5

@Eklerek I jeszcze znajduje czas, żeby powyzywać komentujących na X-ie. Maszyna.

1

@gumaz No co tam jest szokującego? Gdyby za darmo to robił, o, wtedy to by było faktycznie wstrząsające.

1

@Popitek12 Jak Ci się może śnić Messi, skoro nie możesz spać? Gubisz się już w tych konfabulacjach.

3

@doc Ciekawe jak wyobrażają sobie odejście Mendego? Wiecznie połamany i ma jeszcze chyba kontrakt do 2027 czy 28 roku.

1

@Kibol_83 Niech będzie i dziesięć, na zdrowie. Każdy powinien dbać o swoje.

1

@Zoker Mentalność Kalego. Nagle, popularne w przypadku Alvareza zawołanie bojowe "z niewolnika nie ma pracownika", przestaje obowiązywać.

1

@gumaz Jakie to zwarcie? Urzędniczka opłacana z podatków straszy dziennikarza prawnikami również opłacanymi z podatków. Co to ma być? Przecież ta końcówka jej wpisu to skandal.

5

@kubix05 A co nas to obchodzi? Jego życie, jego decyzje, jego ewentualne żale.

1

@Comentateiro Jedno nie dojechało.

0

@barcelonaLM Oceniając po wpisach na TT to raczej Rudiger.

3

@Spider_Man Tajlandzkie choroby weneryczne zaatakowały mózg.

0

@kanver_ Raczej efekt Dembele.

2

@Faro No i o co Ci chodzi? @Comentateiro wypił sok z gumijagód, albo inny magiczny eliksir Panoramixa i do boju. On się nie pier... w tańcu, jak w '39.

0

@takisobiektos Anczel to by tę cegłę całą zżuł.

0

Cucurella pasowałby do Curacao.

0

@FranciscoZubra No właśnie w komentarzach widziałem, że praktycznie wszyscy zakładają, że to musiał być aktualny wróg publiczny w UK, czyli biały mężczyzna, bo do kolorowego by się bały odezwać, bo wiadomo, może mieć broń i być niebezpieczny.

0

@Hosh Naprawdę mnie to rozśmieszyło. Czas do Choroszczy. Na badania? Na badania.

1

@Spider_Man Wstrząsające.

1

@partymaker Taiki to chyba japońskie imię :). Chodziło Ci o Tajkę?

3

@misterio Mnie się wydaje, że to nie chodzi o to, że tutaj ludzie się wymądrzają jak się to wymawia, a o to, że robią sobie bekę z pana Mateusza Borka. Nie pierwszy i nie ostatni raz zresztą. Viniciusa drażnią kolorem, bo to na niego działa, a Borka żartami z jego mądrości, z tego samego powodu. I tyle.
Edit: A co do meritum, to tak, masz rację. Ja też nie mam pojęcia, jak się to wymawia. Trzeba by złapać tambylca i rozpytać.

1

@Kgorecki2500 Też prawda. Przypominają mi się sceny z "Człowieka Demolki", jak policja próbowała zatrzymać Simona Phoenixa przy budce telefonicznej.

4

@Kgorecki2500 Chyba, że będziesz subsaharyjskim Murzynem z maczetą, albo Hindusem z rytualnym sztyletem. Wtedy wszystko w porządku i zatrzymają Cię dopiero jak już zrobisz swoje.

0

@Katalończyk 99 Myślenie życzeniowe, a tak naprawdę w praniu wyjdzie, komu się lepiej poukłada.

8

Dziwnie w tym UK. V jak Vendetta coraz chyba bliżej.



0

@Katalończyk 99 A my jak zrobimy transfery, to nie będziemy w tej samej sytuacji?

3

@FcPortoFan1999 W Polsce to nie luksus, ale standard.

1

@NeroTFP1 Dokładnie. Najlepiej, żeby każdy kraj europejski mógł wystawić po dwie reprezentacje. Wtedy jak jednej nie pójdzie, to jest szansa, że druga sobie poradzi lepiej.

1

@Ilka Własny skauting mają beznadziejny, więc opierają się na cudzym.

1

@12Frost12 A nasza?

4

Powinni Borka sparować z Muranem:
Kudemą Kyrasą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?