ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonMatteo901 sędzia przystosował się do poziomu ligi
0
Widzieliście jak Puig znowu popisuje się przed kamerą?
https://www.instagram.com/p/CNK_0FjCyKH/?igshid=1784uzindnfrc
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@SenoX no tak Haland nie ma DNA Barcy. Dzięki że przypomniałeś
0
@mkord Zieliński, Krychowiak, Moder, Szczęsny?
1
@busquets5 pokazali jaja szczególnie w pierwszej połowie. Mam nadzieję że zostaną wyciągnięte wnioski bo nie da się wygrać meczu nie wychodząc na pierwszą połowę
2
Nie potrafię zdzierżyć że ci piłkarze nie potrafią stworzyć choćby jednej składnej akcji. Może lepiej byłoby powołać z 7 graczy u21. Myślę że nie byłoby gorzej. Albo oni grają za karę albo rzeczywiście są tak drewniani do szpiku kości bo nikt mi nie wmówi że jest to wina trenera. Jeżeli nie są w stanie dla tej koszulki dać choćby 60% tego co w klubie to naprawdę wypadałoby się zastanowić czy zasługują reprezentować ten kraj. Oczywiście nie mam na myśli całej jedenastki ale każdy się domyśla o których graczy chodzi.
4
Mam wrażenie że Zielińskiemu nigdy się nie przestawi w głowie
2
@kuz Bez kitu. Pomyśleć że oni kosza za grę gruby hajs. Czasami wstyd mi przed lustrem ze przynajmniej nie jestem piłkarzem ekstraklasy.
1
Dla mnie to jest niezrozumiałe dlaczego piłkarze którzy posiadają minimum jakości nie potrafią zaprezentować coś ekstra w takim meczu. Mam na myśli grę w ofensywie. Od Zielińskiego czy Modera spodziewam się pokazywania na pozycję, jakąś wymienność pozycji. Większość meczów wygląda jakby grali za karę.
4
Moder i Zieliński nieobecni. Tylko Krycha pokazuje się obrońcom do grania...
0
@Cochise Niby te wszystkie antyrasistowskie akcje w każdym możliwym spotkaniu mają pomoc w walce z tym problemem ale z drugiej strony przypominają ze rasizm istnieje. Po co w każdym spotkaniu rozdrapywać stare rany?
1
@Wossi61FCB Oni tam każde pierdnięcie Norwega uważają za oczko w kierunku Madrytu xD Tamtejsza redakcja to cyrkowcy pokroju tych twitterowych ekspertów od Neymara
2
@patricq130413 jeżeli auto zarejestrowane w Polsce to obowiązkowo historiapojazdu.gov.pl. Po za tym to autobaza, autodna są bardzo popularne
13
A ja myślałem że to paleciok stoi za tą metamorfozą
0
@Janas11224 dzisiaj nasza reprezentacja będzie klękać do ga...
4
@JohnnyBarca Aby taki pomysł nie odbił się negatywnie na projekcie sportowym Barca musiałaby generowac dużo większe przychody z innych źródeł. Jest to niewykonalne bo chcąc niechcąc pieniądze przekładają się na projekt sportowy.
1
@Kgorecki2500 Insynuacji ciąg dalszy. Najlepiej to podczas zgrupowań reprezentacji postawic Lewandowskiego w szklanej gablocie na Wawelu.
1
@BarcaInfo Doktor Zawisza do Barcelony!
0
@messi564 Że niby teraz będzie się starał o dobre słowo kibiców? Wątpię. Jeżeli miałby się wkupić w serca kibiców to raczej pod koniec jego kadencji. Ależ Wy wymyślacie historie xD
0
Krychowiak jutro definitywnie nie zagra czy jeszcze jest nadzieja ze wystąpi?
1
@Barca1992 No i wszystko wyszło na jaw. Teraz mu rentę zabiorą jak ojcu Rickiego.
0
@szymon6847 hamuj się kur
0
@Xavyol Były narzekania że do nich nie pasuje, na jakiej podstawie? Przeciez to pierwsze takie kolabo
1
W końcu mamy dwa skrzydła o podobnej sile rażenia.
1
Brakuje lewego skrzydła. Po przerwie Grosicki za Milika
1
Rozumiem że żółta będzie dopiero gdy ktoś komuś złamie nogę
0
@Mario96w Wypominasz mi ze pouczam i mówię innym co i jak mają robić, a sam napisałeś w jednym z komentarzy "... dlaczego nie pójdziesz sobie pogadać z kumplami z którymi tak chętnie oglądasz mecze tylko wylewasz jakieś żale na internetowym forum...", "chcesz merytorycznych dyskusji to sobie załóż jakiś kącik, zaproś kumpli, napijcie się wódki i filozofujcie o czym tylko sobie zamarzycie" kwintesencja hipokryzji którą to ty mi zarzucasz mimo, że nadal jej u siebie nie dostrzeglem w tej dyskusji. Mało tego przypomnij sobie kto zaczął robić osobiste wycieczki. Wy nie płaczecie bo przedstawiacie swoją perspektywę? Ja też przedstawiam swoją perspektywę. Tylko ta wasza perspektywa wygląda tak, że spam który zarzuciłem próbujecie ładniej nazwać, zmanipulować i sprowadzić do zwykłego kibicowania. Nie wciśniesz mi bajki o tym że to tylko kibicowanie bo gdy pojawia się dziesiąty raz komentarz o takiej samej treści to twoje kibicowanie staje się poprostu nieprzyjemnym spamem. Zrozum to wreszcie
0
@Mario96w Widzisz,odpowiadam teraz tylko dlatego bo zarzucasz mi hipokryzję. Nie wiem gdzie ty tutaj widzisz moją hipokryzję. Być może mylisz pojęcia. Więc jak ktoś tu płacze to na pewno nie ja. Ja w tej chwili odpieram twoje nieprawdziwe zarzuty. A i tak założę się że za chwilę coś jeszcze dorzucisz, później odpowiem i znowu zarzucisz mi płacz xD nie musiałeś włączać się do tej dyskusji ale włączyłeś i to ty obecnie wylewasz żale. To jest hipokryzja
0
@Mario96w wyciągasz naprawdę pochopne wnioski sugerując się jedynym moim postem w którym zwróciłem uwagę na problem którym jest spam na tym forum. Jestem przekonany że większość ludzi tutaj jest podobnego zdania. Wystarczy zrobić ankietę i być może zaraz to zrobię.