1

W tabeli live dzieli nas 1 gol od top 8 i przeskoczenie 8 Sportingu!

1

Bilbao 2-1 Piękni Baskowie utrzymajcie to, to może być kluczowe dla nas!

5

Dajcie spokój -8 mróz to nie jest pogoda do grania w piłkę. Mecz powinien zostać przeniesiony do miami.

1

PSG ma 7 bramek nad nami przewagi nie przeskoczymy ich, słaby dla nas wynik. Trzeba wygrać z 3 bramkami z Slavią i potem Kopenhagą, żeby przeskoczyć ewentualny sporting i City.

7

@mr Barca A niech każdy ogląda sobie co chce.

0

@karci0 A co mamy do stracenia, w ofensywie gorszym od Balde się byc nie da, a nie mamy co bronić

3

Kounde nie dość że nie krył to jeszcze złamał linie XD

0

Jak nie ołłowski to kręcidlo z irytującym głosem. Jak ja nienawidzę meczy na canal plus. Eleven ich zjada.

1

@Greenalley Dla kasy to może odejść do Arabii a nie do najlepszej ligi świata.

0

@Rupert_Haubica Przecież widać, że to jakiś jego sobowtór podobny xd

10

@Veysel "Weźmiemy Alvareza i wyjdziemy na tym lepiej" Ty naprawdę wierzysz w to co piszesz? Poza tym potrzebujemy 9 z prawdziwego zdarzenia, właśnie kogoś takiego jak Haaland a nie Alvarez. Gwarantuje Ci że Norweg będzie miał 2 razy więcej bramek niż Alvarez.

1

@Tatazolwinia Araujo nie nadaje się już na grę z topowymi rywalami.

3

@blakkudium Oby tylko uniknąć Atletico i zagrać z kimś mecz u siebie albo jak na wyjeździe to tylko z 2-ligowcem.

3

@blakkudium Przecież on mógł wystawiać pustaka koledze

1

Garcia nie obronił sam na sam? Trochę w szoku jestem.

0

@Sapos93 Jest często niechlujny, ale wiatr dalej robi.

0

No Yamal Rapha Lewy, powinno coś jeszcze wpaść

13

Im więcej hejtu na Rasha tym większa szansa na gola, nie zwiedźcie La Rambla

0

Z Casado i Bernalem w pomocy, to my meczu nie zwojujemy.

14

Walkower dla Realu Madryt

2

łunin XDD co on zrobił

3

@ArterkHD Jak grasz na bukmacherce to obstaw pewniaczki i kredyt nie będzie potrzebny.

0

W czym ma pomóc ta zmiana w spalonym, bo jak na promowaniu gry ofensywnej to wyjdzie zupelnie odwrotnie. Bardziej będzie się opłacało grać defensywniej, bo atakującym będzie łatwiej wyjść sam na sam.

33

To jest naprawdę niepoważne, że wchodzi dwóch świeżych gości z ławki Olmo i Rash, do tego gramy w 10, a oni nie harują za dwóch, a biegają mniej od grającego 90 minutę Pedriego.

2

@GucioH Patrząc na to jaka nasza obrona jest tragiczna i jak słaby jest Kounde w defensywie, to może nam to wyjść na ogromny plus. Może Kounde potrzebuje wrócić do korzeni i spróbować go na stoperze? Tam też mamy braki.

0

@Kapitan hawk Od początku widać że to Madryciok

0

Araujo w takim momencie serio XF

0

Po co Yamal traci tak bezsensownie pilke

0

Yamal na tiktoka chciał minąć mbappe

0

To że Real strzeli jesze jednego gola to z naszą obrona jest to pewne potrzebujemy 4 gola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?