DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@mkord Do kogoś ta kasa musi trafiać, więc chyba lepiej do klubów, które w niej grają, niż do śmiesznej mafijnej organizacji? Pomijam fakt, że dzięki Superlidze Barcelona wyszłaby z kryzysu finansowego i mogłaby chociaż w małym stopniu zbliżyć się do budżetów klubów z Premier League
35
Szkoda, że ten pomysł nie wypalił. Potrzebował małych zmian i możliwości awansów każdego klubu w Europie, ale odsunięcia od koryta UEFA, a potem FIFA to najlepsze co mogłoby się przydarzyć futbolowi w dłuższej perspektywie. Lepiej żeby cała kasa trafiała do klubów niż ochłapy, a reszta do mafii UEFA.
1
Kounde wszedł to i obrona zaczęła być dziurawa, to nie przypadek xd
5
Wyobrażcie sobie, że Yamal może dogrywać do takiego Haalanda albo Lewego 6 lat mlodszego, ale by to chodziło.
1
Ktoś ma statystykę, czy my przypadkiem wszystkich bramek z rożnych nie strzeliliśmy tylko i wyłącznie po centrach Rasha? Niesamowice dobrze bije te rogi. @Danny Gaucho
1
Cancelo do bazy niech schodzi już teraz bo zaraz w 10 bęzdziemy grać
0
Chłop podaje jak jest 4 metry od bramki luudzie
1
Real pada średnio raz na 5 min w polu karnym, niesamowici są.
1
9 minut XDD oglądam ten mecz i tutaj 5-6 minut to maks.
0
@ACMaldini3 180 cm niezły tuz z niego, strach się bać
0
Ciekawe czy jak Real zechce Mou przed 1/16 meczu z Benficą to pójdzie. Przecież Perez widzi, że z tym Arbeloą to nie mają czego szukać. Ligę mogą wygrać im indywidualności i słaba forma Barcelony, bo Real też będzie się sporo potykał.
0
@BialyKolorDoDupy Stąd, że ma dużo okazji i przy szóstej strzelił.
0
@Hektor16 Monaco nie przyjedzie 1/16. Odpadnie z Newcastle albo PSG
0
Sporting, PSG, Newcastle no strzelcie coś i Real poza top 8
0
Jest ogromna szansa na real poza top 8 xd
1
@Pablozeusz Nudna byłaby liga hiszpańska i poziomem dorównywałaby francuskiej. Barcelona nie może żyć bez Realu, tak samo jak Real bez Barcelony. Oba kluby się napędzają.
3
W drugiej połowie obrona Oviedo pokazała czemu jest czerwona latarnj
0
Fermin od razu na drugą połowę
1
Pedriemu oczy krwawią
0
@MirusAmisz bo przed nie było gdzie grać a jakby się zatrzymał to mialby doskonała okazje
0
Lewy tam aż się prosiło że się zatrzymać i otrzymać podanie... Dobry pomysł Raphy
0
@Who_you_mam Chłop miał przed sobą autostradę nikogo za uszatym nie było. Słuszna żółta
1
Uszaty dzisiaj tragedia
14
jakie szczęście że mecz na Eleven. Świadomość, że nie będzie żadnego Ołłowskiego albo Kręcidło lepiej działa na człowieka.
0
@directedbyfcb Oni są tragiczni w tym sezonie, niech odpoczywają cały sezon.
10
@kacperFCB_ Za wcześnie na Barcelone. Zielu to młody perspektywiczny talent. Niech jeszcze się ogra trochę we Włoszech
29
Ten to do końca życia ma challenge mówić jak największe głupoty, aby o nim pamiętano
0
@Gacu95 Przecież zalezy jeszcze iloma bramkami wygra spoting Chelsea city itp
1
Pięknie ta tabela wygląda, jeszcze PSG gra z Newcastle więc obowiązkowo wyprzedzimy jedną z drużyn w tabeli z 6 lub 7 miejsca.
1
Nie przestawać strzelać, bramki będą kluczowe dla Top8. Każda bramka ma taką samą wartość.