4

@Azi Ale co Ty porównujesz? Jaki był skład i wiek zawodników wtedy? Przecież widać było postępującą degrengoladę zespołu. To teraz jest jedynie kontynuacją.

2

No cóż, chyba CN będzie teraz rozwijane jako Cartoon Network.

0

@Pawel1980 A Ty idź "doczytaj" i "doucz się". Byś swojej ubogiej wiedzy nie maskował udawaniem mądrzejszego, niż w istocie jesteś.

0

@Pawel1980 Przecież Ty nigdy w nią nie wchodzisz, nie odniosłeś się do praktycznie niczego, o czym pisałem. Tak jak z tym rasizmem do innej rasy, jakby był jakiś inny. Wygłupiłeś się, ale masz opracowaną strategię obronną, po prostu udajesz, że nie było tematu. Tak jak w innych sprawach. "Doucz się", "doczytaj". Ot i cała Twoja wiedza. Dlatego uważam to za lanie wody.

0

@Pawel1980 A jest rasizm do ludzi tej samej rasy? Znowu bełkot i lanie wody :) A tematem były podwójne standardy, bo o tym zdaje się pisał założyciel wątku.

0

@SiSenior Jak widzę, nie dostrzegłeś swojego błędu i mojej ironii. A to podobno ja walę kulą w płot :)

0

@SiSenior "do tego prowadza modele państw socjalistycznych. Wzrasta ilosc osob NIE WYKSZTAŁCONYCH bo i tak przeżyjesz za innych pieniądze"
Jak widać sprawę znasz z autopsji :)

0

@Pawel1980 Argumentacja? Nie przedstawiłeś żadnej poza hasełkami i bon motami. Lanie wody panie, lanie wody.

0

@Pawel1980 Racja. Jeśli ktoś ma inne zdanie i potrafi je uargumentować, a Ty własnego nie, to musi być głupi. Innej możliwości nie ma. Pozostają tylko puste slogany.

0

@Pawel1980 A jednak odpisałeś. Tyle, że jak zwykle, bez żadnych konkretów :)

0

@Pawel1980 Czyli miałem rację.

0

@YoNoEntiendoNada To tylko powiedzenie, no ale musiałeś się do czegoś doczepić.

0

@Pawel1980 A Ty naucz się czytać ze zrozumieniem. I nie podciągaj wszystkiego pod swoją z góry założoną tezę. Demba Ba był w USA, UK? Nie? Więc o czym Ty w ogóle gadasz?

Teksty typu "doucz się" możesz sobie darować, bo to są wypowiedzi ludzi z ubogą wiedzą, którzy usiłują za pomocą takich zwrotów-wytrychów sprawić wrażenie, iż są mądrzejsi niż w rzeczywistości i zrzucają ciężar dowiedzenia swoich racji na oponenta. "Na ten temat nie będę dyskutował", bo nic o tym nie wiem. poza hasełkami "doczytaj" i "doucz się". Po raz drugi, żenujące.

To może Ty mi wytłumacz, jakie ma znaczenie, kto nazizm stworzył? A może mylisz go z faszyzmem? No kto go popierał? Pewnie nie naród niemiecki? :) I w ogóle jakie ma to znaczenie w kontekście tego, co napisałem? A temat obozów jest jak najbardziej istotny w tej dyskusji, bo tam byli niewolnicy, dla niepoznaki określani jako "pracownicy przymusowi". W dodatku niewolnicy, którzy z góry byli spisani na straty i praca miała doprowadzić ich do śmierci. Właściciel niewolników raczej dbał o swoje "mienie". Nie czyni go to dobrym, ale niech już czarni przestaną jechać na tragedii przodków, bo od pokoleń korzystają z wszelkich udogodnień cywilizacji. Stworzyli cała kulturę żyjącą z zasiłków, a niewolnictwo znają tylko z opowieści. Skoro Polakom mówi się, by zapomnieli o przeszłości i nie mieli pretensji do Niemców, bo to już inni ludzie, to dlaczego w taki sposób nie przedstawia się tego czarnej społeczności. Przecież to jest hipokryzja. Demba Ba wszczyna aferę, PSG schodzi z boiska, afera. A ja zapytam, jak ukarany został Neymar, który zarzucił przeciwnikowi rasism, ale z nagrań wyszło, ze nie tylko nie ma dowodów na takie zachowanie, za to sam Neymar kilkukrotnie nazywał innego zawodnika przeciwników "żółtkiem" itp. No to jak to jest kolego?

5

@Pawel1980 Czyli gdzie indziej nie może rozmawiać w swoim ojczystym języku? A Alvaro Negredo ma już zmieniać nazwisko, czy może poczekać? Co zaś z Montenegro, to dla Ciebie na pewno prawdziwy problem.

Właśnie przez takich świętszych od papieża ludków trwa to całe szaleństwo. Niemców nie można winić za nazizm i nie można domagać się reparacji, bo to nie oni, tylko ich przodkowie. Ale, z drugiej strony, można przez następne tysiąc lat obwiniać WSZYSTKICH białych za kolonializm i niewolnictwo. W takim razie jak nazwiesz pensjonariuszy obozów koncentracyjnych? No tak, już wiem, to nie niewolnicy, to "pracownicy przymusowi". I tak sobie tworzą mistrzowie semantyki wygodne określenia, by zróżnicować TAKIE SAME zachowania, w zależności od tego jak komu wygodnie i jaki ma kolor skóry. A te Twoje "doczytaj, doucz się", które wypisujesz zamiast konkretów (bo pewnie nie znasz żadnych, poza ideowym laniem wody) to żenada.

0

@fortunate_son A co to ma wspólnego z gamingowością lub jej brakiem? Nic. Laptopa biorę pod pachę i jadę, gdzie chcę. Na przyczepy kempingowe i kampery też narzekasz, że to nie prawdziwy dom? Istotą jest przeznaczenie i korzyści.
Tak na marginesie, rozumiem, że ten stacjonarny za 4 tysie, to nie straci FPSów za 2-3 lata? :)

4

@fortunate_son Ty chyba nie za wiele wiesz o tym temacie, prawda? :)

1

@MesQueUnClub96 "Masz bilet?"

20

@DLFCB No i o co chodzi? Ronald ma jeszcze olbrzymi margines błędu.
:)
A poważnie, to "panta rhei". Inny czas, inni zawodnicy w innym wieku, inne dziedzictwo po Lusie E. Nie ma co porównywać.

2

@GadulkiGembulki Zaraz wyciągnie kopyto i się skończy rumakowanie.

4

@barcelona97 "Żeby ten Puig w końcu poszedł sobie w piz..."

9

"Ronald Koeman: Być może trzeba było zrozumieć, że 2:1 było naszym maksimum."
No, czyli wniosek z tego, że Lenglet za późno wszedł i nie udało się obronić wyniku. Słusznie Ronaldzie rozumujesz. Mam nadzieję, że poprawisz to w kolejnym meczu i od razu po wyjściu na prowadzenie... co ja gadam, od razu, jak tylko uda się odrobić niekorzystny wynik, to na boisku pojawi się 8 obrońców i drugi bramkarz Ter Stegenowi do pomocy. Messi oczywiście zostaje.

0

@tbas Ja nie stosuje selekcji negatywnej jak ty. Ja go porównuje z nim. Ma mecze wybitne i ma mecze słabe. I nie zakrzyczysz tego statystykami. Jest gdzieś w statystykach brak pogoni za przeciwnikiem, który odebrał mu piłkę? Brak naciśnięcia na takiego gościa, zmuszenia go do błędu? I tyle z Twoich statystyk.

0

@barcelonaLM To jest bardzo proste przecież. Kiedy widać, że się stara, jest chwalony. Kiedy zaś nie widać, że się stara, idzie to w drugą stronę. Ty chyba udajesz, że nie rozumiesz, jak to działa?

0

@Gomess To jeśli tak woli, niech nie bierze wypłaty, skoro już Twoim zdaniem olewa grę, bo marzy o nocy z Neymarem. Ale jeśli pobiera pieniądze, to niech się stara.

0

Teraz dostanie zjeby, że ośmielił się uderzyć. I jeszcze trafił. Trybuny.

4

@emjot Dokładnie, cały Luis w pigułce.

0

@LuisSalvano Kaczor ma kota oszuście.
:)

0

@IronSanHybrid To prawda, nie punktowałeś w ten sposób ludków z podobną argumentacją dotyczącą wyższości rozwiązań szwedzkich, dopiero teraz to zrobiłeś, kiedy porównano postępowanie Polski do postępowania innych, do tej pory uznawanych za wzorcowe, krajów zachodnich. No ale wyrażasz własne zdanie, prawda? Q.E.D.

0

@IronSanHybrid "Ale co to za argument, że tak robią inni? "
Jakoś ta sama retoryka pasowała, kiedy była po myśli, prawda? "A w Szwecji to to i tamto i jest lepiej", że też zacytuję klasyka. "Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swojego rozumu".

0

@BarcaInfo "Dom z papieru 6"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?