DJ6
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PJ777 wszystkie zmiany były defensywne, broniliśmy wyniku bo większość grała jak na kacu
2
Cóż, zabrakło chyba przede wszystkim sił, od 60 minuty wyglądaliśmy jak emeryci i graliśmy głównie na czas, Espanyol wyglądał podobnie, bo wypśtykał się z sił przez duży pressing w pierwszej połowie. Mamy szczęście że siły zostały szybko wyrównane, bo gdyby rywale grali w przewadze do końca, to raczej byśmy nie wytrzymali.
Znów zabrakło pomysłu na dobrą i zmasowaną obronę, bardzo dużo niedokładności, Semedo bardzo zasłużenie zmieniony w przerwie, grał cienko w ataku i fatalnie w obronie.
Messi dziś miał głównie tylko dobre pomysły, parę ładnych wymian, ale też mnóstwo strat przez niedokładne podania i mocno nieudane dryblingi, szkoda że ta bomba nie weszła, pięknie się do tego złożył.
Znów to Griezmann i Roberto błyszczeli, może to nie było nic wybitnego, ale na pewno najbardziej się wyróżniali.
Ogólnie obawiam się o ich kondycje, wyglądali jakby biegali w błocie i marzą tylko o ostatnim gwizdku, gdyby Espanyol dzisiaj coś strzelił, to myślę że gonienie wyniku graniczyłoby z cudem.
0
@sentenced To dobrze, bo dla mnie ta rozmowa też jest zamknięta.
0
@sentenced A gdzie napisałem że mam? Gdzie napisałem, że jestem pewien, że to ściema? Czytasz ze zrozumieniem? Czy tak sobie anonimowo szukasz dymu z fotela?
0
@Greenalley Hmm widać że kompletnie nie rozumiesz, nie mówiąc już o twojej tragicznej gramatyce ;)
36
Dyrekcja zebrała się żeby stwierdzić, czy dyrekcja dopuściła się korupcji i zniesławienia. Nie wiem, może jestem zbyt cyniczny, ale nie jestem w stanie w to uwierzyć, mam wrażenie że ten audyt ci ściema.
0
@Greenalley W takim razie równie dobrze możemy sprowadzić Ronaldo, dla mnie nie ma między nimi róznicy.
0
@semafor No to prawda, myślę że już wiele potoczyło się nie po naszej myśli, a potem okazało się że były to dobre decyzje i na odwrót. Pozdrawiam.
0
@semafor Dziś (wczoraj) mieliśmy przede wszystkim drużynę i wreszcie ruch bez piłki. Neymar nigdy nie był przeze mnie pożądany i potwierdził moje obawy 2-3 miesiące po transferze do Barcelony, kiedy zaczął się czuć swobodnie - arogant, nurek i rozwydrzony bachor. Nie neguję w żadnym wypadku jego zasług sportowych, był niewątpliwie jednym z naszych największych atutów.
Ale dla mnie bardzo ważny jest też wizerunek Barcelony, przez ostatnie dwa lata ten wizerunek jest sukcesywnie niszczony, a Neymar tylko by ten stan pogorszył, nie wierzę też że dałby nam jakiś wielki impuls sportowy, te czasy minęły, a Neymarowi przybyło tylko much w nosie, on nigdy nie zasługiwał na trykot Barcelony, szczególnie teraz.
Nie, nie jesteśmy żadną z tych drużyn i min. dlatego wygląda to tak źle, u nas osobowości nie brakuje, brakuje za to zaangażowania i wizji, drużyny które wymieniłem przede wszystkim były świetne zgrane i grały do końca.
Dzisiaj potrzebujemy innych zawodników, takich, którzy będą pracować na drużynę, takich którzy zawsze będą pod grą, znajdą puste przestrzenie i będą skupieni na grze, nie na sobie. Wolę Barcelonę w środku tabeli niż powrót Neymara.
6
@DJ6 Asenjo nie Araujo :P
1
Już widzę jego lico, jak on to mówił :D Sarkazm jak najbardziej trafiony ;)
13
Domyślałem się że że Barca może tu docisnąć, bo marginesu błędu już nie ma żadnego, ale to był mecz niemal kompletny. Villareal nam pomógł grając otwartą piłkę, to i miejsca na to wszystko nie brakowało.
Messi wreszcie miał z kim pograć, wreszcie ruch bez piłki i pokazywanie się do podań, wreszcie Griezmann grał z głową, był tam gdzie powinien (zdublował pozycję tym razem tylko raz i skończyło się to piękną bramką :) ) i dobrze podawał.
Suarez, jak to wcześniej zauważono, tradycyjnie - pierdzieli setki, bo za łatwo, musi trzepnąć cudo :D
Roberto zdecydowanie mnie zaskoczył, idealny partner do rozgrywania , a po przejściu na bok obrony dużo się pokazywał do gry.
Busquets kolejny świetny i równy mecz, świetnie przekazywał piłkę.
Setien wreszcie wykorzystał zmiany, kiedy był spokój i okazało się że Villareal już nic tu nie ugra, wpuścił wszystkich głodnych i dobrze to wyglądało. Puig biegał jak poparzony, mógł teoretycznie dostawać co drugą piłkę, dzisiaj trochę mniej dokładności, ale to podanie w 95' do Roberto palce lizać, aż mi się morda cieszy jak go widzę w akcji.
Fati też kocur okrutny, kolejny raz pokazał co znaczy mieć prawdziwego skrzydłowego, cała jego akcja bramkowa to cudeńko, zaczynając od świetnego podania Alby, a potem na zimno przytrzymał sobie Albiola i zaskoczył wszystkich, ja zbierałem szczenę z podłogi.
Araujo wyglądał bardzo pewnie, co cieszy, chociaż w tym momencie to Villareal był już mocno zrezygnowany, ale Urugwajczyk zdawał się grać jakby robił to regularnie w pierwszej drużynie.
Braithwaite dziś trochę przygaszony tymi fajerwerkami kolegów, ale aktywny jak tylko mógł, szkoda że zabrakło skuteczności, ale umówmy się, Araujo dwoił się i troił i gdyby nie on, to było by co najmniej z 6 bramek.
Ogólnie mecz na duży plus, ale może być już za późno, szczególnie przy tym sędziowaniu.
0
@th@les Idealny opis Suareza z dwóch ostatnich sezonów :D
3
@Astad to prawda, wreszcie mają czym oddychać.
1
O cie baton, ale przyjemna niespodzianka, ile się w ataku dzieje, i jeszcze dwie bramki po pięknych strzałach, Griezmann i Roberto na duży plus, kto by się spodziewał? Obrona trochę się gubi i nie nadąża, Cazorla robi różnicę, jednak jak nie zejdziemy z tempa to raczej nic nam nie grozi.
0
@Tomek54321 nie wiem czy jest aż tak perfidny, ale nie wykluczam tego, bo interesuje go tylko strona finansowa i chyba tylko własny tyłek.
2
@semafor Myślę że to kurtuazja ze strony Xaviego i zanim do nas przyjdzie to sprawa Neymara umrze, bo będzie już za stary, dlatego tak ważne jest żeby to się teraz nie stało, kiedy drużyna jest drużyną z prawdziwego zdarzenia, soliści nie są niezbędni, udowodnił to Ajax i Tottenham, a ostatnio udowadnia to Manchester United.
3
@semafor Nie, my potrzebujemy orkiestry, której zgrane nuty zmiotą konkurencję, a nas wgniotą w fotele. Primadonna poszła za kasą i sławą, jednocześnie siejąc ferment gdzie popadnie, Camp Nou to nie byle jaka opera, to teatr marzeń, tu trzeba być kimś więcej niż gwiazdą. Dlatego Iniesta będzie zapamiętany na zawsze jako artysta, a Neymar za kilka-kilkanaście lat będzie jedynie ciekawostką.
3
Na pewno powrót primadonny by mnie uspokoił, ewidentnie ktoś chce dokończyć dzieła zniszczenia takimi ruchami, oby Barca nie miała hajsu na to, bo jeśli to prawda, to głupoty mają aż nadto...
5
@Suzu "A macie coś jeszcze za darmo? Bo to daleko i po samego Rakitica to nie opłaca nam się jechać"
0
@nationalpen Lepiej? Tak. Dużo lepiej? Nie. Nie zgadzam się co do Messiego i Busquetsa.
0
@Batys ja załatwię kwaterę w Sosnowcu
2
@Avatarr Tak jak Enrique postawił wszystko na MSN, tak Valverde postawił wszystko na Messiego. Enrique się udawało, bo cała trójka była w szczytowej formie, a za Valverde przemawiała wielka gra Messiego i suche statystyki. W obu przypadkach było widać że reszta drużyny była przez większość czasu statystami, jednak to u Valverde, było to bardziej widoczne, bo jego styl jest bardziej defensywny i zamiast trzech gwiazd była tylko jedna. Cała reszta nie przejmowała inicjatywy, bo byli/są na to za słabi i mają inne zadania, to nie wina Messiego, że został otoczony takimi zawodnikami, a kadra była tak nieudolnie odświeżana. Prawie nikt nie potrafi zagrać z Messim z klepki, nie nadążają za nim fizycznie i umysłowo, sam fakt, że dopiero po trzech latach młody Puig wykazuje takie cechy jest mocno żenujące, ludzie naprawdę nie myślą...
0
@franka1968 Dwa, trzy sezony? O matko, skąd wy się wszyscy bierzecie? To dopiero jego pierwszy słabszy sezon, nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz. Drużyna gra na niego bo to w większości nieudacznicy w ataku, gdy tylko coś próbują sami, to wygląda to rodem z ekstraklapy. Ludzie opamiętajcie się, Messi nie jest bez winy, ale daleko mu do bycia główną przyczyną kryzysu.
1
O zgrozo, będzie boleć, oj będzie...
0
Nie sprzedawałbym jeszcze Firpo, to dopiero jego pierwszy sezon i wciąż mam przed oczami jego świetną współpracę z Fatim.
Oczywiście że trzeba pozwolić Vidalowi odejść, Conte jest na niego nakręcony okrutnie, może wreszcie na kimś zarobić? Wróci Alena, Rafinha i Matheus Fernandes, wszystkich sprzedamy/wypożyczymy?
5
I znowu on, czemu znowu on...media naprawdę nie mają co pisać, oczywiście może to być prawda, bo ten zarząd niekompetencją się wręcz szczyci i kompromitacje im nie przeszkadzają, więc czemu nie jeszcze jedna - 170mln za Neymara.
Jeśli takie zainteresowanie Griezmannem istnieje, to nie ma się nad czym zastanawiać, niszczymy kolejnego piłkarza, który został sprowadzony zupełnie bez zastanowienia, lepiej dla wszystkich, aby to się jak najszybciej skończyło.
3
@Messibestplayerintheworld Tak, też uważam że Real to dla niego idealny kierunek ;)
0
@DonFerdinando lepiej bym tego nie ujął, pamiętam jedno z tłumaczeń tego transferu "120mln za takiego zawodnika to okazja, której nie można zmarnować", no jasne, co tam że gościu ni cholery tu nie pasuje.
1
@DeckardCain Dla mnie bzdurą było wystawianie Arthura tak wysoko, bo to ewidentnie piłkarz na utrzymanie piłki i pod bramką rywala nie ma polotu, co potwierdza tylko że porównania do Xaviego były stanowczo na wyrost. Różnica polega na tym że to co dawał nam Arthur, to Puig ma w małym palcu lewej stopy, Riqui potrafi rozruszać atak, świetnie przekazać piłkę z własnej połowy po odbiorze i popracować w pressingu, no i na pewno ma lepszą kondycję niż Melo. Mam ogromną nadzieję że znajdzie wspólny język z De Jongiem, a Frenkie przypomni sobie Ajax, wtedy będzie ogień.