Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BARCA1899Messi Twierdzisz, że Brajt jest do Messiego wrogo nastawiony?
0
@barteggg08 No to jeszcze zaznacz, że muszą posiadać obie nogi. Choć do końca bym się przy tym nie upierał :)
0
@DaPi Tak, ale gra ze świadomością, że rewanż będzie miała u siebie, tak jak należy.
0
@PatrykBarca Niemniej jednak własny stadion znają lepiej niż rumuński, co może, MOŻE mieć pewien wpływ na pewność siebie i grę. Rewanż powinien być grany na tym samym obiekcie, a nie będzie. Nie jest to sprawiedliwe i założyciel wątku ma tu rację.
0
@msmsms Tutaj zgoda. Popchnął, a potem z oburzeniem machał łapami, sugerując, że ten wbiegł w pole karne. Żenujące to było.
2
@msmsms Nie opowiadaj głupot. Gdybyś przez chwilę LOGICZNIE pomyślał, dotarłoby do Ciebie, że popchnięcie zawodnika wykonującego rzut karny nie jest możliwe, bo wszyscy stoją za linią pola karnego. Popchnął innego, prawdopodobnie po to, by powtórzono karnego. Zanim coś napiszesz, sprawdź, są przecież nagrania.
10
@DLFCB Tak, tam chciał udowodnić. A u nas, czy by mu się chciało? To inny poziom motywacji.
0
@Pilka_jest_okragla "A ja i tak będę robił!" - Ronald Koeman :)
0
@LeoMessi1994 Ale mnie rozbawiłeś :) Dzięki.
0
@Krzychu1010 A ona obejrzała osiem. Czego nie rozumiesz?
1
@PatrychoO Przecież to może być film o wcześniejszych przygodach. Cały czas tak robią w branży filmowej, że o komiksach nie wspomnę, bo tam to dopiero jest kreatywność: równoległe światy, linie czasowe, złe wersje bohaterów, restarty itp.
1
@Peciak Niczego nie musnął, tam nie było kontaktu (widać było na powtórkach), mimo, iż Carvajal słyszał z połowy boiska ten huk uderzenia. Komentatorzy, kiedy pokazano powtórki, zaczęli narrację, że "duża agresja" i "niebezpieczne zachowanie". U nas miałbym podobne zdanie do Ciebie, gdyby nie chodziło o Lengleta. Za dużo takich "przypadków" z jego udziałem. Po prostu za dużo.
0
@Homeopata8989 Zgadzam się.
0
@ricardo0705 Skąd ten optymizm?
0
@KacperVEB Nie, po prostu Kadyks to inny poziom niż PSG, dlatego mu tak szło. Trafi się lepszy zespół i znowu będzie słaby.
0
@Draqulius W zupełności się zgadzam.
1
@Nano22 On się śmiał, bo uważał, że wcale nie faulował i to przekręt sędziego. Bardzo często tak robi, nie tylko on zresztą. Uśmiechają się, jakby puszczali oczko do oglądających - "ja to wiem i wy to wiecie, nic nie zrobiłem, ale sędzia się uwziął". Przestań już racjonalizować, kiedy można bronić to można, ale to przesada.
0
@jeyx77x No, i to jest argument. Jakie to szczęście, że Ty się znasz.
0
@Uukasz_93 I co teraz napiszesz proroku?
0
@Shroud To może, mędrcze, sprawdźmy, czy nic nie wprowadzą dostając taki sam czas gry, jak ci ściągnięci? Bo inaczej to piszesz bzdury. A bramkę zawalił weteran pierwszej jedenastki. Pomijam już fakt, że taki Puig pokazał się z dobrej strony w porównaniu do niektórych. Ale Ty wolisz racjonalizować sobie ten mecz.
0
@RosjaninBut Tekken 3 na PS2? Od kiedy? To gra z PS1. Na pierwszej serii PS2 można było ją odpalić, bo była wstecznie kompatybilna. Była też chyba wkomponowana w T5.
0
@Fenelon "Krótka rozprawa między pajacem, burakiem a frajerem." Mikołaj Rej 2021.
0
@Sharif To jest chyba jakiś kret polarny.
1
@AV0CAD0 Przyjacielu. Jakże cieszę się z Twojej opinii. Powtórzę to, co napisałem dziś komuś innemu, w kompletnie innej sytuacji. "Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi zrobić ich sam." Jaka szkoda, że tak mało osób to rozumie.
2
@DonMatteo901 A co na to były premier i były przewodniczący? Szakalaka, działaj, nie zasnę bez Twojej światłej myśli przywódczej! :)
1
@Rust_Cohle Oczywiście. Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi zrobić ich sam. :)
2
@clyde On pyta, bo chce wybadać, ile macie gotówki w kasie. Uważaj.
:)
1
@Bykunn Tu pełna zgoda.
0
@Bykunn Chyba się w tym poczuciu własnej mądrości, które bije z większości Twoich komentarzy, delikatnie zaplątałeś. Zgadzasz się z Rivaldo, który mówi, ze Messi powinien zostać sprzedany w lecie. Komu? Za ile? Nie było żadnych ofert, bo zainteresowani (o ile w ogóle byli) liczyli, ze przejdzie za darmo. Więc o jakiej sprzedaży mowa i z czym się zgadzasz? Bo napisałeś głupotę. Z informacji prasowych (było to chyba jedyne źródło podające jakiekolwiek wieści o chętnych) - zakładając, że w ogóle są prawdziwe - wynikało, ze takie MC na przykład stwierdziło, ze cała ta operacja opłaca im się jedynie wtedy, kiedy Leo przyjdzie za free. Więc ponawiam pytanie - były jakiekolwiek oferty i z czym się tak naprawdę zgadzasz? Bo to kolejna z mądrości Rivaldo po fakcie i akurat tutaj nie mająca żadnego pokrycia w faktach.
1
@pele1282 A były jakieś oferty w ogóle? Czy zainteresowani liczyli, ze pozyskają go za darmo? Bo Perez powiedział dla Ronaldo, że jeśli przyniesie ofertę za 100 milionów, to nie będzie mu przeszkadzał. I tak się stało. A Messi chciał tak zrobić? Czy odejść za free, bo wg niego skończył mu się kontrakt. Teraz złotousty Rivaldo przekazuje swoje mądrości, a Kręcidło podaje to bezrefleksyjnie dalej, zaś czytelnicy potakują. Już wszyscy zapomnieli, jak to wtedy miało być rozegrane?