ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomek54321 Ja o wytycznych napisałem zanim napisałeś ten swój kretyński komentarz po którym się zbłaźniłeś i dalej błaźnisz. Nie znasz podstawowych zasad ortografii, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i ty wysyłasz mnie do szkoły? zejdź na ziemię i zjedz snickersa. Jeżeli przypuszczasz, że mam naście lat bo nie dawno założyłem ten profil to w sumie się nie dziwię, że masz problem z logicznym myśleniem.
11
@VamosRakieta Wszyscy trzej zagrali dziś jak na piłkarzy Barcelony przystało natomiast uważam że kluczową rolę w zdominiwaniu środka pola odegrała zmiana systemu gry
0
@Tomek54321 Gdybyś nie opuszczał e-lekcji to być może nie miałbyś problemów z czytaniem ze zrozumieniem i z ortografią. Druga sprawa to nie masz chyba zielonego pojęcia o futbolu bo gdybyś miał to domyśliłbyś się że to Koeman daje wytyczne między innymi De Jongowi aby pokazywał się w 16stce rywala. To nie są widzimisię De Jonga że wbiega często w pole karne. Więc ostatecznie to Koeman ponosi winę za to że Busquets w niektórych sytuacjach musi sam asekurować tyły. Obudź się
1
@barca192 Co Ty się tak uczepiłeś tego Puiga? Nie wszedł dzisiaj to w następnym meczu dostanie szansę. Dzis Moriba obronił się na boisku. Drugi mecz z kolejną asystą na koncie. Dał świetną zmianę, zaliczył asystę więc po co czepiać się trenera ze wpuścił akurat tego chłopaka.
1
@SiostraNeymara To Ty w takim razie odstaw te grzyby bo masz jakieś schizy podczas meczów
1
@Murazor w jednym meczu zmienił system przechodząc z wahadłowych do standardowego zestawienia z czwórkom obrońców i na tym się kończy lista zmian w trakcie meczów
0
@Tomek54321 Odpowiedzialność za to ponosi trener. To on odpowiada za wytyczne. Niestety dość późno wyciągnął wnioski
0
@Tomek54321 Ale Busquets prime ma dawno za sobą. Sergio Busquets nie nadąża w meczach z najlepszymi zespołami, większość ludzi to widzi i nikogo nie powinno to dziwić. Dlatego też w meczu rewanżowym z PSG jeżeli zagrają formacja 4-3-3 nie widzę miejsca dla Sergio w tym meczu.
7
@FutbolToMagia Ruch całkowicie zrozumiały ponieważ wynik był na styku i należało zabezpieczyc grę w defensywie a Moriba ma nieporównywalnie lepsze warunki fizyczne i grę w defensywie od Puiga. Chłopak świetnie odwdzięczył się trenerowi notując bardzo dobry występ zwieńczony asystą. Być może gdyby nie Moriba to Barca drżalaby o wynik do ostatniego gwizdka arbitra. Dzis wyjątkowo zmiany Koemana na duży plus, począwszy od zmiany systemu gry, roszady aż po dobre zmiany w drugiej połowie meczu.
1
@milosz00 nie przypominam sobie aby Koeman reagował na wydarzenia zmieniając plan taktyczny w trakcie meczu.
0
@Tomek54321 dziś miał zdecydowanie łatwiej bo miał wielu kolegów do pomocy w środku pola
0
@Davvd Mingueza zazwyczaj gra agresywnie. Moim zdaniem to nic nowego. Ale jeśli chodzi o całokształt meczu to bardzo solidny występ
0
@Tomek54321 Na drużyny z dołu i środka tabeli Sergio w zupełności wystarczy natomiast z mocnymi zespołami na SPD powinien grać Frenkie
0
@Couti11 to raczej wygląda na 3-4-3
0
@Tomek54321 Wytknąłeś kilka błędów De Jonga. Teraz zrób research błędów Sergio i ten facet kilka błędów potrafi popełnić w jednym meczu, a na przestrzeni całego sezonu łącznie znalazłbyś ich kilkadziesiąt. I Ty chcesz powiedzieć, że Sergio Busquets to w tym momencie mniejsze zło od De Jonga? Odważna hipoteza ale z całym szacunkiem do Ciebie, gadasz głupoty
0
@Tomek54321 Na pewno radzi sobie tam lepiej od Busquetsa. Mecze De Jonga na pivocie pamiętam z dobrej strony
0
@Tomek54321 De Jong jest lepszy
1
Mógł w ogóle nie wchodzić na boisko bo przypomniał o swojej niebywałej skuteczności
0
@LionelM95 zaraz Koeman je ściągnie
6
Ten Brejtłejt to jest tak potrzebny na tym boisku jak prostytutce majtki
0
@cules100pro teraz porównajmy może liczbę występów na prawej obronie Desta, Minguezy jak i Sule. Nie obchodzi mnie twoja definicja profesjonalnej i zawodowej piłki, a wiek to tylko liczba i potwierdza to między innymi Pedri, Fati czy strzelający na zawołanie Haaland. Sule zagrał na prawej obronie więc mogę sobie go porównywać z każdym prawym obrońcą i nie ma w tym nic dziwnego. Nie obchodzą mnie twoje kryteria porównywania zawodników. Fakty i spostrzeżenia po wczorajszym występie Sule są takie jak podałem wyżej. Betonowy stoper Sule biegający na prawej stronie który nie ma wiele wspólnego z tą pozycja czuje się pewny i jak ryba w wodzie w przeciwieństwie do Desta który gra na tej pozycji od lat.
0
@cules100pro @Pogba Jak to nie jest piłka w pełni zawodowa skoro pobierają wynagrodzenie za występy w 2 czy 3 lidze? Po za tym zespoły z 3 ligi występują w krajowych pucharach czyli że jak Barcelona jedzie na Teneryfe to z kim się mierzy? Z amatorami piłki nożnej? Z chłopakami którzy grają rekreacyjnie? Czy są to zawodnicy zawodowo uprawiający ten sport? Na chłopski rozum panowie...
0
@cules100pro nadal upierasz się że 3 liga Hiszpańska i 2 liga holenderska to nie jest zawodowa piłka? Od 2018 roku są w zawodowej piłce
0
@bartekvisca miałem na myśli grę w ofensywie. A Lazio to nie byle chłopcy do bicia
0
@cules100pro Ten typ ma 25 lat i jest stoperem. Dest i Mingueza rok czy dwa w zawodowej piłce? Co ty bierzesz? Od lat to nie są juniorzy
5
Jak to jest że stoper Sule którego do wczoraj większość uważała za typowy beton, wychodzi na prawej obronie i czuje się jak ryba w wodzie nie raz ogrywając przeciwników? Dla porównania taki Mingueza czy Dest który ma świetna technikę grając na prawej stronie wyglądają jakby mieli za chwilę narobić w gacie.
1
@MarioVeB! Ma immunitet zapisany w kontrakcie
0
@SkilledHydra16 też chciałbym płakać w jakimś lamborghini
0
To właśnie pokrętna logika Koemana. Przy deficycie skrzydłowych jeden z nich łapie gaz to Ronald postanawia posadzić go ławce kosztem Griezzmana który kompletnie nie odnajduje się na skrzydle. Z Puigiem też jest bardzo interesująca sytuacja ponieważ najpierw sugerował mu wypożyczenie, przez pół roku trzymał go na ławce, a dopiero w grudniu sobie o nim przypomniał. Koeman sam rzuca sobie jak i drużynie kłody pod nogi.
0
@tristan87 Nic odkrywczego nie napiszę ale grając w takim klubie jak Barca, mając ambicję na grę w podstawowej jedenastce i wiedząc, że nie jest się pierwszym wyborem trenera to powinien przybrać wiecej masy mięśniowej. Za całym szacunkiem do chłopaka ale jak wybiega na boisko to wygląda jak wieszak na ubrania