Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 Nie bo gra z Bellinghamem
0
@Emhyr No ktos z Realu Vinicius/Jude
1
@Kamiloza91 Nie widzę Bayernu wygrywającego w Madrycie ale życze im tego
1
Nie porywa ten mecz.Borussia się broni i czeka na kontry a PSG po przekroczeniu połowy gra XaviBall czyli do boku i do tyłu.
0
@Messibestplayerintheworld Nie ma kto tam namieszac tzn jeszcze jest kolega Jude'a czyli Kane.Reszta nie bedzie sie liczyc bo ich nie ma w LM.Chyba ze Vinicius zaliczy dobrą koncówke.
1
@mekston No Jude tez
1
@Messibestplayerintheworld Bellingham wygra ZP jesli Mbappe dzis odpadnie
4
PSG 60% posiadania piłki.Xavi byłby dumny
6
Dembele co dał w trybuny xd
1
@takisobiektos @budel17 A dopiero ma 30 lat...
3
Szkoda jak zakonczy kariere ale z drugiej strony chyba sam wie ze juz nie jest w stanie wrócic do powaznej gry. @mekston @barcelonaLM
0
Pytanie ile Borussia wytrzyma bez straty bramki bo pewnie mocno defensywnie zagrają.
2
@michal199500hehe Przeciez następne bramki to była kwestia czasu i Xavi nic tu nie ma do tego xd
0
@michal199500hehe Jaki wynik otwarty,w momencie czerwa ten mecz sie zakończył
9
@michal199500hehe Przeciez to Araujo a nie sędzia
1
Wielki Josh Hart.
0
@MesQueUnClub96 Napisałem podobny komentarz x czasu a nie identyfikuje się z toba pod zadnym względem,przestan dodi
0
@MesQueUnClub96 Hmm chyba będe delikatnie za Dallas ale kto nie awansuje to i tak będzie dobry finał konferencji
0
@takisobiektos Wemby będzie to wygrywał wielokrotnie ale potrzebuje lepszej druzyny
0
@blakkudium Mbappe na skrzydle,w koncu Luczo ogarnął
6
Rafa Nadal na mączce. @mekston @barcelonaLM
0
@FcPortoFan1999 Mysle ze Gobert zdominuje w głosach.Troszke dostanie Victor i pewnei kilka Bam.
1
@MesQueUnClub96 Jak to nie ma XD
1
@MesQueUnClub96 Nie moze wygrac nagrode obronce roku zawodnik z najgorszej druzyny w lidze i najgorszą obrona xd
0
Zwycięsca moze byc tylko jeden i musi być to Rudy.
1
@mekston Musi bo to ostatnia szansa.Mysle ze PSG zdominuje ten mecz ale czy awansuje to nie wiem.
0
@Emhyr Juz nie aktualny
0
Cięzko jest z oceną Darwina.Niby partoli x sytuacji ale ma łatwość w dochodzeniu do takowych sytuacji.Dosyć młody bo co to jest 24 lata na napastnika.
4
@MesQueUnClub96 @fart Minnesota leje jednych i drugich w finale
0
Ostatni hype Ant Mana i można iść spać.