DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W czym ma pomóc ta zmiana w spalonym, bo jak na promowaniu gry ofensywnej to wyjdzie zupelnie odwrotnie. Bardziej będzie się opłacało grać defensywniej, bo atakującym będzie łatwiej wyjść sam na sam.
33
To jest naprawdę niepoważne, że wchodzi dwóch świeżych gości z ławki Olmo i Rash, do tego gramy w 10, a oni nie harują za dwóch, a biegają mniej od grającego 90 minutę Pedriego.
2
@GucioH Patrząc na to jaka nasza obrona jest tragiczna i jak słaby jest Kounde w defensywie, to może nam to wyjść na ogromny plus. Może Kounde potrzebuje wrócić do korzeni i spróbować go na stoperze? Tam też mamy braki.
0
@Kapitan hawk Od początku widać że to Madryciok
0
Araujo w takim momencie serio XF
0
Po co Yamal traci tak bezsensownie pilke
0
Yamal na tiktoka chciał minąć mbappe
0
To że Real strzeli jesze jednego gola to z naszą obrona jest to pewne potrzebujemy 4 gola
3
My nie mamy prawa z tą obrona powalczyć o ligę mistrzów
1
Co zrobił kounde przy dobitce, chłop spi XD
1
Cubarsi i Kounde to w tym sezonie nie dojeżdżają
0
@Stinger_ to była stara Erica xd
0
Kounde to jest parodia piłkarza w tym sezonie xd
23
Czy wyjątkowo dla @Kessie wprowadzimy czarną piłkę?
1
@SiempreCule10 karne będą a w karnych Atletico jak zawsze się zesra
0
@europejczyk To jak z Messim i Barceloną? :/ Szkoda, że bez Messiego sięgnęliśmy dna przez 2 sezony.
1
@Who_you_mam Ale ja nie mówię, że to wina bramkarza. Co nie zmienia faktu, że jestem przekonany, że Joan jest takim kozakiem, że wybroniłby więcej niż szczęsny.
3
Gdybyśmy mieli Joana Garcie w poprzednim sezonie to gralibyśmy w finale z PSG.
1
To Olmo zaczął grać, jeszcze 3 mecze dobre i kontuzja
4
Ołowski komentuje mecz jakby siedział z piwem przed telewizorem.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
karniak na Pedrim
https://x.com/FCB_nenn/status/2007566606855979153
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
On nawet w piłkę nie trafił xd
0
@turhiay Sorloth jest jeszcze bardziej surowy technicznie niż Serb xd
1
@kanver_ Przecież on jest do zgarnięcia za darmo.
0
Chłop jest to zgarnięcia za darmo, a my dalej jesteśmy bankrutem. To jest praktycznie jedyna opcja. Chyba nie oczekujecie, że sprowadzimy jakąś topową 9? Robienie liczb w tak topornej drużynie jaką jest Juve jest cięższe, co pokazuje przykład np. Daviesa, który cieniuje w Juve.
0
Ty się gapisz bo ja mam szmaaaal
1
To co zrobił Laporta z Ter Stegenem i przedłużeniem kontraktu z 31 LATKIEM na aż 5 lat to jest jakiś żart. Kamyczek do ogródka Laporty, bezmyślne zachowanie. Taką kasę to dostanie tylko w Arabii, a jak ma do wyboru siedzieć na ławce w Barcelonie i nic nie robić, albo siedzieć w Arabii i też nie liczyć się w futbolu. To oczywiste, że wybierze siedzenie w Barcelonie niż granie u Arabów.
13
Flick jasno daje znak, że to był prawdopodobnie ostatni mecz Niemca i niech szuka sobie klubu, bo Szczęsny jest przed nim.