ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GeraltzKatalonii Griezzman też ma wyśmienite statystyki w tym roku a jednak większość go sprzedaje. Tak zwana konsekwencja
0
@Messibestplayerintheworld a kto powiedział że ja tego nie widzę? Po co nagle wyciągasz z kapelusza Ousmana Dembele?
0
@GeraltzKatalonii Ja się uparłem na Messiego? Wydaje ci się bo mam mało popularną opinię na temat jego gry w obecnym sezonie. To samo mogę powiedzieć o większości użytkowników tej strony, że uparli się na Griezzmana
1
@Emhyr a rozumiesz, że można podjąć lepszą decyzję niż drybling blisko pola karnego? Dlaczego Dembele jest tutaj mieszany z błotem gdy podejmując próbę dryblingu traci futbolówkę?
0
@Messibestplayerintheworld Gdyby nie Griezzman albo Dembele nie gralibyśmy w sobotę w finale pucharu króla. Gdyby to gdyby tamto. Gdyby babcia miała wąsy.
@GeraltzKatalonii Gorące głowy fascynowały się wzrostem formy Argentyńczyka w 2021 roku ale patrząc na przebieg całego sezonu Messi rozgrywa jeden z najgorszych sezonów w jego karierze i jest to fakt poparty statystykami które możesz sobie w każdym momencie wyszukać. Legenda Messiego mocno przyćmiewa kibicom jego obecną dyspozycję. Messi jest cieniem samego siebie a jego współczynnik strzałów zamienionych na bramki jest bardzo niski, a największym problemem jest liczba strat jaką generuje w każdym meczu. Nie chcę mi się zaglądać w statystyki ale z przebiegu całego sezonu może to być średnio nawet 15 albo i więcej strat na mecz. Griezzman też był tutaj gloryfikowany po kilku udanych meczach po to aby po dwóch słabszych wystawić go na listę transferową. Bądźmy konsekwentni.
1
@Mathew86 Napisane w punkt. Jeśli chodzi o podejście taktyczne do meczów to Koeman nawet nie stał koło Valverde. Prawdopodbnie za chwilę zostaniesz zbesztany za ten komentarz.
@Barcza223 Co ma piernik do wiatraka? Jakie mają znaczenie pojedyncze mecze dla nowego szkoleniowca z odmłodzoną kadrą?
1
@Pilka_jest_okragla To że kiedyś byl kosmitą nie podlega dyskusji natomiast obecnie jest cieniem samego siebie.
0
@Emhyr każda seria kiedyś się kończy. Być może finał pucharu króla będzie momentem zwrotnym dla tej drużyny. To tylko zwykle statystyki. Waga takiego meczu mocno mobilizuje każdego niezależnie od formy.
0
@Barcza223 Rosel parodia? Zdecydowanie przesadzasz. Parodią można nazwać Bartomeu ale nie Rosela
0
Ah shit, here we go again
0
Przypomina mi się 4:0 w superpucharze. Ja ich nie skreślam bo wszystko może się zdarzyć.
1
@Kondziubarca Nie po to podpisuje się kontrakty aby po sezonie zmieniać barwy. Jeśli nie ma klauzuli albo nie zostaną spełnione wymagania finansowe BVB to pozostaje czekać na prawo webstera
0
@marcin000019 Ja doskonale rozumiem, że Messi jest twoim idolem i nie potrafisz obiektywnie spojrzeć na grę tego Pana ale fakty są takie, że Messi mocno zawodzi a liczby strat jakie generuje w ostatnich meczach są niedopuszczalne, po jednej z jego strat Real strzelił bramkę. Notatnik to miejsce które lepiej pasuje do Ciebie bo twoje komentarze są tak samo konstruktywne jak tamtych użytkowników.
0
@marcin000019akurat Dembele i Griezzmann nie notują tak dużej liczby strat co Argentyńczyk.
0
Kiedyś Messi powiedział, że odejdzie z Barcelony tylko wtedy jeśli ludzie będą tego chcieli. Może on specjalnie gra teraz taką kaszane żeby rzeczywiście w niego zwątpiono. IQ 200
0
@nuevojugador Predzej Barca zgubi punkty niż Real.
0
@insp1re co z tego że stracił piłkę w polu karnym skoro decyzję o przedryblowaniu trzech zawodników podjął przed polem karnym gdzie mógł wybrać zdecydowanie lepsze rozwiązanie np podanie piłki do partnera lub próba strzału na bramkę. Na siłę próbujesz znaleźć coś na jego obronę.
0
@GeraltzKatalonii ale nie chodzi mi o statystyki z ostatniej dekady. Mówimy o ostatnich dwóch trzech sezonach nie licząc obecnego
4
Kolejny raz przegrał spotkanie przez nietrafiony pomysł na mecz i szuka wymówki. To ciągłe gadanie o sędziach robi się już nudne. Gdyby nie błędy taktyczne z pierwszej połowy to temat niepodyktowanego karnego w ogóle nie byłby poruszony.
1
@amanter niewdzięczni kibice Realu też mieli płakać za Ronaldo podczas walki o ligę Europy. Fakty są jednak takie, że Real w poprzednim sezonie wygrał Ligę a w tym jest na dobrej drodze aby tytuł obronić w momencie gdy w Barcelonie nadal gra Leo Messi. Piłka nożna to sport zespołowy
0
@GeraltzKatalonii Brednie? Spójrz w jego statystyki z zespołami z wyższej półki ale oprócz bramek i asyst zwróć uwagę na liczbę strat. Tak dla przykładu wczoraj Messi stracił piłkę ponad dwadzieścia razy, a po jednej z nich Barca straciła bramkę. Teraz wyobraź sobie że zamiast 20 strat mogło być chociaż 7 akcji zakończonych dogarniem w pole karne.
1
@insp1re przypomnieć ci po czyjej stracie Real wyprowadził kontrę zakończoną golem? I to nie była jakaś zwykła strata piłki. To była bardzo głupia strata piłki bo uwikłał się w bezsensowny drybling
3
@Barca1992 piłka nożna to sport zespołowy,a Messi nie potrafi już w pojedynkę wygrać meczu. Przez lata gry w Barcelonie inne zespoły nauczyły się jak grać przeciwko Barcelonie polegającej tylko na Messim.
3
@amanter W Realu nie mają Messiego i grają w Lidze Mistrzów i są nad Barcelona w ligowej tabeli. Barcelona istniała przed Messim i będzie istnieć po nim. Nie obchodzą mnie gole i asysty z ogórkami. Fakty są takie że Messi nie daje nic ekstra w meczach Ligi Mistrzów czy ogólnie z mocnymi zespołami,a często wręcz przeszkadza drużynie w tych meczach bo notorycznie traci piłkę.
0
@Mns21 to nie przerwa tylko mocniejszy rywal
0
@Matt_i1992 uważam że powinien odejść. Od przynajmniej dwóch czy trzech sezonów facet kopie się po czole w ważnych meczach i nie zanosi się na poprawę. Mało tego, facet jest ponad innymi piłkarzami mimo słabej gry. Trenerzy nie sadzają go na ławce
0
@kuz Koeman mógłby spróbować zagrać mecz bez Messiego ale on tego nie zrobi bo nie chce przyczynić się do jego odejścia. Gdyby jakikolwiek inny piłkarz zagrał to samo co Messi w meczu z Realem Madryt czy Valladolid to usiadłby na ławce. Święta krowa jaką jest Messi działa też negatywnie na innych piłkarzy którzy po złym meczu są sadzani na ławkę jak chociażby Griezzman. Chlop wychodzi na boisko i ma w głowie fakt że nawet jeśli zagra lepiej od Messiego to i tak może zostac posadzony na ławce. Nie może być w zespole równych i równiejszych. Koeman wpuszcza Antuana za Desta który jako jeden z nielicznych potrafi zrobić różnice pod polem karnym rywala. Nie rozumiem tej zmiany. Koeman też powinien pożegnać się z klubem po tym sezonie. Popełnia zbyt często błędy których nigdy nie powinien popełnić. Poprostu jego pomysły na rywali są zazwyczaj nie trafione. Nie biorę pod uwagę meczów ze słabszymi zespołami bo ta kadra poprostu musi takie mecze wygrywać a i tak wiadomo że i w takich meczach często biją głową w ścianę
0
@Messibestplayerintheworld No i co ta 9tka by zmieniła w kontekście wyniku skoro byłaby odcięta od podań tak jak Dembele. Celnie zagrane piłki w pole karne można policzyć na palcach jednej ręki. W tym meczu brakowało całej formacji ofensywnej.
2
@kuz Postawię teraz odważna tezę ale uważam, że aby wyleczyć tą chorobę psychiczną zespołu należy pożegnać się z Messim. Mówię całkiem poważnie bo facet jest największym nieobecnym w najważniejszych meczach od przynajmniej dwóch lub trzech sezonów. Ponadto Barcelona traci wiele bramek właśnie po głupich stratach piłki przez Argentyńczyka. Niby GOAT a w wielu prostych sytuacjach zachowuje się jak dzban. On nie kalkuluje że jak straci piłkę to może pójść groźna kontra i wchodzi w bezsensowny drybling aby zatrzymać się na drugim zawodniku lub podaje piłkę prosto pod nogi rywala. Wczoraj przeszedł samego siebie, największy dzban na boisku obok Dembele
0
Skoro Barcelona strzeliła tylko jedną bramkę Realowi grającemu z rezerwowymi obrońcami to jak oni mają strzelić cokolwiek grając ze szczelną obroną Atletico Madryt? Śmiem twierdzić, że Barcelona jeszcze potraci punkty w odróżnieniu do ekip z Madrytu.