Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zartowalem z tym Sancho jednak
1
Borussia wygrywa LM i Jadon Sancho ze ZP.Ja wierze.
3
Kto pisał ze Davies jest bez formy
0
Naprawde Bayern nie ma nikogo lepszego od Kimmicha?Przeciez on dzisiaj za tyczke robi na tym po
0
@mekston Zero oporu niestety
0
Pilkarze Bayernu dzis z Viniciusa robią Ronaldinho
2
Kroos może już dziadek ale wciąż dyrygent
0
Rodrygo dziś troche taki impostor
2
@mekston Kimmich na obronie kiepski pomysł na brazola
0
Vini to dzis z Kimiśem sobie jezdzi ostro
1
@mekston Przedewszystkim ma profil ktory jest obecnie porządany w futbolu czyli szybki,dobry 1vs1 i solidne wykończenie
1
@Messibestplayerintheworld Bo Vinicus to świetny piłkarz i od dawna to wiadomo.Nawet gdy strzelał po trybunach to był swietny.
1
Piękna adrenalinka.
3
@Comentateiro Równy mecz i takiego można było się spodziewac
5
Ten jeden moment gdy na wf patrza na ciebie dziewczny @mekston @barcelonaLM
3
@supraomnes1 Pilkarsko tak ale jego zachowania jest nie do zaakceptowania
0
@MesQueUnClub96 Do sprzedania?
0
@MesQueUnClub96 Nacho przynajmniej jeszcze moze w pilke grac a Sergi
3
@Arczi87 Barcelona jest najlepsza gdy ich trener powie ze odchodzi bo to jedyna metoda motywacji tych kopaczy
0
@MesQueUnClub96 Koreaniec byl gwiazda SerIi A
1
Dier który był za słaby na Tottenham jest podstawowym obrońcą Bayernu,o co tu chodzi @MesQueUnClub96
0
Lewy by to strzelił
1
@derus Za te pieniądze aż takiego wrażenia nie robi choć w środku nawet spoko.
5
Pękną ładne rekordy.
1
Derrick White MVP konferencji wschodniej @fart
0
@tomek8756 Od dawna wiadomo ze dodi woli mężczyzn niz kobiety
0
Jeremy i jego plecy.
0
@TR3YWAY To raczej Rudiger
3
Stephen A.Smith czasami bawi.
1
@Comentateiro No póki co to Edwards jest najlepszym zawodnikiem w tej serii.Ciężki orzech dla Jokicia który sam jest niesamowicie tyrany odrazu jak dostanie piłke.Nie ma tego luzu.