DJ6
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Drogba1 Wielu nie potrafi nawet dobrze nazwisk napisać ("xawi" - moje ulubione), więc za dużo wymagasz ;)
0
@filipeq miłego bana dziecko ;)
3
@Hasszz Dla takich paróweczek jak ty na pewno ;) Ignorancja poza skalą.
1
@NaFazieHitman Z Dynamem powinniśmy dać sobie z nimi radę. Oczywiście że jest nadmiar - Pique, Araujo, Garcia, Lenglet, Umtiti, Mingueza, gdyby nie kontuzje i gra Minguezy na boku, to byłoby słabo. Ich jakość to inna kwestia.
0
To się nie kończy, dobrze że akurat na środku obrony mamy nadmiar, myślę że na Dynamo Lenglet wystarczy. Co nie zmienia faktu że obecny od lat kolosalny problem kontuzji tylko się pogłębia.
2
@ArturS Araujo* Koeman* Jeśli chcesz siebie nazywać kibicem Barcelony pisz poprawnie nazwiska. Panika wynika z pieniędzy i prestiżu, za każdy kolejny etap LM klub dostaje więcej, a wszyscy wiemy, że teraz każdy grosz się liczy, a w kwestii prestiżu, nie widzisz tych nagłówków gazet? "Barca po raz pierwszy od X lat nie wyszła z grupy!" "Czy to koniec Barcy?!" "Duma Katalonii tonie!", to raczej kiepski moment na coś takiego, np. ze względu na szukanie głównego sponsora.
2
@filipeq Pisz nazwiska i nazwy własne z dużych liter, albo nie pisz w ogóle.
2
@headhuntersFCB Zwarta obrona XD Jak za Valverde, gdzie tyłek ratowali nam Messi i Ter Stegen? XD Idź jeszcze spać, zmiana czasu ci nie służy ;)
3
Nie ma co wydawać wyroków, jeśli Barjuan został trenerem niemal z dnia na dzień. Jest bardzo wiele do poprawy, ale kiedy pojawi się wreszcie skuteczność to poprawi się bardzo dużo, bo okazje są. Trzeba też poprawić ruch bez piłki, kolejna długotrwała bolączka Barcy, da się zauważyć że najbardziej ruchliwi w tym aspekcie są wychowankowie, bo trenują to od zawsze, stąd np. gesty Puiga do kolegów, ponieważ nie miał komu podać gdy reszta stała między dwiema szczelnymi liniami obrony Alaves. Postęp jednak jest, dynamika Gaviego, Nico, Alby, oraz wizja Busquetsa dają nadzieję.
Nadal nie możemy liczyć na Coutinho, nie poczynił żadnych postępów i często jest hamulcowym. Potencjał jest, niestety czasu już nie ma.
1
@QuentinTarantino Tak zgadza się, pierwszy sezon Koemana był naprawdę przyzwoity. Otarliśmy się o zdobycie ligi, De Jong i Dembele zaliczyli najlepszy sezon na Camp Nou, Alba i Busquets w drugiej połowie sezonu nawiązali do swoich najlepszych lat, wystrzelił Araujo, a Mingueza okazał się całkiem niezły jako boczny obrońca, nawet z Griezmanna udało się wycisnąć najwięcej dotychczas. Dlatego też miałem wobec Koemana cierpliwość.
33
Miałem nadzieję że to rzeczywiście najlepszy trener na trudny okres, że jego charakter nie pozwoli wejść mu zawodnikom na głowę, że jego przywiązanie i doświadczenie pozwoli mu wyzwolić potencjał z młodych, że jego bardzo owocna współpraca z De Jongiem i Depayem w reprezentacji da nam bardzo wiele. Potem moją cierpliwość do niego przedłużyło odejście Messiego i liczne kontuzje, jednak raz że wielu już z nich wróciło, a dwa że obraz gry nie zmienia się niezależnie od tego kto jest na boisku. Bardzo szkoda, bo chciałbym żeby taka legenda osiągnęła z nami sukces, ale to już nie miało sensu, nie ma pomysłu na grę, morale są fatalne.
Mimo wszystko życzę mu dobrze, ale już z dala od FC Barcelony w jakiejkolwiek funkcji.
2
Trudno cokolwiek sensownego napisać, zostaliśmy zdominowani przez Rayo Vallecano, przede wszystkim fizycznie, pokazali wzorowy pressing na który nie mieliśmy żadnej odpowiedzi, jak dorzucimy do tego naszą firmową "skuteczność", to mamy to co mamy...
Obraz nędzy i rozpaczy.
1
Skończy się tak, że zajedziemy wszystkich młodych i nici z nowej generacji...Niech cię szlag Bartomeu
2
Masakra, ten szpital na Camp Nou nie ma końca, jak można przez tyle lat tego nie rozwiązać? Dlaczego byli zawodnicy, którzy tych kontuzji nie mieli praktycznie w ogóle (np. Messi, Rakitic, czy De Jong)? W każdym klubie jest ten problem, ale u nas to już absurd do potęgi, ile można mieć związane ręce, bo ktoś się leczy? Nie wierzę że to zwykły pech, zdecydowanie za często to się dzieje, a na dodatek kontuzje są długotrwałe i poważne. Inna sprawa że Pedri został zajechany okrutnie.
0
@Qaz123 były, ewidentny faul Minguezy i ewidentna ręka Kroosa.
0
No wspaniale, cóż za pokaz niemocy i elementarnych błędów, zdecydowanie najgorszy mecz Memphisa dotychczas, obydwie bramki są w dużej mierze z jego winy, zrobił tylko jedną rzecz dobrze - dośrodkowanie na głowę Pique, który minimalnie chybił, poza tym dramat. Dest dość aktywny, ale mocno nieskuteczny, ten strzał panu Bogu w okno i te żenująca główka do Ter Stegena to jego wizytówka w tym meczu. Na koniec asysta, ale co z tego... Bardzo słabo F. De Jong, niewidoczny, spóźniony i kompletnie wyprany z kreatywności. W dalszym ciągu leży u nas skuteczność, jak się nie wykorzystuje takich sytuacji, to nie dziwne że dostajemy bęcki, tym bardziej przy takiej grze napastników, gdzie tylko Fati coś tam próbował, ale generalnie był niegroźny. Co prawda należał nam się karny, ale Realowi też, więc nie ma co dyskutować.
Niestety, gdy tylko trafi się ktoś kompetentny w obronie i nie gra otwartej piłki to leżymy. Cienkie bolki - tyle w temacie.
0
@Midast Dystans mam, ale to nie znaczy że jesteśmy kolegami i argument o zwrocie grzecznościowym jest dla mnie bezwartościowy tak samo jak te rzekome "64 lata", to internet i napisać można wszystko ;) Kończę, bo sensu już w tym żadnego i jeszcze mi się UTOPIA przyśni :D
0
@Midast Nie jesteśmy kolegami i się mylisz co do mojego wieku i doświadczenia, nie widzę żadnego powodu przeciw 100tys. miejsc i ta utopia mnie po prostu śmieszy, trzeba myśleć naprzód i się zabezpieczać na przyszłe potrzeby, takie budowy robi się raz na nigdy, więc głupotą byłoby nie powiększać tego już teraz, więc te dywagacje są śmiesznie nietrafione
18
Zarobiliśmy na Emersonie i możemy mieć za darmo Daniego, który nie dość że miałby niebagatelny wpływ na szatnię, to mógłby być realnym zmiennikiem/konkurentem dla Desta, bo musimy przyznać, że Mingueza to ostateczność, a Roberto to desperacja. Kiedy bida piszczy i ktoś taki się oferuje, to przynajmniej trzeba to przemyśleć.
2
@slayer Ignorancję wygrzmociło ci poza skalę XD
0
@Midast a Ty nie? To myślisz maksymalnie tydzień do przodu? XD
0
@FC_BARCA_Fan Nie chce mi się już tego tłumaczyć, widzę że to nie ma sensu i nie wciskaj mi że popieram Twoje zdanie, bo jest mi bardzo do tego daleko ;)
1
@FC_BARCA_Fan O Matko, Twój brak logiki jest porażający, nie mówiąc już o przeinaczaniu faktów, nie mam zamiaru nawet tłumaczyć :D
0
@Nathan Jeszcze nie napisałem żadnej bzdury, a to co inni piszą mnie nie obchodzi, każda ze stron ma coś za uszami, ale przeciwnicy Messiego mnie po prostu rozbrajają ;)
0
@Azi Też uważam że idzie to stanowczo za wolno i rozumiem argument że trwał audyt i nie znali wszystkich szczegółów, ale myślę że już wiedzieli wystarczająco, by usiąść do rozmów z niemal wszystkimi. W przypadku Coutinho i Neto pewnie liczono na ich sprzedaż, ale to się nie udało. To jednak nie usprawiedliwia braku działań, gdy stało się jasne że zostają. Sytuacja była i jest bardzo ciężka do ogarnięcia, ale to nie zmienia faktu że jej nie podołali i ciągle odczuwamy jej konsekwencje, na dodatek ciągle wrze w mediach, a i wypowiedzi są dość nieprzemyślane.
3
@Fifty Też mi ręce opadają jak ludzie tak bezkrytycznie i bez zastanowienia piszą te bzdury. Pomijając kwestię czy to w ogóle prawnie możliwe żeby grał za darmo, to Messi wykazałby się ogromną naiwnością godząc się na taki ruch, jest spora różnica między miłością do klubu, która nawiasem pisząc niewątpliwie JEST, a zwykłą głupotą.
Messi od lat był okłamywany prze Bartomeu, widział powolną degradację w klubie i brak reakcji, na boisku ciągnął Barcę za uszy przy nieudolności partnerów. Potem przyszedł Covid, a po nim Laporta, klub w kryzysie, wielkie zadłużenie, Messi idzie na wszystko co chce klub by podpisać nowy kontrakt, a i tak wszystko szlag trafia, a Laporta po paru miesiącach puszcza ferment że fajnie by było jakby grał za darmo, napędzając właśnie takich gimbów bez wyobraźni na Messiego. Brak mi słów, dobrze że nadal mamy ujemny przyrost, bo przekazywane geny są fatalniej jakości.
0
@koksik2700 ojej ten koks to się aż sypie na wszystkie strony ;)
0
@koksik2700 Tak, zdecydowanie za dużo koksu :D
4
@koksik2700 Chyba za dużo tego koksu ;)
2
@Midast Facet, ta budowa jest potrzebna na wczoraj, ma to robić jak remonty w Polsce, gdzie lepiej rozkopać wszystko 30 razy, bo ktoś czegoś nie dopilnował? Nie to ma i musi być raz a dobrze, nikt przy tak wielkich projektach nie będzie i nie może się rozdrabniać na jakieś bzdury, to żadna utopia tylko potrzeba, której przez fatalne zarządzanie Bartomeu nie możemy zrealizować od lat. Camp Nou od dawna potrzebuje modernizacji, a niedawno okazało się że poprzedni zarząd nie dopilnował nawet doraźnych napraw i mogło się to skończyć, że komuś by na łeb coś spadło, jakby Barcelonie złej prasy brakowało. Kości pod ten projekt już dawno zostały rzucone, jest projekt, były negocjacje z miastem, są wykupione pod to ziemie i kredyty, Bartomeu tak długo się z tym pierniczył, że on już jest przestarzały i trzeba go doprowadzić do dzisiejszych standardów i potrzeb. To ma być na wiele lat, tak jak było dotychczasowe Camp Nou.