Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RosjaninBut Tekken 3 na PS2? Od kiedy? To gra z PS1. Na pierwszej serii PS2 można było ją odpalić, bo była wstecznie kompatybilna. Była też chyba wkomponowana w T5.
0
@Fenelon "Krótka rozprawa między pajacem, burakiem a frajerem." Mikołaj Rej 2021.
0
@Sharif To jest chyba jakiś kret polarny.
1
@AV0CAD0 Przyjacielu. Jakże cieszę się z Twojej opinii. Powtórzę to, co napisałem dziś komuś innemu, w kompletnie innej sytuacji. "Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi zrobić ich sam." Jaka szkoda, że tak mało osób to rozumie.
2
@DonMatteo901 A co na to były premier i były przewodniczący? Szakalaka, działaj, nie zasnę bez Twojej światłej myśli przywódczej! :)
1
@Rust_Cohle Oczywiście. Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi zrobić ich sam. :)
2
@clyde On pyta, bo chce wybadać, ile macie gotówki w kasie. Uważaj.
:)
1
@Bykunn Tu pełna zgoda.
0
@Bykunn Chyba się w tym poczuciu własnej mądrości, które bije z większości Twoich komentarzy, delikatnie zaplątałeś. Zgadzasz się z Rivaldo, który mówi, ze Messi powinien zostać sprzedany w lecie. Komu? Za ile? Nie było żadnych ofert, bo zainteresowani (o ile w ogóle byli) liczyli, ze przejdzie za darmo. Więc o jakiej sprzedaży mowa i z czym się zgadzasz? Bo napisałeś głupotę. Z informacji prasowych (było to chyba jedyne źródło podające jakiekolwiek wieści o chętnych) - zakładając, że w ogóle są prawdziwe - wynikało, ze takie MC na przykład stwierdziło, ze cała ta operacja opłaca im się jedynie wtedy, kiedy Leo przyjdzie za free. Więc ponawiam pytanie - były jakiekolwiek oferty i z czym się tak naprawdę zgadzasz? Bo to kolejna z mądrości Rivaldo po fakcie i akurat tutaj nie mająca żadnego pokrycia w faktach.
1
@pele1282 A były jakieś oferty w ogóle? Czy zainteresowani liczyli, ze pozyskają go za darmo? Bo Perez powiedział dla Ronaldo, że jeśli przyniesie ofertę za 100 milionów, to nie będzie mu przeszkadzał. I tak się stało. A Messi chciał tak zrobić? Czy odejść za free, bo wg niego skończył mu się kontrakt. Teraz złotousty Rivaldo przekazuje swoje mądrości, a Kręcidło podaje to bezrefleksyjnie dalej, zaś czytelnicy potakują. Już wszyscy zapomnieli, jak to wtedy miało być rozegrane?
0
@D1OS I to są te dobre wzorce wychowawcze, które powinniśmy promować :).
0
@CZaras Zgadzam się.
0
@ObiektywnyKibic121 A jaki to ma związek? Nagle wyskakujesz z jakimiś innymi sytuacjami, co dowodzić ma... czego? Jest jakaś tajemnicza zależność, albo magiczne przełożenie na siebie tych sytuacji? Odnoszę się do Busiego i jego zachowania, gdzie nawet na powtórce po tym zdarzeniu widać było, jak piłka idzie górą na nim, on ją odprowadza wzrokiem, stwierdza, że jej nie sięgnie, po czym zwraca wzrok i ciało na zawodnika Rayo, którego po prostu blokuje ciałem i rękami. Ot i wszystko.
0
@ObiektywnyKibic121 Widzisz to, co chcesz widzieć. Może sam pograj i komentuj. W rzucie kamery z góry widać było, co tam się stało. No ale racjonalizuj sobie dalej.
0
@ObiektywnyKibic121 Nie, to Busquets zastawił mu drogę, przy czym pomógł sobie rękami. Brak obiektywizmu w tych czasach jest coraz bardziej żenujący.
1
Nie, Busquets, nie faulowałeś wcale. Chciałeś mu tylko poprawić koszulkę.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Komentarz usunięty
1
@NaFazieHitman Kolego, nie masz jeszcze pojęcia, w co gra Szakalaka! Obawiam się sromotnej kompromitacji, no on uderza jedynie wtedy, kiedy ma przewagę!
1
@MesQueUnClub96 Śmiało, oznacz gada!
3
@Bartunek Ale ten Bartunek jest prawilny. Kojarzy mu się dopiero wtedy, kiedy niczego to nie zmienia! :)
2
Komentarz usunięty
3
@MesQueUnClub96 Ty zmanipulowany mięczaku! Only Biden for Trump!
2
@NaFazieHitman Z Bartunkiem to się wszystko kojarzy i wszystko jest trafne. Nie sromaj się dobry NaFazieHitmanie!
1
@koksik2700 No dobra, nie będę się czepiał, bo sam miałem jedynie 3 razy wrastający paznokieć w nodze i dwa razy jego zrywanie. O ręce nic nie wiem, poza faktem, że może to świadczyć o niedobrych zainteresowaniach. Na pewno jesteś za PiSem albo za Trumpem. To, wg niektórych, jedyne sensowne wytłumaczenie.
0
@koksik2700 Noga czy ręka, mięczaku?
4
Komentarz usunięty
0
@Nihas Ja próbuję zwalić? Wskaż cytat manipulancie. To Ty usiłujesz wybielić podejście Bidena, które jest TAKIE SAMO. Śnij marzycielu dalej. W ogóle nie odniosłeś się do tego, co napisałem. Trump very bad, Biden very good, to Twoja postawa.
19
@Karzel Nie mam zdania na ten temat, dopóki Szakalaka nie wstawi odpowiedniego wpisu Słońca Peru i Narodu, Donaldu Tusku. Dopiero wtedy będę wiedział, co mam w tej kwestii myśleć.
0
@Nihas Przestań śnić. Nigdzie nie jest lepiej. Ciągle wchodzą nowe ograniczenia, albo przedłużają stare. Marzycielu, jaka jest populacja USA, a jaka Niemiec? Jakie podejście mają ludzie w USA, a jakie zdyscyplinowany lud niemiecki? To się dla Ciebie nie liczy? Bo psułoby statystyki? Podkreślasz to, co wspiera Twoją wizję, a pomijasz wszystko, co by ją podważało.