1

Ale jak to? Przeciez De Jong więcej daje z przodu i nie powinien grać z tyłu :o

0

@nadachu Czyli na pewno nie będzie to ani Messi ani Neymar

0

@maciej7852 Hejt na Desta? Pierwsze słyszę

40

Wchodzi Puig na sesję zdjęciową na insta

2

Chciałbym zobaczyć Antuana grającego na pozycji pomocnika. Obecnie w ataku nie ma dla niego miejsca, a gdy wróci Fati to Francuz zostanie na stałe przyspawany do ławki. Dużo tak naprawdę zależy od przyszłości Messiego bo jeżeli zdecyduje się na zmianę klubu to Griezzman zapewne zostanie.

0

@Gall Wez pod uwagę fakt że w przypadku pozbycia się dwóch piłkarzy i sprowadzeniu jednego piłkarza, redukujesz ilość pensji do zapłacenia. Spójrz na zarobki Antuana i Coutinho. Wiadomo że dług trzeba redukować natomiast trzeba wziac pod uwagę że do powrotu kibiców na stadiony jest bliżej niż dalej. Trzeba pamiętać też że klub zarabia duże pieniądze zależne od wyników w rozgrywkach ligowych czy też europejskich więc zakup goleadora którego obecnie brakuje jest amortyzacją samą w sobie.

3

@T^L Sugerujesz że podczas ataku pozycyjnego Norweg się nie odnajduje? Suarez nigdy nie był technikiem, większość czasu spędzał w polu karnym a został jednym z najlepszych piłkarzy w historii tego klubu. Tą argumentację że jakiś napastnik nie ma DNA Barcelony schowajcie już sobie do kieszeni bo już kilku piłkarzy zweryfikowało tą śmieszną tezę.

2

@kibic555 Skąd oni mogą wiedzieć co chce jakikolwiek piłkarz. Zwykły clickbaitowy artykuł który jest fikcją

0

@4Fabregas4 Robienie miejsca to jedna z wielu cech napastników i ma ją nawet Martin Braithwaite. Suarez żył z podań szczególnie tych Messiego więc nie wiem o czym Ty mówisz. Suarez co prawda potrafił świetnie zagrać piłkę na wolne pole ale napastników rozlicza się przede wszystkim z goli, a Haaland potrafi je strzelać z dosłownie każdej sytuacji a gdyby tego było mało to jest piekielnie szybki i wysoki. Nie muszę przypominać ile Barcelona kreuje sobie sytuacji bramkowych, jeżeli się nie mylę to jest w tym aspekcie na szczycie spośród wszystkich europejskich zespołów co bezpośrednio przekładałoby się na samego napastnika który siła rzeczy do tych sytuacji by dochodził. Wracając jeszcze do twojej argumentacji. Większość napastników żyje z podań drużyny i Suarez na pewno się do nich zaliczał i zalicza dlatego twoja argumentacja nie ma korycia z rzeczywistością. Norweg odnalazlby się w każdym zespole i skoro w BVB strzela na zawołanie to mając u boku Messiego i jego podania strzelałby dwa razy więcej niż dotychczas. Chłopak strzelałby bramki w każdym zespole.

0

Jak ktoś miałby godnie zastąpić Bombardiera to tylko Marcin Najman

0

@Bartek22 Dokładnie. Piłka nożna to przede wszystkim zawód, źródło utrzymania. Jeżeli są zaproponowane większe pieniądze to z reguły nie ma miejsca na sentymenty. Tylko dzieciaki uważają, że sentymenty są nad pieniędzmi w świecie sportu.

16

@4Fabregas4 Suarez nie był wybornym technikiem, a świetnym egzekutorem i stał się jednym z najlepszych piłkarzy w historii tego klubu.

5

@socha co ty możesz wiedzieć o dobrej kinematografii siara

0

@tristan87 też przed chwilą oglądałem xD

29

@Dani13 a co sugerujesz że Barcelona to średniak? Nie bądź śmieszny

40

Ten Vinicius to taki Neymar z Aliexspres

0

@jacobFCB obczaj 'La cara o culta'. Tez bardzo dobry Thriller

1

Jakby nie patrzeć na bramkę Minguezy to Huesca dziś bezbłędna w obronie, a i świetnie wychodzą spod pressingu.

1

Chłop mija się z piłką, wpada w Ter Stegena, przewraca się i dostaje wapno. Dawno nie widziałem tak kuriozalnej jedenastki. Cyrk

0

@Rust_Cohle Marcin jestem z tobą. Trzymaj się

7

@CuleB to prawda. Świetnie odnajduje się w nowym systemie

5

@Trepyveb @mr_robot Słuchajcie, Zieliński jest lepszym piłkarzem i jest to fakt a nie opinia. Piotrek jest jednym z najlepszych jak nie najlepszym pomocnikiem w serie A. Facet asystuje, drybluje, zdobywa bramki i jest motorem napędowym Napoli. Za 3 latka może Pedri wskoczy na jego poziom. Wstaw Pedriego do składu Napoli i chłop może pokaże połowę tego co w Barcelonie. Zieliński pośród piłkarzy Barcelony byłby jeszcze lepszym kotem niż jest w Neapolu.

8

@LeoMessiah Z tym Pedrim to mocno odleciałeś bo Zieliński jest lepszym pomocnikiem

5

@Coutinho007 W końcu Francuz

0

@Denver Na pewno unikaj filmów z instastory tych raperów co to tylko lewym pasem jeżdżą na autostradach i drogach ekspresowych. Polecam Ci ciągłe rozwiązywanie testów z pytaniami egzaminacyjnymi. Chyba najlepszy sposób na teorię

0

@itmustbejoke Nie wiem czy zauważyłeś ale De Jong bardzo często bierze na siebie ciężar gry.

3

@Foksiu10 no i nie podobasz mi się

0

@cules100pro Sam to wszystko wymyśliłeś? Uwierzyłem xD

3

@Janiama Dużo zdrowia Ci życzę! Nie martw się bo wyjdziesz z tego. Moja babcia półtora miesiąca temu dostała udaru, nie potrafiła chodzić. Dzis już potrafi chodzić z pomocą balkonika. Bądź cierpliwy i się nie poddawaj!

3

@Coutinho007 Chciałbym zobaczyć go w parze stoperów. Firpo ma świetne warunki fizyczne do gry na środku obrony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?