1

Nikola Jokić i tu chyba nie może być innego wyboru.Ewentualnie Shai.


11

@NeroTFP1 Osobiscie napilem sie z 3 razy w zyciu i to na urodzinach gdy musialem XD.Jakoś nigdy mnie nie ciągnęło a doswiadczenia rodzinne tez chyba totalnie mnie odpychały od alko a ile zdrowia zaoszczędziłem i oszczędzam.

1

@takisobiektos Musza tez być jaśki by na kimś nabijać bilans i wlasnie od tego są Detroit

0

@FcPortoFan1999 KD by pasował ale chyba już go tam nie lubią.Jak dla mnie niech Kevin wraca do GSW zrobić last dance z Currym.

3

Ta przyszłość przed OKC jest potężna.Piękny i młody skład,picków do wykorzystywania więcej niż druzyn w lidze.Bedą potrzebowali kolejna gwiazde to sobie ogarną a jak nie to będą rozwijac swoich.No i piękny lider drużyny w postaci Shai'a.


2

@poskus Dlatego dla dobra jego lepiej zeby nie spotkal sie z Minnesota bo chłopowi odechce sie w koszykówkę grac

4

Slabiutki jest Luka w tych play-offach.Czasami doklepie te 30pkt ale na marnej skutecznosci.Broni na bardzo słabym poziomie.Pewnie nie do końca jest zdrowy ale nie usprawiedliwia to jego forsowanych rzutów zza luku jakby byl Stephem Currym.Okc w 6.

4

Shai Gilgeous-Alexander>Luka Doncić

2

Łatwy mecz dla Bostonu.Cavs bez podejścia.Tak naprawde może w finale konferencji Celtowie poczują jakiś opór.

4

Rudy po raz czwarty najlepszym obrońcą w NBA.


0

@MOLESTA I tak by nie trafil tego Mbappe,PSG nie mogło tego meczu wygrać

1

Mozna i tak


1

@arasz1819 Bo Ronaldo to drugi najlepszy pilkarz w historii pod względem osiagniec

3

Nie trzeba zdobywać wiele punktów by być wybitnie ważną jednostką w drużynie i taki jest McDaniels. @fart @BartqRKO @takisobiektos
https://x.com/Timberwolves/status/1787899065499279554

3

@HighestInTheRoom Ciężko mi winić po tym dwumeczu Lucho.Może troche słabsze pierwsze połowy ale znowu wykreowali tyle okazji ze powinni zamknąc ten dwumecz.

1

@mekston Kolo Muani trafia i ma pierwszą ZP.W futbolu decyduja detale ale tak zmieniać co chwile jest bez sensu.To fenomenalny piłkarz.

3

@Kamiloza91 To ludzie sobie wmówili że on musi byc na poziomie Messiego/Ronaldo

1

@Bulbulator W 2018 był najlepszym młodym zawodnikiem tego turnieju.W 2022 był najlepszym strzelcem tego turnieju.To są giga osiagniecia i pewnie bedzie najlepszym strzelcem w historii MŚ.

4

Dawno nie widzialem by jakis zespół przy takim xg miał 0 w dwumeczu.


2

@Peciak To jest gra emocji.Obecnie z Araujo robi się obrońce z ekstraklasy bo ma tragiczny okres.Mbappe średni dwumecz więc jest słaby.Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz jak to mówią.

0

@barcelonaLM Pewnie po transferze będzie grał jak Romeu

2

Ale w tych młodych latach to był terminator na korcie. @mekston @barcelonaLM


2

@MesQueUnClub_87 Wydaje mi sie ze w tej fazie pucharowej ma najwięcej wygranych pojedynków


0

@PatrykBarca Niewazne.Pokazał ze jest na poziomie półfinalu LM.

2

@mekston Sancho zasługuje,love Jadon

1

Super ze Sancho pokazał że wciąż moze grać w piłke na dobrym poziomie.Ludzie już chcieli go wyrzucać do śmietnika a ten wrócił w jakim stylu.Oby ta kariera jego jeszcze nabrała rozpędu.

0

@barcelonaLM Wątpie by był brany pod uwage grając w MLS

4

Pytanie co dalej z projektem.Mbappe odejdzie do Realu,gwiazd w PSG juz nie ma i chyba bedzie mozna powoli zawijac interes @mekston

5

Jak PSG miało Neymara to zawsze była jego wina.Potem przerzuciło się to na Messiego i w końcu został sam Mbappe i teraz na niego przeszedł hejt.W sumie nie dziwie się Messiemu że szybko się zawinął z PSG bo presja musi być niebywała w tym klubie.

3

@MesQueUnClub96 Ale wygrał mundial i jest vice mistrzem swiata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?