ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JarekS Nie widzę błędów taktycznych w grze Liverpoolu. Wszystkie bramki padły po błędach indywidualnych. Liverpool nie był dziś wystarczająco intensywny, grali statycznie.
6
@FCMichalo Araujo i Dest po stronie Brazylijczyka więc chłopak nie będzie mieć łatwo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Żeby wygrać w sobotę trzeba będzie rozegrać perfekcyjne spotkanie.
0
@itmustbejoke a ja zawsze uważałem że Real te 3 ligi mistrzów z rzędu wygrał głównie dzięki sędziom.
0
Liverpool wygląda jak Barcelona w pierwszym meczu z PSG
0
Pomyśleć że wczoraj po przegranej Atletico większość komentujących zapomniała o dzisiejszym meczu rozpuszczając się nad nadchodzącym el clasico. Jakby tego było mało to odkąd pojawiły się składy zaczęły się też pretensje, że Messi i De Jong zaczynają w podstawowym składzie. Z podobnym nastawieniem wyszła dziś Barcelona na 1 połowę.
0
@Puyolex Dembele!
0
Messi King of the match? To jakiś żart?
0
@BarcaInfo do Messiego
0
@Roobo masz rację. Jest okazja aby zmniejszyć stratę do lidera do 1 pkt więc nie ma co się spinać na 100% aby od razu strzelać bramki czy chociaż kontrolować mecz
0
Messi robi dziś siarę a rodzina z loży na wszystko patrzy. Niech się chłop ogarnie, walnie jakiegoś monsterka czy coś bo będzie dramat. Zdecydowanie zbyt rzadko wykorzystywana jest prawa strona z Destem. Dembele przesunąłbym gdzieś do Lini bocznej a na środek przesunął Griezzmana, ewentualnie wpuścić Nazario
3
@Wossi61FCB gra asekuracyjnie? XD gość traci mnóstwo piłek i tłumaczysz to obawa przed kartonikiem? Daj spokój. Po prostu fatalny mecz Messiego
0
@SinMistico strzały po ziemi są czasami trudniejsze do wybronienia.
3
Myślał kogut o niedzieli :v nie zdziwię się jak dziś stracą punkty
3
@marcin000019 przeciez grał w Anglii i nie łapał tak poważnych kontuzji
0
@svensonFCB a Malik Montana, Alberto, Josef Bratan, Jongmen, Sobota to co?
1
Mam nadzieję że po dzisiejszym meczu koronawirus nie zapuka do szatni Barcelony.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@joloskyy XDD?? Po co w ogóle się udzielasz jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia?
2
@Firestone i jutro mecz
0
Wstrzymajmy sie z tą radością do jutra.
0
@FCBeSeM jeszcze jutro jest mecz.
0
@joloskyy Bo nie było komentarza na temat koloru skóry? W USA ten policjant który przypadkowo udusił chłopa też nie krzyczał "Uduszę tego czarnucha". Podwójne standardy?
4
Jordan w przeciwieństwie do De Jonga gra na miarę swojego nazwiska.
2
@AmigoBlancos Gość na pewno dołożył swoje trzy grosze bo dyskusja trwała dobrą chwilę. Zamiast wyśmiać słowa tego chłopa z Cadiz to robi jakąś krzywa akcje schodząc z kumplami z boiska. Sam robi z siebie ofiarę.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@joloskyy Jak to co? Ta sytuacja idealnie pokazuje że rasizm działa tylko w jedną stronę. Ja sobie wyobrażam szum po tym jakby to Alba powiedział takie słowa do Mbappe
1
Jeżeli rzeczywiście wymagania finansowe agenta i ojca są tak wysokie to powinni dać sobie z nim spokój. Nastrzelał trochę bramek na przestrzeni dwóch sezonów i mocno palma uderza do głowy.
Haland nie jest piłkarzem który w pojedynkę zrobi różnicę dlatego nie jest wart takich pieniędzy. Są też inni napastnicy na rynku.
1
@xBoMBoWiECx fatalny to ty jesteś. Następne pytanie proszę