Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janas11224 No, a w ligach grają dla idei :)
0
@RomanHoffer No nie wiem, a Ty nie wspierasz rodziny i przyjaciół, kiedy są w potrzebie? Tylko korzystasz z okazji i walisz w nich jak w bęben, wyznając zasadę, że leżącego trzeba skopać? Przyznam, że to dla mnie byłby szok.
6
Na pewno chce z tych pieniędzy opłacić PSG swój transfer do Barcy. Wspaniały człowiek!
0
@Szreko "W tym roku dało się to ogarnąć i mogłoby tak zostać. Jeden kraj kilka stadionów i tam gramy puchary. Co roku inny kraj i tyle."
No nie pomyślałeś jednak. Powtórzę, takie mecze to dochód dla klubów / miast. Z jakiego powodu miałyby z tego rezygnować? Kto im by to zrekompensował? A kibice? Dla ludzi oglądających mecze na pirackich streamach to pewnie nic nie znaczy, ale jednak są tacy, którzy płacą za transmisje i bilety. I chcieliby oglądać zespół, któremu kibicują na własnym stadonie.
0
@webber Wytrzymaj. Pomodlę się za Ciebie dzisiaj.
0
@Szreko To napisz jeszcze, gdzie się by się te mecze miały odbywać? U jednej drużyny? U drugiej? Czy to sprawiedliwe dla tej, która musiałaby dojechać? Na tzw. stadionie neutralnym? A co z kibicami? Kto by na tych meczach zarabiał? Bo to konkretny zysk dla danego klubu / miasta. Jak widzisz, jest kilka aspektów, o których nie pomyślałeś.
2
@Szreko Wprawdzie nie ma to związku z tematem, ale po co to robiłeś? :)
1
@AllBundy No to już wiadomo, czemu Dembele się tak łamał. Wszystkie medyczne nowinki chciał testować na sobie.
0
@BarcaInfo Mylisz się. Nie ma. Jest tylko ustne porozumienie, że nie będą rzucać kłód pod nogi przy transferze w 2022. Wg konkurencji: "Problem z ewentualnym transferem polega na tym, że w kontrakcie młodego napastnika nie ma zapisanej żadnej klauzuli odstępnego – chociaż początkowo mówiło się o tym, że opiewa ona na 75 milionów euro. Jednak jak ustalił AS, agent Norwega, Mino Raiola, miał dojść do ustnego porozumienia z działaczami Borussii, że w 2022 roku wszystkie strony ułatwią transfer jego klienta do innego klubu. W tym kontekście nie została jednak sprecyzowana żadna konkretna kwota.
"
0
@Pelart2 To prawda, ale Neymar jest rozpuszczony, a większa kasa, to większe wydatki. Zobaczymy po zakończeniu kariery.
2
@Don-Corleone Chodziło mi o słowo "żadnych", bo stwierdzenie "Nienawidzę żadnych analiz" sugeruje, że nienawidzisz ich braku :). "Nienawidzę jakichkolwiek analiz" oddaj zaś chyba to, co miałeś na myśli :)
0
@Don-Corleone "Nienawidzę żadnych analiz pomeczowych,"
A teraz zastanów się, jaki jest prawdziwy sens tego stwierdzenia. Podpowiedź - słowo, którego szukasz, to "jakichkolwiek".
0
@Rewolucja123 "Pique zrobił wszystko dobrze. Oddał mu w ostatniej chwili tak naprawdę. To Neto powinien był podać w jego stronę."
Mnie też się tak wydawało . P. nie dostał piłki zwrotnej, tylko N. chciał zrobić sam nie wiem co.
0
@Rewolucja123 Strata zawsze się może zdarzyć. Imo to nie za mądre wieszać psy na gościu, który stracił 3- 4+ podania wcześniej. Przy takim rozumowaniu to i bramkarza można winić za za to, co działo się minutę wcześniej.
0
@RosjaninBut Ja pierdzielę. "Wymysły pismaków" kontra wymysły RosjaninBut. Ciekawe, co ma większe szanse na realizację? Biorąc pod uwagę, że sam Messi CIĄGLE podkreślał, że chce i ma prawo odejść za darmo i NIE POJAWIŁA SIĘ ŻADNA oferta ze strony MC. No ale "szejk by sprawę jakoś załatwił". Tak, tak. Podaj może JAKIEKOLWIEK źródło na poparcie Twojej tezy.
0
@RosjaninBut Za nic by nie zapłacił. To tylko Twoja wyobraźnia. MC się wypowiedział wyraźnie. Jeszcze mają ciepło po ostatniej sprawie z FFP. Przestań wymyślać jakieś kwoty z kosmosu, bo Tobie się tak wydaje.
https://transfery.info/aktualnosci/messi-straci-szanse-na-transfer-do-manchesteru-city-klub-jest-gotow-wycofac-sie-z-walki-o-argentynczyka/139768
0
@RosjaninBut Wytłumacz mi, skąd wziąłeś te 150 milionów za transfer? Chyba z głowy, bo cały czas mowa była o przejściu za darmo.
0
@Janiama "Psa to ma cały czas obok siebie. Rzekłbym całą watahę nawet:)"
Wstyd mi za Ciebie.
2
@tadzik447 Ronaldinho też był. Jak głowa nie dojeżdża, to majątek się nie utrzyma. Zobaczymy po zakończeniu kariery.
0
Dzisiejsze "Stanowisko" o Cezarym K. i Robercie Lewandowskim.
Małgorzata Domagalik już ostrzy pióro. "W celi".
1
@tobiasson92 Ja byłem tydzień wcześniej, bo spodziewałem się, że do tego może dojść. Ty i Twoja klika lizusów zresztą też, co widać było w komentarzach. Ale okazuje się, że jak w USA, idiotom trzeba pisać na kubeczkach z kawą, że jest gorąca i może poparzyć.
Mam gdzieś PO i PiS, i całą resztę tej bandy. Ale Wy nie jesteście lepsi, bo udajecie teraz, że to jakieś zaskoczenie i straszliwie zostaliście skrzywdzeni. Dlatego uważam Was za taki sam sort jak nasi politycy.
7
@Barcza223 Zaraz premiera PS5, nie ma szans.
1
@IronSanHybrid A obok powinien stać Hazard.
0
@Bykunn Całkowicie się zgadzam.
0
@panczo Rozbawiłeś mnie, dziękuję :)
2
@Janiama Nie sposób się nie zgodzić.
0
@Chwytliwy Co, odpocząłeś parę godzin, nabrałeś werwy i postanowiłeś odeprzeć atak kłamcy? Jak zwykle u Ciebie, będziesz do tej pory wciskał ludziom swoje poglądy, aż się z Tobą zgodzą, albo uciekną.
Ty dalej nic nie rozumiesz. Ciągle opowiadasz o KK i o mojej obronie tej instytucji. Ja ciągle piszę o wandalizmie i chamstwie w stosunku do budynków (nierzadko zabytków) oraz niewinnych ludzi. Nie potrafisz odeprzeć tego argumentu, dlatego tak uparcie wracasz do swojej wizji KK jako instytucji. Teraz widzę, że nie chodzi o to, że nie rozumiesz. Ty po prostu nie chcesz tego zrozumieć, bo runął by Twój światek zbudowany na buncie wobec wszystkiego, z czym się nie zgadzasz. Gadasz o prawie do własnych poglądów, ale robisz to tylko dla pozoru. Bronisz ludzi? Których? Tych, którzy się z Tobą zgadzają. Inni są dla Ciebie gorsi. Chodzą do kościoła (budynku) - wspierają KK (instytucję), więc huzia na nich.
Jak Ty uparcie trywializujesz i umniejszasz wszystko i wszystkich, którzy nie są z Tobą. Ten tekst o chodzeniu do kościoła w środku tygodnia jest na to dowodem. Mało masz filmów w necie, jak to wygląda naprawdę?
Nie bronisz nikogo, jesteś niebezpiecznym fanatykiem, któremu wystarczy dać środki i doprowadzi to do tragedii. W dodatku Twoja uboga wiedza nie pozwala Ci wyciągnąć wniosków z historii, co ja piszę, nawet z teraźniejszości, bo w USA dzieje się to samo, tyle, że znaleziono inne punkty zapalne. Uważasz, że Ci co teraz protestują, to jedyna siła w tym kraju? Zobaczysz, co się będzie działo, jak drugiej stronie skończy się cierpliwość.
0
@Chwytliwy " a obrażanie wiernych jest już po kłosie ataku na tą instytucje, ot po prostu bronisz kościoła."
Czyli zaakceptowałbyś, gdybyś sam został zaatakowany za swoje poglądy? Choć to zły przykład. Gdyby Twoi rodzice albo rodzeństwo zostali zaatakowani, za TWOJE poglądy? Bo do tego się sprowadza Twoja retoryka. Przerażające. Argumenty? Przecież do Ciebie nie przemawiają żadne argumenty, których za takowe nie uznasz - czym wracamy do punktu wyjścia. Usprawiedliwiasz ataki na niewinnych ludzi, bo to "pokłosie". Czyli tak jak pisałem wcześniej, cel uświęca dla Ciebie środki. Ciekawość, że gdy druga strona tak robi, jesteś pełen oburzenia.
A powiedz mi, gdyby nawet ci ludzie w kościele, którzy poszli tam się modlić, mieli nawet takie poglądy, jak cała instytucja, to co z tego? Nie mają do nich prawa? A Ty masz prawo ich wyzywać i atakować? To czym ma być takie zachowanie? Zemstą?To za jakim ustrojem tak naprawdę jesteś?
Twoje odpowiedzi na konkretne pytania i argumenty, to: "kłamstwo" i "czekam na rzetelne argumenty". Bo nie umiesz usprawiedliwić takiego zachowania inaczej niż "to pokłosie". Czyli zemsta na najsłabszych, tych pod ręką.
Leninowi przypisuje się ukucie takiego terminu "pożyteczni idioci". Polecam się zapoznać.
"Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swojego rozumu".
0
@Chwytliwy Ty ślepy jesteś? Malowanie drzwi kościołów, niszczenie pomników, obrażanie wiernych na mszy, to atak na instytucję? A cóż to, strywializowanie sprawy z malowaniem drzwi zwolennikom partii, której nie lubisz? A może lubisz i znowu kłamię? Czyli, że co, można mieć poglądy, ale jedynie takie, jak Ty. Jeśli są inne, to trzeba się liczyć z tym, że jak znajdziesz w sobie odwagę, albo kolegów o podobnym podejściu, to wtedy im pokażesz. Nie jest tak? Nie masz podobnych zapędów? A na koniec pojawia się Twój stały punkt programu we wszelakich dyskusjach, w których bierzesz udział. Kiedy ktoś się z Tobą nie zgadza, zawsze piszesz, że nie rozumie, nie zna się i Ty wiesz lepiej. W każdej dyskusji. Ponawiam pytanie: Jakie masz doświadczenie życiowe? Co sprawia, że akurat TY jesteś osobą, która zawsze ma rację? Skąd pewność, że właściwie oceniasz sytuację?
0
@Chwytliwy A jesteś dorosły? Masz rodzinę? Jakie posiadasz doświadczenie życiowe? A ciągle czytam jak się tonem nieznoszącym sprzeciwu wypowiadasz na każdy temat i uważasz, że zawsze masz rację. Kłamanie? W czym, w tym, że nie lubisz KK? Czy w tym, że nie odróżniasz instytucji od budynku i wiernych? Komu się dostaje? Tym ludziom w czasie modlitwy? To oni są winni? Drzwi od kościoła są winne? Może palić zaczniemy, niszczyć? Jak talibowie w Afganistanie? Co nam się nie podoba, to w gruzy. Jak zwykle nie odniosłeś się w żaden sposób do faktów, czyli mojego pytania o Twoje ukryte chęci do "ukarania" zwolenników PiSu, że mają inne poglądy niż Ty. Jeszcze się boisz, bo sam jesteś. Ale jakby się zebrała grupka, jakiś charyzmatyczny przywódca? To czemu nie, prawda? Jak w USA. Nie widzisz, do czego to prowadzi? Masz pod nosem przykład kraju, gdzie trwa prawie wojna domowa. No ale przecież w Twoim przypadku jest całkowicie inaczej, prawda? Relatywizuj sobie dalej, zobaczymy, jak się to skończy.