3

Ktoś mi powie jakim cudem arbiter liniowy widział spalonego przy golu na 4:1? Tam Kounde miał 4 metry zapasu a potem piłka wyznaczała linie i Lewy też miał z 2 metry zapasu. Wyobraźcie sobie, że nie ma Varu i liniowy odwala takie coś. To byłby koszmar.

0

@damianex10 Ale zesrańsko przed czym? Benfica w tym dwumeczu nawet raz nie wyszła na prowadzenie.

1

@Katalończyk 99 City lub Sporting

11

Piłkarze Realu w ciągu 2 minut 2 razy sami siebie faulują licząc na karnego. To już jest przesada.

0

@Krystiansigma2734 Courtois by to wyjął raczej gdyby leciało w bramkę

0

Poprzeczka Benfici szkoda

0

@Arkon Nikogo już ten placek nie interesuje. Będzie nas doił do końca kontraktu albo na wypożyczeniach się szlajając albo siedząc na trybunach.

1

@Dendi_VeB Żewłakow to największy możliwy realowiec jaki istnieje.

1

@niepijpiotrek Ściąganie kogokolwiek z PL nie ma sensu. Nie stać nas na kwoty, które oni chcą. Będą woleli go sprzedać do przykładowego Evertonu za 60mln niż do Barcelony za grosze.

6

Dlaczego Ferran bez oceny skoro zagrał tyle samo minut co Pedri? Skoro nie brał udziału w grze to trzeba to adekwatnie ocenić.

3

Cancelo to na takie Levante to jest idealny

3

Yamal do zmiany bo zaraz zemdleje od braku płynów i jedzenia

0

Cancelo co pokręcił i wyłożył setkę, czyli coś czego nie umie Balde

2

@Lionel_Messi10 W sumie Lapcio ostatnia kadencję będzie, a Flick obstawiam że przyszły sezon jeszcze potrenuje i odejdzie. Czyżby last Dance Pepa był?

0

@comtedurgell Za Laporty nie wróci Messi na półroczne wypożyczenie po tym jak go potraktował. Jedyny argument kontrkandydatów Laporty to właśnie Messi, więc tego się czepiają

7

Dobra nie chce to niech nie gra, niech go zmienią,

1

Faul na Koundeee

1

Nasza obrona jest tak cienka, ze wystarczy zagrać lage przez bramkarza i jest setka

1

Ołłowski w żałobie

6

@BulaKG Strasznie męskie rysy twarzy, tak samo jak i nos, nie mój typ.

1

Wierzę w dużą szansę na strzelnie 4 goli, nie wierzę że w tym nie stracimy żadnej, więc awansu i tak nie będzie.

2

@Pawlak1992 Przecież tak prędzej czy później będzie o czym mówił nawet Musk. Za naszego życia to się nie stanie, ale ludzie będą musieli w przyszłości znaleźć nowy sposób na to jak pozyskiwać pieniądze, będzie musiało być wymyślone coś innego. Przecież 90% prac zostaną zastąpione przez roboty/AI. Taki człowiek magazynier czy budowlaniec już w życiu nie będzie pracować, bo praca fizyczna totalnie umrze.

0

Jak się nie ogsrna to tu się skończy jakimś 6:2 xd

1

Nie ma mowy o czerwonej

1

Alvarez w pusta bramkę nie trafił

0

Nie ma to jak całować herb jak sam odszedł z tego Atleti do nas xd

1

Murawa pierwsza klasa, piłka skacze jak toczy się po trawie

7

Flick radość jakby to był gol na 1:0 w 90 minucie. Musi być jego oczkiem w głowie Bernal xd

0

Popis sędziego czas zacząć

2

Kounde nie nadaje się do gry w tym sezonie. Każdy inny zawodnik będzie grał lepiej w defensywie od niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?