Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Najładniejsza akcja naszej repki od kilku lat.
0
@takisobiektos Lepiej dla nas wszystkich
0
@mekston Neymar miał to robic
0
@mekston Pierwszy brazylijczyk ze ZP od czasów Kaki
2
@mekston Jesli Real wygra to chyba tylko ojro Kyliana moze coś to zamieszać
1
Przynajmniej Hubert Hurkacz będzie mógł zagrać przy pełnej publice dzięki Rafie jesli oczywiscie Hiszpan awansuje.Zawsze to prestiż. @mekston
5
Vinicius JR podbił serce Henrego.
1
@Muevertigo Bayern wczoraj zasłużenie odpadl
1
@MesQueUnClub96 Nie uzywaj telefonu
1
@Hindus Rafa Nadal książę Majorki
2
Brawo Rafa za tego seta.
0
Wkur*iony Shaq z rana i smacznej kawusi wszystkim.
https://x.com/NBAonTNT/status/1788356259139268856
0
Josh Hart w pigułce xd
0
@BartqRKO Aaa teraz spojrzałem
0
@BartqRKO Od dawna wiadomo że Shaq ma problemy z centrami.Nie ma lepszych od niego przeciez Xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Król jest tylko jeden.Joker po raz trzeci MVP. @Comentateiro @BartqRKO @takisobiektos @MesQueUnClub96 @fart
0
@Aragorn33 Nie lubie odnosień po meczu w sporcie drużynowym tylko do sędziów a nie do swojej słabej gry
15
@Kamiloza91 Mysle ze gdyby Szymon tego nie gwizdnął to Łunin na spokojnie by sobie obronił ten strzał.Po drugie ten ''strzał'' był na dogrywke a nie na zwycięstwo.Bayern przegrał ten dwumecz swoją słabą grą a nie tylko bo sędzia gwizdnął.
0
@Kuba_1 Zastanawiający jest fakt że żaden zawodnik z Bayernu nie powiedział ze zagrali słaby mecz
0
@barcelonaLM Dlatego wolałem PSG w finale.Ich indywidualnosci mogły by zrobic roznice a Borussi no nie widze.
0
@626 Jadon Sancho wygra ZP
0
@MOLESTA Nadal twierdze ze tej akcji nie powinno byc i mecz powinien się zakonczyc z 2 minuty wczesniej
0
@MOLESTA Jakich przerw?Napewno nie na dodatkowe 6minut xD
5
@MOLESTA Z drugiej strony można powiedziec dlaczego gramy 15 minut jak mecz dawno powinien się skończyć?To był błąd Marcianiaka bo tej akcji nie powinno być.
0
@tristan87 Carletto widac ze juz po kilku głębszych.Ewidetny faul Nacho na żółtą kartke.
5
@Pedri16Future To było lepiej zagrać.Rozumiem krytyke sędziów ale Bayern nie istniał w drugiej połowie.Krytykujemy sędziom ale krytykujmy tez swoją druzyne.
4
Jadon fur deutschland
1
@Matheu12 Ale to nie liniowy go załatwił czasem?
0
Najgorzej @BartqRKO