0

@Aragorn33 Nie lubie odnosień po meczu w sporcie drużynowym tylko do sędziów a nie do swojej słabej gry

15

@Kamiloza91 Mysle ze gdyby Szymon tego nie gwizdnął to Łunin na spokojnie by sobie obronił ten strzał.Po drugie ten ''strzał'' był na dogrywke a nie na zwycięstwo.Bayern przegrał ten dwumecz swoją słabą grą a nie tylko bo sędzia gwizdnął.

0

@Kuba_1 Zastanawiający jest fakt że żaden zawodnik z Bayernu nie powiedział ze zagrali słaby mecz

0

@barcelonaLM Dlatego wolałem PSG w finale.Ich indywidualnosci mogły by zrobic roznice a Borussi no nie widze.

0

@626 Jadon Sancho wygra ZP

0

@MOLESTA Nadal twierdze ze tej akcji nie powinno byc i mecz powinien się zakonczyc z 2 minuty wczesniej

0

@MOLESTA Jakich przerw?Napewno nie na dodatkowe 6minut xD

5

@MOLESTA Z drugiej strony można powiedziec dlaczego gramy 15 minut jak mecz dawno powinien się skończyć?To był błąd Marcianiaka bo tej akcji nie powinno być.

0

@tristan87 Carletto widac ze juz po kilku głębszych.Ewidetny faul Nacho na żółtą kartke.

5

@Pedri16Future To było lepiej zagrać.Rozumiem krytyke sędziów ale Bayern nie istniał w drugiej połowie.Krytykujemy sędziom ale krytykujmy tez swoją druzyne.

4

Jadon fur deutschland

1

@Matheu12 Ale to nie liniowy go załatwił czasem?

0

Najgorzej @BartqRKO


0

@betonito Ale nie mogl tego sprawdzic

4

@P33ck Bezpieczna perspektywa na next sezon bo nikt im nie zagrozi

6

@Michael24 Tak naprawdę tej akcji nie powinno być bo było doliczonych 9 minut a nie 15

5

Borussia aktywna na twittku.


4

5

A było siedzieć Harry w Tottenhamie bo przynajmniej sobie w PL kopałeś.


12

Nie jestem zwolennikiem takiego języka ale zawsze bawi ten filmik xd
https://x.com/Rozglosnia3/status/1788305252002800097

25

Bayern


0

@HighestInTheRoom On gwizdnal przed akcja

0

@QQL5 Jak to jeden z najlepszych sędziów xd

0

@zaba107 Bo Bayern strzelil gdy mecz się skończył

0

@mekston Zła informacja dla Kyliana bo madryciaki faworytami do ZP (Vini i Jude)

0

@mekston I tak za duzo tych minut było

3

Więcej bramek powinien dostać dzis Bayern.To nie był Bayern wielkiego Juppa Heynckes'a.


1

@MesQueUnClub96 80/20 dla Realu

8

Real był lepszy i zasłużenie awansował.Bayern w tej drugiej połowie słabiutki.Mało konkretów.

4

@Hawajczyk Chociaz Real był lepszy w tym meczu i zasluzenie awansował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?