EzioAuditoreDF
Dołączył/a: marzec 2026
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NeroTFP1 mam ciarki jak czytam Twój komentarz
1
@Witekk10 Braziiiiiilllll - ale nie bede się cieszył z bramki Viniciusa. Ewentualnie Messi mógłby drugi raz wygrać
6
Grabara taki mocny w mordzie zawsze i teraz pokazuje jakim plackiem jest. Już przegraliśmy te zawody dzisiaj, jak można dostawać baty od takiej słabej Szwecji. Z czym na mundial.
0
Który z nich był najgorszy?
-Emerson Royal
-Nelson Semedo
-Aleix Vidal
0
@LeoMessiiBarcaPepa aż mi się miło zrobiło, dzięki Songo
1
Człowiek zobaczył wczoraj zapytanie o jakieś marki ubrań, napisałem swoją propozycję, rano się budzę a tutaj dyskusja w gorących, no nieźle.
1
@Laminedependencia kolega nie chce po prostu wspierać nazoli
0
@Laminedependencia nie no, może Discopolowcy noszą własne marki, ale szefowie Januszexu to co drugi w takim śmiga, wtedy wiesz ze masz do czynienia z wielką nadprzyrodzoną istotą
1
@Czyhrynski dokładnie, 19 i jeszcze widać kawałek dnia, nie to co ta zima ebana..
11
@Laminedependencia typowe marki bossów Discopolowych i szefów Januszexu
0
@Natenczas Machinist
0
@robsesh nie ma jak wrzucić komentarz i potem patrzeć jak się kłócą w dyskusji:)
0
Dzisiaj rozgrywane jest kobiece El Clasico. Z innych ciekawych informacji to trawa jest zielona
14
@July_6_BcN mój tata mówi Barka
0
@hugz chłopy biją się o premier league pierwszy raz od wielu lat, mądre posunięcie:)
1
@Ilka Powiem Ci że smakowity jest, z reguły jestem fanem kasztelana ale można czasami urozmaicić :)
1
@Mario96w cały klan za Barceloną, można spać spokojnie
2
@Ilka też dobre, zdrówka !
7
Namysłów wchodzi jak złoto, jutro ostatni sparing przed runda rewanżową w B klasie, zdrówka Rambla!
4
Najbardziej mnie wkurza jak przy każdej bramce strzelonej przez przeciwnika Pan Ronald Araujo zawsze patrzy na liniowego i podnosi rękę, nawet jak z wolnego ktoś strzela to też podnosi .
2
Też nie lubicie przerw reprezentacyjnych? Nie ma nawet co obstawić
0
Trzeba spróbować, a może okaże się naszym zbawieniem na środku ataku :)
6
Joao Cancelo na skrzydełko pod nieobecność Rafałka i jedziemy
1
@APTAPT bez Raphinhi nie dadzą rady
0
@Sinirsey Altair
2
@daniel32778 uuuu mocne
0
@macio_944 Proszę się nie spinać Panie Macieju, napisałem ten komentarz żeby się miło zaskoczyć jak chłopaki jednak coś ugrają.
0
@macio_944 może i będą emocje, ale podczas oglądania tych spotkań zauważysz ile znaczy Rapha w ataku, jeszcze przy statycznym Lewym i zagubionym Ferranie .
0
@macio_944 spoko, w ogóle już nie musisz oglądać, miło wykorzystaj ten czas ;)
3
Wszyscy wiemy jak wyglądała gra Barcelony bez Raphinhi.
Bye bye Liga Mistrzów i La Liga.