2

@NeroTFP1 mam ciarki jak czytam Twój komentarz

1

@Witekk10 Braziiiiiilllll - ale nie bede się cieszył z bramki Viniciusa. Ewentualnie Messi mógłby drugi raz wygrać

6

Grabara taki mocny w mordzie zawsze i teraz pokazuje jakim plackiem jest. Już przegraliśmy te zawody dzisiaj, jak można dostawać baty od takiej słabej Szwecji. Z czym na mundial.

0

Który z nich był najgorszy?
-Emerson Royal
-Nelson Semedo
-Aleix Vidal

0

@LeoMessiiBarcaPepa aż mi się miło zrobiło, dzięki Songo

1

Człowiek zobaczył wczoraj zapytanie o jakieś marki ubrań, napisałem swoją propozycję, rano się budzę a tutaj dyskusja w gorących, no nieźle.

1

@Laminedependencia kolega nie chce po prostu wspierać nazoli

0

@Laminedependencia nie no, może Discopolowcy noszą własne marki, ale szefowie Januszexu to co drugi w takim śmiga, wtedy wiesz ze masz do czynienia z wielką nadprzyrodzoną istotą

1

@Czyhrynski dokładnie, 19 i jeszcze widać kawałek dnia, nie to co ta zima ebana..

11

@Laminedependencia typowe marki bossów Discopolowych i szefów Januszexu

0

@Natenczas Machinist

0

@robsesh nie ma jak wrzucić komentarz i potem patrzeć jak się kłócą w dyskusji:)

0

Dzisiaj rozgrywane jest kobiece El Clasico. Z innych ciekawych informacji to trawa jest zielona

14

@July_6_BcN mój tata mówi Barka

0

@hugz chłopy biją się o premier league pierwszy raz od wielu lat, mądre posunięcie:)

1

@Ilka Powiem Ci że smakowity jest, z reguły jestem fanem kasztelana ale można czasami urozmaicić :)

1

@Mario96w cały klan za Barceloną, można spać spokojnie

2

@Ilka też dobre, zdrówka !

7

Namysłów wchodzi jak złoto, jutro ostatni sparing przed runda rewanżową w B klasie, zdrówka Rambla!

4

Najbardziej mnie wkurza jak przy każdej bramce strzelonej przez przeciwnika Pan Ronald Araujo zawsze patrzy na liniowego i podnosi rękę, nawet jak z wolnego ktoś strzela to też podnosi .

2

Też nie lubicie przerw reprezentacyjnych? Nie ma nawet co obstawić

0

Trzeba spróbować, a może okaże się naszym zbawieniem na środku ataku :)

6

Joao Cancelo na skrzydełko pod nieobecność Rafałka i jedziemy

1

@APTAPT bez Raphinhi nie dadzą rady

0

@Sinirsey Altair

2

@daniel32778 uuuu mocne

0

@macio_944 Proszę się nie spinać Panie Macieju, napisałem ten komentarz żeby się miło zaskoczyć jak chłopaki jednak coś ugrają.

0

@macio_944 może i będą emocje, ale podczas oglądania tych spotkań zauważysz ile znaczy Rapha w ataku, jeszcze przy statycznym Lewym i zagubionym Ferranie .

0

@macio_944 spoko, w ogóle już nie musisz oglądać, miło wykorzystaj ten czas ;)

3

Wszyscy wiemy jak wyglądała gra Barcelony bez Raphinhi.
Bye bye Liga Mistrzów i La Liga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?