21

@DonMatteo901 Ważne, że Janiamie się podoba i prosi o więcej. Do czasu, aż eskaluje to do takiego poziomu, że zaczną szklić mu sklepy. Wtedy, być może, oprzytomnieje.

5

@Janiama To niech idą do Rydzyka, czy kto Cię tam aktualnie denerwuje. Co z tym wspólnego ma wierny na mszy? Ogłupieliście już wszyscy? USA niczego Was nie uczą? Zobaczymy, co tu napiszesz, jak Ci parę sklepów zdemolują. Bo do tego zmierza cała ta sytuacja.

0

@betonito Taki sam jak w USA.

1

@MarioVeB! Jeśli już pytasz kogoś o to, czy posiada prawko, a potem tonem nieznoszącym sprzeciwu pouczasz go, dla kogo jest droga, to wypadałoby najpierw samemu sprawdzić definicję tego pojęcia. Douczyć, z czego się taka droga składa i jak pieszy jest zobowiązany z niej korzystać. Wcale nie jesteś taki mądry, za jakiego się uważasz.

0

@Dani13 A powiedz mi, jak Ci się zdaje, co Ty będziesz wtedy robił w świecie opanowanym przez islam? Bo ja uważa, że walił łbem o podłogę zwrócony w kierunku Mekki. Albo Ci ten łeb utną. Pyskować możesz teraz i tutaj, bo wiesz, że nikt na Ciebie nie podniesie ręki. Stąd ta odwaga. Ale w islamie tak nie będzie.

8

@wpwelement " Każdego traktujemy tak samo. Za każdym sie wstawiamy, każdego bronimy i tak zostanie. Nic nie zamierzamy w tej kwestii zmieniać."
Czyli, reasumując, BarcaInfo ma u Was wewnętrzną ksywkę "Każdy". Fajne są takie insajderskie ciekawostki, czekam na kolejne :)

11

@juliacicha Kurna, a ja myślałem, że tutaj też objawi się moc Moderacji, która bez mrugnięcia okiem, natychmiastowo usuwa posty, wątki i komentujących. Czyli jednak nie jest tak potężna, jak podejrzewałem... A nie da się tych reklam podciągnąć jakoś pod "twórczość własną"?

1

@Igor123 " na utrzymanie dziecka na które rodzice nie są gotowi "
To co tutaj napisałeś, jest przerażające. Przerażające. Jakby to był nieudany zakup, który można zwrócić w sklepie, bo się nie spodobał.

3

@Nigaki A mogę Ci zrobić kupę na wycieraczce? Też łatwo wyczyścisz, a co się potem pośmiejemy, to nasze.

2

@pax Bardzo fajna analiza. Dziekuję.

1

@AxelF Przecież Lucassito to jest kibic Realu. Poczytaj jego komentarze. Nigdy nic pozytywnego nie napisał o Barcelonie.

0

@norbo80 Pisząc "takiej" masz na myśli raczej dawnego Suareza. Sam spójrz, jak się aktualnie prezentuje. I to jest jego winą, bo CR7 i Lewandowski są w podobnym wieku. Przestał o siebie dbać i zbytnio sobie folguje - oczywiście to moja opinia.

0

@EGON1128 Z kapelusza to wyrwało Lengletowi głowę. Można ciągnąc przeciwnika za koszulkę? Jeszcze w polu karnym? Jeśli nie można, to o czym w ogóle mówisz? I uprzedzając, mam gdzieś, że ktoś kiedyś tego nie gwizdnął. Tutaj gwizdnął. Więc nie nazywaj tego "karnym z kapelusza". Trzeba się było pilnować.

9

@EGON1128 Real nie grał nic, nasze chłopaki zmierzają w dobrą stronę, wynik 1:3.

0

@BarcaInfo Po co zgłaszasz, kiedy wszyscy już wiedzą, że sam możesz banować? Chyba, że Ty i osoba do której zgłaszasz, to ta sama persona. Wtedy rozumiem, trzeba zachować pozory :)

11

@monsterrize Tak potrafił, jak w Atletico? Przestań już płakać po Suarezie. Sam się doprowadził do takiego stanu, co widać w meczach. Brakuje napastnika, ale daj już odejść Urugwajczykowi.

1

@tekken944 Sam w niej aktywnie uczestniczy, więc przestań go wybielać.

0

@YoNoEntiendoNada Ludzie równie często usiłują obrócić w żart albo błahostkę coś, co napisali i okazało się, że jednak przesadzili. Taki mechanizm obronny, ale pewnie znasz.

4

@YoNoEntiendoNada Jak CI nie wstyd? To taki jesteś postępowy i nowoczesny? Do czasu, aż kogoś chcesz się pozbyć? Żenujące.

0

@Hubso Sam na sam z bramką? :)

1

@WiernyDoKoncaFCB Już Ci odpowiadam. Kontrola nad przepływem informacji. Zupełnie jak tutaj.

5

@YoNoEntiendoNada A co to ma do rzeczy? Ty jesteś jakiś przewrażliwiony czy co?

1

@damianex10 Kontrowersyjnie!

2

@LuisSalvano Skoro wywiadu nie czytałeś, to kuźwa jakie możesz mieć zdanie? Co Ty w ogóle wiesz o całej sprawie? Wstyd tak się wypowiadać jak Ty w tej chwili. Może gdybyś przeczytał, to coś by Ci się w główce przejaśniło. Pokazujesz w komentarzu swoje uprzedzenia do jednego użytkownika, jednocześnie żaląc się, że sam jesteś traktowany niesprawiedliwie. No bo jak Janiamę to spotkało, to słuszne, ale jak CIEBIE to oczywista krzywda. Jak można wypisywać takie brednie nie znając w ogóle tematu i nie przeczytawszy samego wywiadu? Jakim Ty jesteś w tym momencie hipokrytą... Brak słów.

0

@Danchos Kompromitacja kolego.

1

@pax Przestań czepiać się Semedo!

3

Komentarz usunięty

3

@_Specjalista Rozbawiłeś mnie, dziękuję :)

0

@culesjasiules Ironią (pewnie niezamierzoną) jest to, że Bayern zmienił właśnie w miesiąc nowy trener :) Zapomniałeś?

86

@wpwelement Ale to jest żenujące. Ktoś miał fajny pomysł, zrealizował go, a Wy to uwalacie. Wstyd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?