ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Davvd powiedz mi który piłkarz Barcelony zagrał dziś dobry mecz. Tylko Mingueza, Busquets i Alba przychodzą mi do głowy. Cała reszta zagrała poniżej oczekiwań a w szczególności Messi który był dziś zawodnikiem Realu. Jego straty to była woda na młyn dla królewskich.
0
@RosjaninBut A ja się spodziewałem takiej połowy. Który to już raz Barca nie wychodzi na pierwszą połowę? Mecz z PSG, mecze w Pucharze króla, przedostatni mecz ligowy i nie tylko. Przypomina mi się ostatnie zgrupowanie naszej reprezentacji
1
@Encore Koeman jest takim gościem który potrzebuje przynajmniej kilku meczów aby się o tym przekonać i myślę że już nie wróci do tego wariantu od następnego mecze xD mogę się założyć że nagle dostał olśnienia. Szkoda że o dwie czy trzy kolejki za późno
0
@barcelonaLM ten tryplet to jakiś osobny puchar czy o co ci chodzi? puchar króla to jest śmieszne trofeum o którym nikt nie mówi i o którym nikt nie pamięta. Nawet pieniędzy z tego wielkich nie ma. Liczy się tylko Liga krajowa i liga mistrzów
1
@natanvip Zidane ma z przodu Vinicjusza który jest takim samym dzbanem co Dembele i Benzeme który wcale nie jest lepszy od Messiego i Ty nam próbujesz wmówić jakąś śmieszna propagandę ze Barca nie ma 9tki z prawdziwego zdarzenia i brak jej jeszcze kilku piłkarzy. Dzis Real stracił tylko jedna bramkę grając trzema rezerwowymi obrońcami. Dajcie spokój już z tym bronieniem Koemana bo to już nawet nie jest śmieszne. Rzygać się chce jak ktoś tu próbuje gadać o sezonie przejściowym czy o braku 9tki
1
@Ratamahatta Koeman poprostu nie uczy się na błędach i podejmuje złe decyzje personalne. Odkąd Dembele gra na szpicy jest kompletnie odłączony od gry, wręcz zagubiony. Jedna bramka z Sevilla zakrzywiła Koemanowi nieco rzeczywistość i chłop żyje w przekonaniu, że wynalazł świetny patent w linii ataku. Gdyby Koeman był dobrym trenerem to nie wystawiłby dziś Dembele na szpicy tylko ustawił go na skrzydle. Zmiany w trakcie meczów to też jest jakiś nie śmieszny żart w jego wykonaniu. Do teraz nie potrafię zrozumieć dlaczego wpuścił na boisko do odrabiania strat Roberto który nie grał od kilku tygodni. Dlaczego ściągnął Desta zamiast zmienić ustawienie na 4 obrońców przesuwając Amerykanina wyżej na skrzydło? Chłop zamiast wykazać się czymś nieszablonowym wprowadza Antuana na lewe skrzydło po to aby podskoczył nad piłką w polu karnym. Już to wcześniej gdzieś napisałem ale nie będę płakać za Koemanem jeżeli przestanie tu pracować po tym sezonie. Wie że drużyna jest zależna od siebie i oblewa egzamin. Najważniejszy mecz w tym sezonie z rezerwową obrona Realu Madryt.
0
@Crakitic zapomniałeś o jakimś pomocniku który potrafi zagrać długa piłkę lub oddać strzał na bramkę zza pola karnego
0
@Roobo jak się człapie i nie biega to jest zimno :v po innych graczach nie było tego widać
1
@barcelonaLM poważne trofeum
Puchar króla
Wybierz jedno xD
2
@pawello10 Messi miał najwięcej straconych piłek więc nie pisz głupot
0
Co tu dużo mówić, przegrali dziś mistrzostwo kraju w swoim stylu. Ten mecz tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że nie będę płakać gdy Messi i Koeman po tym sezonie przestaną pracować w Barcelonie. Barca ma potężne problemy w lini ataku i w wakacje trzeba będzie sprzedać przynajmniej dwóch napastników i sprowadzić dwie nowe twarze w ich miejsce.
0
@Wilczeq Przegrana czy nie. Oni poprostu na to Mistrzostwo nie zasługują.
0
@Cwaniak4 W piłce nożnej chodzi o strzelanie goli a Real ma dwa gdy Barca całe 0.
0
@Mankind Messi..............
3
Jeżeli Barca przegra ten mecz to nie zasługuje na Mistrzostwo kraju. Koeman oblewa kolejny ważny sprawdzian. Sezon przejściowy? No tak zapomniałem
0
@Tomek_TF Kto zapoczątkował kontrę po której Real strzelił bramkę? Messi tracący piłkę :v
10
Piszecie o Dembele a to Messi dzisiaj gra kolejny fatalny mecz. Za prawie każdym razem traci piłkę
0
@damiano996 Łykasz wszystko co napiszą media. Tylko Koeman wie jaki skład wystawi na ten mecz. Przejrzyj sobie przewidywane składy ASa z ostatnich meczów Barcelony i powiedz mi ile razy mieli rację.
1
@GeraltzKatalonii To Koeman już przedstawił skład na mecz?
0
Może i Real ma Neymara z Aliexspres, może mają przyszłego zdobywcę złotej piłki Asensio ale co z tego skoro ich kluczowy zawodnik Lahoz doznał kontuzji dzień przed meczem? W tym roku Barcelona pokazuje powtarzalność w zdobywaniu punktów. Piłkarze z Katalonii świetnie radzą sobie na wyjazdach, a Real pokazywał już w tym sezonie, że potrafi stracić punkty na własnym terenie. Nieobecność Ramosa, Varana czy Carvajala też będzie jutro znamienna natomiast po drugiej stronie boiska zobaczymy zapewne zdrowego Araujo. Ja jestem spokojny o wynik, 1:3 dla Barcelony.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@czesctuam Ja tego nie powiedziałem. Barca też czasami potrafi przyfarcic jak chociażby w ostatnim meczu
0
Dzisiejszy mecz Bayernu pokazuje jak ważny jest skuteczny napastnik w polu karnym. Lewandowski potrzebuje pół sytuacji do strzelenia bramki, a dziś albo komuś piłka za daleko odskoczy albo podanie do Navasa. Barcelona ma tak w każdej kolejce od początku sezonu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Pochetino ma niesamowitego farta w meczach z lepszymi zespołami. Aż mi się przypomina półfinał Tottenhamu z Ajaxem
0
@xBoMBoWiECx mięsny jeż
2
Neymar spokojnie mógłby zagrać w pamiętnikach z wakacji
18
Lahoz dziś naprawdę dobrze sędziuje. Nie przesadza z gwizdkiem, daje pograć no i podejmuje dobre decyzje.
2
Bayern gra, a PSG strzela.
0
@JarekS Nie widzę błędów taktycznych w grze Liverpoolu. Wszystkie bramki padły po błędach indywidualnych. Liverpool nie był dziś wystarczająco intensywny, grali statycznie.