2

@Comentateiro Ławka Wolves zgniotła ławke Denver.
Walker 15,Reid 14 pkt.

1

Nie lubię szukac winnych w jednostkach ale delikatnie mówiąc nie był to mecz Murraya.


1

@Comentateiro Edwards to forma relaksu dla odpoczynku psychicznego po Xavim


1

@Comentateiro Dawno nie widzialem by mistrzowie byli tak słabi ale słabi wielkością rywala.

5

Przypominam ze w Denver gra Nikola Jokic Xd @fart @BartqRKO @takisobiektos @Comentateiro


2

@MesQueUnClub96 Mavs przejdą obrone Wolves?

1

Duet Kat&Ant w ataku klasa i to na takiej skuteczności.

1

@Comentateiro Te straty biora się z tej paniki

1

@Comentateiro Przeciez Murray bedzie miał dziś koszmary.Caly czas rece na twarzy.

0

Jokić jest wybitną jednostką ale dzis Naz Reid w pierwszej połowie zrobił z niego centra za 5mln rocznie.


0

@BartqRKO Dzis bez Goberta w dodatku

4

Mistrzowie NBA bezradni...jeśli ktos jest fanem obrony twardej z lat 90 to jest Minnesota.


0

Sędziowie już nie panują w meczu Denver z Wolves.

1

@BartqRKO Na kontrakcie 25 baniek za sezon

0

Cztery gry pod prząd z 40pkt+ w play offach...Brunson>Doncic


2

@esem91 Raczej chodzi mi o te ososby o ktorych mowi @BartqRKO

4

@Arden Jak mialem z 12 lat to na wakacjach u babci uwielbialiśmy się bawić w chowanego.Ja uwielbialem chować sie na drzewach ale w tamtym momencie nie zdawałem sobie sprawy ze po deszczu łatwo się poślizgnąć i spaść.No i spadłem milimetry obok betonowego obiektu.Do dzis nie wiem jakim cudem to ominąłem i spadłem na trawe gdy szanse to jakieś nie wiem mialem chyba z 5% XD.Mogłem nie tylko sobie spieprzyc życie ale i bliskim i od tamtej pory zanim cos zrobie dwa razy pomysle.

1

@esem91 Ludzie którzy to nagrywają maja jaja ze stali

3

@Lionel_Messi10 W sumie by mnie to nie zdziwiło,to Antony

1

Najlepsza gala xd


2

@barcelonaLM Uwielbiam Carlitosa ale Rafa w prime czy nawet w wieku wlasnie Carlosa no zgasiłby go

13

Alez on wtedy był szybki.Tą fizycznością Rafe zawsze imponował.
@mekston @barcelonaLM


1

@budel17 Marnuje swoje najlepsze lata w Manchesterze.Lepszy klub by wykorzystał jego umiejętności.Moze chociaz na Euro mu się powiedzie bo tam fajnie grają.

2

@budel17 Najwiecej bramek,asyst,wykreowanych szans,kluczowych podań,długich podan.Tylko on tam jest XD

2

Chyba nie ma drużyny bardziej uzaleznionego od jednego zawodnika niz Manchester.Przeciez oni nawet podac do przodu nie potrafią bez Fernandesa.Kreacja na poziomie Sheffield.

1

Runda 2 let's go.


0

@Emhyr Opuscil kiedys 3 mecze ale wtedy był chory

4

Ten moment gdy w wieku 29 lat opuszczasz pierwszy mecz w karierze XD


1

@MesQueUnClub96 Mysle ze Hubert chciałby miec 1/10 osiągnieć Nadala

1

Iga chyba lekko zmadowana na opinie tenisa kobiecego w ostatnim czasie.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?