0

@Kamiloza91 Nie bo gra z Bellinghamem

0

@Emhyr No ktos z Realu Vinicius/Jude

1

@Kamiloza91 Nie widzę Bayernu wygrywającego w Madrycie ale życze im tego

1

Nie porywa ten mecz.Borussia się broni i czeka na kontry a PSG po przekroczeniu połowy gra XaviBall czyli do boku i do tyłu.

0

@Messibestplayerintheworld Nie ma kto tam namieszac tzn jeszcze jest kolega Jude'a czyli Kane.Reszta nie bedzie sie liczyc bo ich nie ma w LM.Chyba ze Vinicius zaliczy dobrą koncówke.

1

@mekston No Jude tez

1

@Messibestplayerintheworld Bellingham wygra ZP jesli Mbappe dzis odpadnie

4

PSG 60% posiadania piłki.Xavi byłby dumny

6

Dembele co dał w trybuny xd

1

@takisobiektos @budel17 A dopiero ma 30 lat...

3

Szkoda jak zakonczy kariere ale z drugiej strony chyba sam wie ze juz nie jest w stanie wrócic do powaznej gry. @mekston @barcelonaLM


0

Pytanie ile Borussia wytrzyma bez straty bramki bo pewnie mocno defensywnie zagrają.

2

@michal199500hehe Przeciez następne bramki to była kwestia czasu i Xavi nic tu nie ma do tego xd

0

@michal199500hehe Jaki wynik otwarty,w momencie czerwa ten mecz sie zakończył

9

@michal199500hehe Przeciez to Araujo a nie sędzia

1

Wielki Josh Hart.


0

@MesQueUnClub96 Napisałem podobny komentarz x czasu a nie identyfikuje się z toba pod zadnym względem,przestan dodi

0

@MesQueUnClub96 Hmm chyba będe delikatnie za Dallas ale kto nie awansuje to i tak będzie dobry finał konferencji

0

@takisobiektos Wemby będzie to wygrywał wielokrotnie ale potrzebuje lepszej druzyny

0

@blakkudium Mbappe na skrzydle,w koncu Luczo ogarnął

6

Rafa Nadal na mączce. @mekston @barcelonaLM


0

@FcPortoFan1999 Mysle ze Gobert zdominuje w głosach.Troszke dostanie Victor i pewnei kilka Bam.

1

@MesQueUnClub96 Jak to nie ma XD

1

@MesQueUnClub96 Nie moze wygrac nagrode obronce roku zawodnik z najgorszej druzyny w lidze i najgorszą obrona xd

0

Zwycięsca moze byc tylko jeden i musi być to Rudy.


1

@mekston Musi bo to ostatnia szansa.Mysle ze PSG zdominuje ten mecz ale czy awansuje to nie wiem.

0

@Emhyr Juz nie aktualny

0

Cięzko jest z oceną Darwina.Niby partoli x sytuacji ale ma łatwość w dochodzeniu do takowych sytuacji.Dosyć młody bo co to jest 24 lata na napastnika.

4

@MesQueUnClub96 @fart Minnesota leje jednych i drugich w finale

0

Ostatni hype Ant Mana i można iść spać.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?