0

@JarekS Nie widzę błędów taktycznych w grze Liverpoolu. Wszystkie bramki padły po błędach indywidualnych. Liverpool nie był dziś wystarczająco intensywny, grali statycznie.

6

@FCMichalo Araujo i Dest po stronie Brazylijczyka więc chłopak nie będzie mieć łatwo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Żeby wygrać w sobotę trzeba będzie rozegrać perfekcyjne spotkanie.

0

@itmustbejoke a ja zawsze uważałem że Real te 3 ligi mistrzów z rzędu wygrał głównie dzięki sędziom.

0

Liverpool wygląda jak Barcelona w pierwszym meczu z PSG

0

Pomyśleć że wczoraj po przegranej Atletico większość komentujących zapomniała o dzisiejszym meczu rozpuszczając się nad nadchodzącym el clasico. Jakby tego było mało to odkąd pojawiły się składy zaczęły się też pretensje, że Messi i De Jong zaczynają w podstawowym składzie. Z podobnym nastawieniem wyszła dziś Barcelona na 1 połowę.

0

@Puyolex Dembele!

0

Messi King of the match? To jakiś żart?

0

@BarcaInfo do Messiego

0

@Roobo masz rację. Jest okazja aby zmniejszyć stratę do lidera do 1 pkt więc nie ma co się spinać na 100% aby od razu strzelać bramki czy chociaż kontrolować mecz

0

Messi robi dziś siarę a rodzina z loży na wszystko patrzy. Niech się chłop ogarnie, walnie jakiegoś monsterka czy coś bo będzie dramat. Zdecydowanie zbyt rzadko wykorzystywana jest prawa strona z Destem. Dembele przesunąłbym gdzieś do Lini bocznej a na środek przesunął Griezzmana, ewentualnie wpuścić Nazario

3

@Wossi61FCB gra asekuracyjnie? XD gość traci mnóstwo piłek i tłumaczysz to obawa przed kartonikiem? Daj spokój. Po prostu fatalny mecz Messiego

0

@SinMistico strzały po ziemi są czasami trudniejsze do wybronienia.

3

Myślał kogut o niedzieli :v nie zdziwię się jak dziś stracą punkty

3

@marcin000019 przeciez grał w Anglii i nie łapał tak poważnych kontuzji

0

@svensonFCB a Malik Montana, Alberto, Josef Bratan, Jongmen, Sobota to co?

1

Mam nadzieję że po dzisiejszym meczu koronawirus nie zapuka do szatni Barcelony.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@joloskyy XDD?? Po co w ogóle się udzielasz jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia?

2

@Firestone i jutro mecz

0

Wstrzymajmy sie z tą radością do jutra.

0

@FCBeSeM jeszcze jutro jest mecz.

0

@joloskyy Bo nie było komentarza na temat koloru skóry? W USA ten policjant który przypadkowo udusił chłopa też nie krzyczał "Uduszę tego czarnucha". Podwójne standardy?

4

Jordan w przeciwieństwie do De Jonga gra na miarę swojego nazwiska.

2

@AmigoBlancos Gość na pewno dołożył swoje trzy grosze bo dyskusja trwała dobrą chwilę. Zamiast wyśmiać słowa tego chłopa z Cadiz to robi jakąś krzywa akcje schodząc z kumplami z boiska. Sam robi z siebie ofiarę.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@joloskyy Jak to co? Ta sytuacja idealnie pokazuje że rasizm działa tylko w jedną stronę. Ja sobie wyobrażam szum po tym jakby to Alba powiedział takie słowa do Mbappe

1

Jeżeli rzeczywiście wymagania finansowe agenta i ojca są tak wysokie to powinni dać sobie z nim spokój. Nastrzelał trochę bramek na przestrzeni dwóch sezonów i mocno palma uderza do głowy.
Haland nie jest piłkarzem który w pojedynkę zrobi różnicę dlatego nie jest wart takich pieniędzy. Są też inni napastnicy na rynku.

1

@xBoMBoWiECx fatalny to ty jesteś. Następne pytanie proszę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?