodzeń....
23
@mr Barca może dlatego że mało kogo obchodzą jakieś bezużyteczne wafle z nieistniejącej ligi ;)
4
Dziwi mnie, że ludzie tak łatwo wierzą, że był telefon do Guardioli, że ta afera wynika z "potraktowania" Suareza, które prawdopodobnie w ogóle nie miało miejsca, decyzja Leo moim zdaniem nie rozbija się o tą sytuację z Suarezem, Messi milczał już od dłuższego czasu i to była przemyślana decyzja, a nie jakiś foch XD - no na pewno 33 letni facet z żoną i dziećmi postanowił se odejść z klubu, gdzie gra pół życia do innego państwa bo mu się telefon do ziomka nie spodobał, dobry mem XD
Nie mamy żadnych potwierdzonych szczegółów i wieszanie psów na Messim przy tak małej ilości danych i prawdziwym tsunami zaprzeczających sobie informacji to mocny pokaz niedojrzałości i naiwności łagodnie rzecz ujmując, zobaczcie ile rzetelnych informacji mieliśmy choćby wczoraj kiedy wybuchła bomba o faksie, tacy niby wielcy reporterzy to przekazywali, takie zaufane źródła i co? 90% to były wyssane z palca bzdury.
Wszystko odbywa się poza zasięgiem naszych oczu i uszu, jak widać media też mają z tym problem, bo informacje jakie czytamy i słyszymy wzajemnie się wykluczają, albo szybko okazują się nieprawdziwe. Zalecam więc rozsądek i szacunek, bo guzik wszyscy wiemy, a palenie ludzi na stosie bez żadnego potwierdzenia, czy są winni to nasza narodowa specjalność, wstrzymajcie tego wewnętrznego Janusza, wiem że nie jest z tym łatwo, bo sytuacja jest cholernie nieprzyjemna dla nas wszystkich.
0
Rewolucja, dobre sobie, ale muszą mieć z nas tam ubaw.
1
Czyżby światełko w tunelu? Nie dam rady zasnąć.
3
@kolafon Większych bzdur nie czytałem, zabrało i to konkretnie.
2
Nie jestem na to gotowy, cholera, nie jestem...
0
@fmX Dobry mem prawda? Najlepsze jest to, że takich jak on jest masa XD
0
@Pyrzo_Barca No tak, graniczy z cudem, ale myślę, że sprawa jest bardziej rozwojowa niż u innych.
0
Cóż, te trzy nazwiska na liście do odstrzału to z pewnością dobra decyzja, Vidal i Rakitic dawali nam coraz mniej i nie to czego potrzebowaliśmy, a jednocześnie posiadają jakąś wartość rynkową, natomiast Umtiti to już niestety tylko bagaż, za wiele za niego nie dostaniemy, ale trzymanie go nie ma sensu.
Myślę że Busquets także powinien odejść, ale to jest tak skrojony na Barcę piłkarz, że ciężko będzie mu się gdziekolwiek indziej odnaleźć, przegapił on swoją szansę na godne pożegnanie jak w przypadku Iniesty i Xaviego, być może Koeman uważa, że pod jego batutą Busi coś jeszcze pokaże, ale to już musi być ławka rezerwowych, nie ma innej opcji.
Co do Alby to myślę, że on może jeszcze niejedno pokazać, w ofensywie nadal jest bardzo dobry, tutaj trzeba poprawić główkę i kondycję, oraz dorzucić godnego rywala i będzie git.
Oczywiście zawsze trzeba patrzeć na te newsy przez palce, bo wszystko równie dobrze może być wyssane z palucha.
5
I na tym powinniśmy zakończyć ten mało znaczący epizod.
0
@Cochise Puig - Thiago - De Jong ...ech...
8
Oczywiście zwycięstwo jak najbardziej się Bayernowi należało i była to najlepsza drużyna w tym roku, kluczem do sukcesu była intensywność, współpraca i skupienie. Ale myślę że te kolejne mecze pokazały że to nie Bayern był aż tak potężny, to przede wszystkim Barcelona była ekstremalnie beznadziejna i zrobiła wszystko co możliwe żeby takie wklepy dostać.
A Bayernowi należy pogratulować, bo doszli do tego sukcesu mądrze i wzorowo.
1
Ech, to nie jest zawodnik na wyjściowy skład, od trzech lat nie potrafi się odnaleźć, bezustannie wycofywał piłkę i spowalniał akcje, słabo też wracał się do obrony, poczynił bardzo małe postępy od momentu przybycia. Niestety w obecnej sytuacji chyba będziemy zmuszeni go sobie zostawić, jeśli znów będziemy bez skrzydłowego, to prawa strona pozostanie martwa.
0
@george321213 Mourinho i wszystko jasne ;)
0
O ile jego gęba powoduje u mnie odruch wymiotny jak Mourinho, Bartomeu, Ramos, czy Pepe, tak zgadzam się z nim zupełnie. Niestety brak nam środków na rewolucję, jaką sobie życzymy, mam tylko nadzieję, że większość odejdzie niż zostanie.
Co do Messiego, myślę że to reakcja emocjonalna, jak wtedy gdy zapowiedział odejście z reprezentacji.
Szkoda tylko że to wszystko nadal bardziej wygląda bardziej na manipulacje zarządu by ratować swoje tyłki, niż realny plan odbudowy.
2
@VanBest tylko Casino Royale i Skyfall, reszta to bajeczki, szczególnie Jutro nie umiera nigdy które jest (chyba) niezmierzonym pastiszem Bonda :D
0
@grubiorz To czy Suarez jest niechciany przez Koemana jeszcze nie wiemy, dla mnie Luis cechował się profesjonalizmem - w czasie przeszłym, to że jest teraz chaotycznym spaślakiem, któremu piłka co chwila odskakuje na pół metra po najprostszych podaniach tylko to potwierdza.
Teraz uważa jedynie, że mu się należy i jak komuś się nie podoba to się nie zna, bo "piłka jest skomplikowana", tak, jest, ale nie w tym aspekcie, po prostu piłka na najwyższym poziomie jest już poza jego zasięgiem.
Nie wierzę, że Samu położyłby taką lachę na wszystko jak Suarez, za jego czasów zrobił to Ronaldinho i Deco, ale Eto'o, choć w gorszej formie, to nadal biegał jak opętany.
Kolejna różnica tkwi właśnie w wieku, Eto'o miał warunki na odbicie się, był jeszcze młody, w świetnej formie fizycznej, głodny sukcesów i ambitny jak cholera, chciał udowodnić coś Guardioli i niemal patrząc mu w oczy ładował bramkę za bramką. Nawet jeżeli Suarezowi się coś w głowie przestawi i zacznie pracować jak należy, to jest już w takim wieku i sytuacji, że moim zdaniem niewiele to zmieni, a jeśli dorzucić do tego jego kontrakt, no to mamy co mamy. 2-3 sezony? Moim zdaniem zupełny kosmos.
6
@grubiorz Nie wiem jak Ty, ale ja pamiętam, że Eto'o był wtedy dużo młodszy od Suareza i utrzymał wielką formę jeszcze na długo po opuszczeniu Camp Nou.
1
Jeśli chce być rezerwowym, to tylko i wyłącznie przy obniżce pensji i to znacznej. Jako że wiemy, że to niemożliwe, na 1000% się nie zgodzi, to nie powinniśmy go zostawiać, po prostu.
Denerwuje mnie jego tłumaczenie o jednym złym meczu, bo to nie był jeden mecz, tylko seria tragicznych występów w jego wykonaniu, z zaledwie kilkoma minutami przebłysku. Poza tym ten tragiczny mecz powtarza się regularnie co roku od 4 lat i pokazuje jasno, że dobre wyniki, bo przecież nie była to dobra gra, w słabnącej coraz bardziej lidze hiszpańskiej nie gwarantuje nic w Europie.
Takie sugerowanie, że jesteśmy rozpuszczonymi bachorami "pO jeDNyM zŁyM mEczU" są po prostu żałosne i podkreślają ich samouwielbienie i arogancję.
Uważam, że Luis Suarez jest za słaby, za drogi i ma zły wpływ na szatnię, więc powinien odejść.
5
No cóż, mnie też jest obojętne, co się z twoją karierą dzieje.
0
Hmm mam nadzieję że to tylko kurtuazja i chęć zachowania wartości rynkowej zawodników do odstrzału, bo jak na razie przekaz o wietrzeniu szatni słabnie z każdą wypowiedzią...
0
@Lucassito Zgodzę się ze wszystkim poza Puigiem. O ile Fati jeszcze nie jest gotowy na regularne występy, tak Puig moim zdaniem tak, jego dojrzałość, wizja, kondycja i zaangażowanie pokazują jasno, że w środku pola Barcy nie ma on zbytnio konkurencji w tym momencie.
Poza nim, to oczywiste że trzeba to dobrze przemyśleć, uważam, że jedyni, którzy zasługują na jakąś szansę odpokutowania to Pique i Alba.
38
Panie Koeman, powodzenia i ani kroku wstecz, żadnych sentymentów, jeśli ktoś jest do odstrzału, a wszyscy wiemy że jest i to sporo, to należy się go pozbyć jak najszybciej, bez miziania się z dyrekcją i zarządem.
0
@rk Też na to liczę, ale z drugiej strony ma zostać Griezmann i możliwe że Coutinho też, także ten...
3
@pluszek To nie jest porównywanie Fatiego do Neymara, tylko porównywanie sytuacji Fatiego do sytuacji Neymara, obaj są nie na sprzedaż, nie wiem co w tym trudnego do zrozumienia...aha, jesteś za pozbyciem się Messiego, to już wszystko jasne.
0
Przede wszystkim musi skończyć się tak beznadziejne budowanie kadry. Bartomeu mówi, że niewiele ma do powiedzenia przy transferach, ale ciężko mi w to uwierzyć, bo część transferów była czysto marketingowa, albo podejrzana.
"Mamy kryzys sportowy, nie instytucjonalny","Nasza sytuacja finansowa jest bardzo dobra", a zaraz potem: "Prosimy teraz graczy o dostosowanie pensji do przychodów klubu","Wyremontowane Camp Nou będzie pierwszym krokiem do zwiększenia zysków i poprawienia sytuacji finansowej." - no nie Bartek, nie przekonałeś mnie, aczkolwiek powszechnie wiadomo, że i bez kryzysu zarabiają stanowczo za dużo.
Żałuję tego fragmentu o piłkarzach nie na sprzedaż, a konkretnie Semedo i Griezmann. Semedo miał cholerne 3 lata na udowodnienie swojej wartości, i może być co najwyżej rezerwowym. Jeśli chcecie zostawić Messiego, co jest oczywiste dla mnie, to po jaką cholerę Griezmann?! Wiem, że to przyznanie się do kolejnej porażki transferowej i strata marketingowa, ale on tu przecież zgnije, chyba że Koeman znajdzie dla niego miejsce, ale kurła nie widzę tego ani trochę. A jak jeszcze zostawimy Griezmanna i Coutinho, to ja już nie wiem jak to będzie wyglądać, znowu Puiq będzie się kisić, a on już może grać, już może mieszać największych...Ech poczekam, zobaczym.
3
Wszystko fajnie, ale kto będzie chciał ten szrot kupić. Dla Ajaxu powrót Suareza to gratka, oni lubią skupywać swoje stare gwiazdy i robią to z powodzeniem, większość się dobrze sprawdza. Ale reszta...będziemy musieli się prosić, żeby ktoś ich wziął.
0
@sirmatthew Możliwe, ale to moim zdaniem kiepskie rozwiązanie.
3
Niestety to prawda, wychodzenie spod pressingu było kiedyś jedną z naszych wizytówek, ale od dłuższego czasu idzie nam to kiepsko, a ten mecz pokazał że właściwie w ogóle nam nie idzie, jeśli rywal się postara. Nasi wpadli w panikę i nie wyszli z niej już do końca spotkania. Sami za to nie zakładaliśmy pressingu prawie w ogóle, nie mamy na to kompletnie sił i teraz pytanie, czy oni są za starzy, czy tak beznadziejnie trenują? A może wszystko po trochu?