0

Cancelo to jest sukinkot, uwielbiam gościa

2

@kanver_ ten francuski komentarz też dodaje coś extra. Nie to co Pan Orłowski

3

Araujo powinien zrobić transfer do Maccabi Tel-Aviv. Jak ogólnie Barcelona ma wygrać ligę mistrzów jak tracą bramkę po jednym długim podaniu. To jest remis z drugim garniturem Atletico.

2

Pograli jak Messi z Alvesem za najlepszych lat

3

Ja tu się martwię o mecz z Kotletico, a Real mówi do mnie : Calma Calma

1

Eto gra jeszcze w Mallorce?

0

Jak Arbeloa jest taki kozak to niech teraz wpuści 5 juniorów

0

@Katalończyk 99 oby Mallorca dowiozła

1

@Katalończyk 99 ja już porobiony, zdrowia

5

Ale ta piłka teraz nieprzewidywalna, wszyscy grają gówno. Kiedyś to były czasy jak przed meczem Barcy czy Realu typowalo się czy Ronaldo albo Messi strzela dzisiaj dwie lub cztery

1

@kuz standardowa procedura - Wieeeelki Bayern wszystkich niszczy, trafiają na Real w Lidze Mistrzów i zapominają jak się w piłkę gra

3

Sędziowie weszli razem z drużyną Realu do szatni

3

@escarabajo Real gra gówno, Bayern też, świetny dwumecz się szykuje

0

@Luciano99 Żul już nie wróci

0

@clyde ja nie daje szansy ani Araujo, ani De Jongowi, ani Kounde. Wszyscy trzej są jak tykające bomby.

0

Powrót Kounde i Balde to akurat dobra wiadomość dla Atletico

0

@gumaz konserwową

2

Mogę już szynkę?

0

Przekonuje Was ten Bastoni?

1

Pięknie że wraca piłka ligowa

0

Dajmy z 20 milionów i niech ktoś bierze

2

@Comentateiro oni już nie muszą ;)
Messi nie ma już presji, zobaczysz że będzie najlepszym zawodnikiem turnieju i dojdą do półfinału/finału.

1

@RobiS cukierka nie dostał ale kebaba to na pewno. On jest jak kibice Realu Madryt, jak przegra to mówi że wygrał 15 razy Lige Mistrzów.

2

Ale tanie te bilety na finał Mundialu, co to jest 11 tysięcy dolarów, pff.

0

@Laminedependencia ciekawe czy nosi ubrania marki Hugo Boss

20

Odpowiedz : Tak
Zamykam dyskusje

1

0

@PatrykBarca Szwedzi grali fatalnie, ale jak się popełnia takie błędy..

0

@FcPortoFan1999 w skali od 1-10?

3

Nie mogę przeboleć tego wznowienia Grabary...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?