DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ktoś mi powie jakim cudem arbiter liniowy widział spalonego przy golu na 4:1? Tam Kounde miał 4 metry zapasu a potem piłka wyznaczała linie i Lewy też miał z 2 metry zapasu. Wyobraźcie sobie, że nie ma Varu i liniowy odwala takie coś. To byłby koszmar.
0
@damianex10 Ale zesrańsko przed czym? Benfica w tym dwumeczu nawet raz nie wyszła na prowadzenie.
1
@Katalończyk 99 City lub Sporting
11
Piłkarze Realu w ciągu 2 minut 2 razy sami siebie faulują licząc na karnego. To już jest przesada.
0
@Krystiansigma2734 Courtois by to wyjął raczej gdyby leciało w bramkę
0
Poprzeczka Benfici szkoda
0
@Arkon Nikogo już ten placek nie interesuje. Będzie nas doił do końca kontraktu albo na wypożyczeniach się szlajając albo siedząc na trybunach.
1
@Dendi_VeB Żewłakow to największy możliwy realowiec jaki istnieje.
1
@niepijpiotrek Ściąganie kogokolwiek z PL nie ma sensu. Nie stać nas na kwoty, które oni chcą. Będą woleli go sprzedać do przykładowego Evertonu za 60mln niż do Barcelony za grosze.
6
Dlaczego Ferran bez oceny skoro zagrał tyle samo minut co Pedri? Skoro nie brał udziału w grze to trzeba to adekwatnie ocenić.
3
Cancelo to na takie Levante to jest idealny
3
Yamal do zmiany bo zaraz zemdleje od braku płynów i jedzenia
0
Cancelo co pokręcił i wyłożył setkę, czyli coś czego nie umie Balde
2
@Lionel_Messi10 W sumie Lapcio ostatnia kadencję będzie, a Flick obstawiam że przyszły sezon jeszcze potrenuje i odejdzie. Czyżby last Dance Pepa był?
0
@comtedurgell Za Laporty nie wróci Messi na półroczne wypożyczenie po tym jak go potraktował. Jedyny argument kontrkandydatów Laporty to właśnie Messi, więc tego się czepiają
7
Dobra nie chce to niech nie gra, niech go zmienią,
1
Faul na Koundeee
1
Nasza obrona jest tak cienka, ze wystarczy zagrać lage przez bramkarza i jest setka
1
Ołłowski w żałobie
6
@BulaKG Strasznie męskie rysy twarzy, tak samo jak i nos, nie mój typ.
1
Wierzę w dużą szansę na strzelnie 4 goli, nie wierzę że w tym nie stracimy żadnej, więc awansu i tak nie będzie.
2
@Pawlak1992 Przecież tak prędzej czy później będzie o czym mówił nawet Musk. Za naszego życia to się nie stanie, ale ludzie będą musieli w przyszłości znaleźć nowy sposób na to jak pozyskiwać pieniądze, będzie musiało być wymyślone coś innego. Przecież 90% prac zostaną zastąpione przez roboty/AI. Taki człowiek magazynier czy budowlaniec już w życiu nie będzie pracować, bo praca fizyczna totalnie umrze.
0
Jak się nie ogsrna to tu się skończy jakimś 6:2 xd
1
Nie ma mowy o czerwonej
1
Alvarez w pusta bramkę nie trafił
0
Nie ma to jak całować herb jak sam odszedł z tego Atleti do nas xd
1
Murawa pierwsza klasa, piłka skacze jak toczy się po trawie
7
Flick radość jakby to był gol na 1:0 w 90 minucie. Musi być jego oczkiem w głowie Bernal xd
0
Popis sędziego czas zacząć
2
Kounde nie nadaje się do gry w tym sezonie. Każdy inny zawodnik będzie grał lepiej w defensywie od niego