Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 Nie lubie odnosień po meczu w sporcie drużynowym tylko do sędziów a nie do swojej słabej gry
15
@Kamiloza91 Mysle ze gdyby Szymon tego nie gwizdnął to Łunin na spokojnie by sobie obronił ten strzał.Po drugie ten ''strzał'' był na dogrywke a nie na zwycięstwo.Bayern przegrał ten dwumecz swoją słabą grą a nie tylko bo sędzia gwizdnął.
0
@Kuba_1 Zastanawiający jest fakt że żaden zawodnik z Bayernu nie powiedział ze zagrali słaby mecz
0
@barcelonaLM Dlatego wolałem PSG w finale.Ich indywidualnosci mogły by zrobic roznice a Borussi no nie widze.
0
@626 Jadon Sancho wygra ZP
0
@MOLESTA Nadal twierdze ze tej akcji nie powinno byc i mecz powinien się zakonczyc z 2 minuty wczesniej
0
@MOLESTA Jakich przerw?Napewno nie na dodatkowe 6minut xD
5
@MOLESTA Z drugiej strony można powiedziec dlaczego gramy 15 minut jak mecz dawno powinien się skończyć?To był błąd Marcianiaka bo tej akcji nie powinno być.
0
@tristan87 Carletto widac ze juz po kilku głębszych.Ewidetny faul Nacho na żółtą kartke.
5
@Pedri16Future To było lepiej zagrać.Rozumiem krytyke sędziów ale Bayern nie istniał w drugiej połowie.Krytykujemy sędziom ale krytykujmy tez swoją druzyne.
4
Jadon fur deutschland
1
@Matheu12 Ale to nie liniowy go załatwił czasem?
0
Najgorzej @BartqRKO
0
@betonito Ale nie mogl tego sprawdzic
4
@P33ck Bezpieczna perspektywa na next sezon bo nikt im nie zagrozi
6
@Michael24 Tak naprawdę tej akcji nie powinno być bo było doliczonych 9 minut a nie 15
5
Borussia aktywna na twittku.
4
@kuz Jest @MesQueUnClub96
5
A było siedzieć Harry w Tottenhamie bo przynajmniej sobie w PL kopałeś.
12
Nie jestem zwolennikiem takiego języka ale zawsze bawi ten filmik xd
https://x.com/Rozglosnia3/status/1788305252002800097
25
Bayern
0
@HighestInTheRoom On gwizdnal przed akcja
0
@QQL5 Jak to jeden z najlepszych sędziów xd
0
@zaba107 Bo Bayern strzelil gdy mecz się skończył
0
@mekston Zła informacja dla Kyliana bo madryciaki faworytami do ZP (Vini i Jude)
0
@mekston I tak za duzo tych minut było
3
Więcej bramek powinien dostać dzis Bayern.To nie był Bayern wielkiego Juppa Heynckes'a.
1
@MesQueUnClub96 80/20 dla Realu
8
Real był lepszy i zasłużenie awansował.Bayern w tej drugiej połowie słabiutki.Mało konkretów.
4
@Hawajczyk Chociaz Real był lepszy w tym meczu i zasluzenie awansował