Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro Ławka Wolves zgniotła ławke Denver.
Walker 15,Reid 14 pkt.
1
Nie lubię szukac winnych w jednostkach ale delikatnie mówiąc nie był to mecz Murraya.
1
@Comentateiro Edwards to forma relaksu dla odpoczynku psychicznego po Xavim
1
@Comentateiro Dawno nie widzialem by mistrzowie byli tak słabi ale słabi wielkością rywala.
5
Przypominam ze w Denver gra Nikola Jokic Xd @fart @BartqRKO @takisobiektos @Comentateiro
2
@MesQueUnClub96 Mavs przejdą obrone Wolves?
1
Duet Kat&Ant w ataku klasa i to na takiej skuteczności.
1
@Comentateiro Te straty biora się z tej paniki
1
@Comentateiro Przeciez Murray bedzie miał dziś koszmary.Caly czas rece na twarzy.
0
Jokić jest wybitną jednostką ale dzis Naz Reid w pierwszej połowie zrobił z niego centra za 5mln rocznie.
0
@BartqRKO Dzis bez Goberta w dodatku
4
Mistrzowie NBA bezradni...jeśli ktos jest fanem obrony twardej z lat 90 to jest Minnesota.
0
Sędziowie już nie panują w meczu Denver z Wolves.
1
@BartqRKO Na kontrakcie 25 baniek za sezon
0
Cztery gry pod prząd z 40pkt+ w play offach...Brunson>Doncic
2
@esem91 Raczej chodzi mi o te ososby o ktorych mowi @BartqRKO
4
@Arden Jak mialem z 12 lat to na wakacjach u babci uwielbialiśmy się bawić w chowanego.Ja uwielbialem chować sie na drzewach ale w tamtym momencie nie zdawałem sobie sprawy ze po deszczu łatwo się poślizgnąć i spaść.No i spadłem milimetry obok betonowego obiektu.Do dzis nie wiem jakim cudem to ominąłem i spadłem na trawe gdy szanse to jakieś nie wiem mialem chyba z 5% XD.Mogłem nie tylko sobie spieprzyc życie ale i bliskim i od tamtej pory zanim cos zrobie dwa razy pomysle.
1
@esem91 Ludzie którzy to nagrywają maja jaja ze stali
3
@Lionel_Messi10 W sumie by mnie to nie zdziwiło,to Antony
1
Najlepsza gala xd
2
@barcelonaLM Uwielbiam Carlitosa ale Rafa w prime czy nawet w wieku wlasnie Carlosa no zgasiłby go
13
Alez on wtedy był szybki.Tą fizycznością Rafe zawsze imponował.
@mekston @barcelonaLM
1
@budel17 Marnuje swoje najlepsze lata w Manchesterze.Lepszy klub by wykorzystał jego umiejętności.Moze chociaz na Euro mu się powiedzie bo tam fajnie grają.
2
@budel17 Najwiecej bramek,asyst,wykreowanych szans,kluczowych podań,długich podan.Tylko on tam jest XD
2
Chyba nie ma drużyny bardziej uzaleznionego od jednego zawodnika niz Manchester.Przeciez oni nawet podac do przodu nie potrafią bez Fernandesa.Kreacja na poziomie Sheffield.
1
Runda 2 let's go.
0
@Emhyr Opuscil kiedys 3 mecze ale wtedy był chory
4
Ten moment gdy w wieku 29 lat opuszczasz pierwszy mecz w karierze XD
1
@MesQueUnClub96 Mysle ze Hubert chciałby miec 1/10 osiągnieć Nadala
1
Iga chyba lekko zmadowana na opinie tenisa kobiecego w ostatnim czasie.