0

@Tomek54321 Ja o wytycznych napisałem zanim napisałeś ten swój kretyński komentarz po którym się zbłaźniłeś i dalej błaźnisz. Nie znasz podstawowych zasad ortografii, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i ty wysyłasz mnie do szkoły? zejdź na ziemię i zjedz snickersa. Jeżeli przypuszczasz, że mam naście lat bo nie dawno założyłem ten profil to w sumie się nie dziwię, że masz problem z logicznym myśleniem.

11

@VamosRakieta Wszyscy trzej zagrali dziś jak na piłkarzy Barcelony przystało natomiast uważam że kluczową rolę w zdominiwaniu środka pola odegrała zmiana systemu gry

0

@Tomek54321 Gdybyś nie opuszczał e-lekcji to być może nie miałbyś problemów z czytaniem ze zrozumieniem i z ortografią. Druga sprawa to nie masz chyba zielonego pojęcia o futbolu bo gdybyś miał to domyśliłbyś się że to Koeman daje wytyczne między innymi De Jongowi aby pokazywał się w 16stce rywala. To nie są widzimisię De Jonga że wbiega często w pole karne. Więc ostatecznie to Koeman ponosi winę za to że Busquets w niektórych sytuacjach musi sam asekurować tyły. Obudź się

1

@barca192 Co Ty się tak uczepiłeś tego Puiga? Nie wszedł dzisiaj to w następnym meczu dostanie szansę. Dzis Moriba obronił się na boisku. Drugi mecz z kolejną asystą na koncie. Dał świetną zmianę, zaliczył asystę więc po co czepiać się trenera ze wpuścił akurat tego chłopaka.

1

@SiostraNeymara To Ty w takim razie odstaw te grzyby bo masz jakieś schizy podczas meczów

1

@Murazor w jednym meczu zmienił system przechodząc z wahadłowych do standardowego zestawienia z czwórkom obrońców i na tym się kończy lista zmian w trakcie meczów

0

@Tomek54321 Odpowiedzialność za to ponosi trener. To on odpowiada za wytyczne. Niestety dość późno wyciągnął wnioski

0

@Tomek54321 Ale Busquets prime ma dawno za sobą. Sergio Busquets nie nadąża w meczach z najlepszymi zespołami, większość ludzi to widzi i nikogo nie powinno to dziwić. Dlatego też w meczu rewanżowym z PSG jeżeli zagrają formacja 4-3-3 nie widzę miejsca dla Sergio w tym meczu.

7

@FutbolToMagia Ruch całkowicie zrozumiały ponieważ wynik był na styku i należało zabezpieczyc grę w defensywie a Moriba ma nieporównywalnie lepsze warunki fizyczne i grę w defensywie od Puiga. Chłopak świetnie odwdzięczył się trenerowi notując bardzo dobry występ zwieńczony asystą. Być może gdyby nie Moriba to Barca drżalaby o wynik do ostatniego gwizdka arbitra. Dzis wyjątkowo zmiany Koemana na duży plus, począwszy od zmiany systemu gry, roszady aż po dobre zmiany w drugiej połowie meczu.

1

@milosz00 nie przypominam sobie aby Koeman reagował na wydarzenia zmieniając plan taktyczny w trakcie meczu.

0

@Tomek54321 dziś miał zdecydowanie łatwiej bo miał wielu kolegów do pomocy w środku pola

0

@Davvd Mingueza zazwyczaj gra agresywnie. Moim zdaniem to nic nowego. Ale jeśli chodzi o całokształt meczu to bardzo solidny występ

0

@Tomek54321 Na drużyny z dołu i środka tabeli Sergio w zupełności wystarczy natomiast z mocnymi zespołami na SPD powinien grać Frenkie

0

@Couti11 to raczej wygląda na 3-4-3

0

@Tomek54321 Wytknąłeś kilka błędów De Jonga. Teraz zrób research błędów Sergio i ten facet kilka błędów potrafi popełnić w jednym meczu, a na przestrzeni całego sezonu łącznie znalazłbyś ich kilkadziesiąt. I Ty chcesz powiedzieć, że Sergio Busquets to w tym momencie mniejsze zło od De Jonga? Odważna hipoteza ale z całym szacunkiem do Ciebie, gadasz głupoty

0

@Tomek54321 Na pewno radzi sobie tam lepiej od Busquetsa. Mecze De Jonga na pivocie pamiętam z dobrej strony

0

@Tomek54321 De Jong jest lepszy

1

Mógł w ogóle nie wchodzić na boisko bo przypomniał o swojej niebywałej skuteczności

0

@LionelM95 zaraz Koeman je ściągnie

6

Ten Brejtłejt to jest tak potrzebny na tym boisku jak prostytutce majtki

0

@cules100pro teraz porównajmy może liczbę występów na prawej obronie Desta, Minguezy jak i Sule. Nie obchodzi mnie twoja definicja profesjonalnej i zawodowej piłki, a wiek to tylko liczba i potwierdza to między innymi Pedri, Fati czy strzelający na zawołanie Haaland. Sule zagrał na prawej obronie więc mogę sobie go porównywać z każdym prawym obrońcą i nie ma w tym nic dziwnego. Nie obchodzą mnie twoje kryteria porównywania zawodników. Fakty i spostrzeżenia po wczorajszym występie Sule są takie jak podałem wyżej. Betonowy stoper Sule biegający na prawej stronie który nie ma wiele wspólnego z tą pozycja czuje się pewny i jak ryba w wodzie w przeciwieństwie do Desta który gra na tej pozycji od lat.

0

@cules100pro @Pogba Jak to nie jest piłka w pełni zawodowa skoro pobierają wynagrodzenie za występy w 2 czy 3 lidze? Po za tym zespoły z 3 ligi występują w krajowych pucharach czyli że jak Barcelona jedzie na Teneryfe to z kim się mierzy? Z amatorami piłki nożnej? Z chłopakami którzy grają rekreacyjnie? Czy są to zawodnicy zawodowo uprawiający ten sport? Na chłopski rozum panowie...

0

@cules100pro nadal upierasz się że 3 liga Hiszpańska i 2 liga holenderska to nie jest zawodowa piłka? Od 2018 roku są w zawodowej piłce

0

@bartekvisca miałem na myśli grę w ofensywie. A Lazio to nie byle chłopcy do bicia

0

@cules100pro Ten typ ma 25 lat i jest stoperem. Dest i Mingueza rok czy dwa w zawodowej piłce? Co ty bierzesz? Od lat to nie są juniorzy

5

Jak to jest że stoper Sule którego do wczoraj większość uważała za typowy beton, wychodzi na prawej obronie i czuje się jak ryba w wodzie nie raz ogrywając przeciwników? Dla porównania taki Mingueza czy Dest który ma świetna technikę grając na prawej stronie wyglądają jakby mieli za chwilę narobić w gacie.

1

@MarioVeB! Ma immunitet zapisany w kontrakcie

0

@SkilledHydra16 też chciałbym płakać w jakimś lamborghini

0

To właśnie pokrętna logika Koemana. Przy deficycie skrzydłowych jeden z nich łapie gaz to Ronald postanawia posadzić go ławce kosztem Griezzmana który kompletnie nie odnajduje się na skrzydle. Z Puigiem też jest bardzo interesująca sytuacja ponieważ najpierw sugerował mu wypożyczenie, przez pół roku trzymał go na ławce, a dopiero w grudniu sobie o nim przypomniał. Koeman sam rzuca sobie jak i drużynie kłody pod nogi.

0

@tristan87 Nic odkrywczego nie napiszę ale grając w takim klubie jak Barca, mając ambicję na grę w podstawowej jedenastce i wiedząc, że nie jest się pierwszym wyborem trenera to powinien przybrać wiecej masy mięśniowej. Za całym szacunkiem do chłopaka ale jak wybiega na boisko to wygląda jak wieszak na ubrania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?