FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W Niemczech są jakieś duże kontuzje czy cos? Przecież ich skald na papierze to wygląda bardzo przeciętnie
0
@Szmulek no ale ekspert i Kowal w jednym zdaniu to slabo wygląda xd Kowal ciśnie bekę i on sam się chyba nie za bardzo ma za eksperta
0
@escarabajo mało takich w internecie?
0
@Eto'o9 R10 on to dla mnie jest jak freak fighty na poczatku swojego istnienia. W obecnych czasach warto mieć coś z czego można się pośmiać i podbudować swoje ego myśląc że są ludzie tacy jak Ci freak fighterzy czy ten oto osobnik
0
@BulaKG na styczniowy mecz w CdR :D
0
@szela1899 czyli mamy dwóch którzy się łamią
3
@Comentateiro najlepsze są jego akcje gdy sam łamie linie spalonego o 2m i zamiast gonić rywala to sobie pachy wietrzy sygnalizując spalonego
2
Haliburtona porąbało
1
@PatrychoO no ale to może wina też trenerów. Zgadzam się że u nas czasami nie zachowywał się profesjonalnie. Ale jak to jest że w PSG zero kontuzji a u nas idąc do sklepu miał problem z mięśniem? Może ten sztab trenerski/medyczny po prostu był beznadziejny
0
@Kamiloza91 gdyż?
1
@Toretto a przepraszam bardzo tu nie było tak samo z Vinicusem czy kimkolwiek? Vinicius rozgrywał kapitalny mecz a tu że słaby
2
@blakkudium tylko kibice Barcelony mają jakieś głupie pretensje do niego czy do Neymara. Poszli robić kariery gdzie indziej a tu się ich wyzywa jakby odeszli do Realu albo jakby sikali na herb
0
Lenglet pokazuje formę jak za najlepszych czasów
0
@Pawel13sz ter stegen bronił wczorja lepiej niż Szczęsny przez całe pół seoznu u nas
1
@Coveta noo i pokaż mi ile strzałów obronił przez ostatnie 10meczy jak grał xd
24
Xd po co ściągać bramkarza po takim sezonie, wypożyczać go i grać dwoma starymi którzy prezentują beznadziejną formę?
1
@lucca87 lewego skrzydła i tak u nas w zasadzie nie ma bo Balde tam gra, Raphinha niby grał cały sezon na LS a i tak większośc czasu spędzał za napastnikiem
0
@ACMaldini3 jak za tyle co David to ok
1
@BorzyKrzys a potem się dziwić że chleb po 15zl bedzie
0
@Criss18Barca jak tak dalej pójdzie z pogodą to więcej meczów zostanie objechanych środa/czwartek niż przez weekend
0
@Vurt znaczy tu chyba można zakończyć dyskusje jak nie wyczułem ironii w mojej głównej wypowiedzi xd
1
@kanver_ z Benfica miał kilka obron ale większość strzałów to była prosto w niego gdzie jakby puścił to byśmy mówili o babolu
4
@kpiarz znaczy dlaczego się grilluje Stegena to oczywiste. Dlatego że jego rywalem był Polak, który grał zwyczajnie średnio. Pena nie popełniał żadnego błędu a i tka był krytykowany. Co by tu się działo jakby Pena w dwumeczu z Interem na 9strzalow puścił 7goli....
2
Stegen jaka forma dziś. Szkoda że Szczęsny w takiej nie był w meczaxh z Interem i ogólnie pod koniec sezonu
0
@Encore Durant za to swoje wymuszanie tradow, za robienie big 3 itp to powinien trafić do Hornets
0
@mientusek1407 no dobra, ale to mówisz o czymś co miało miejsce 17lat temu...
0
@mientusek1407 taki Ancelotti wygrał LM troszkę więcej razy niż Guardiola i poza Mbappe (który zresztą przyszedł za darmo, nie liczę bonusu za podpis bo tu jednak transferu nie było) i Jude kogo kupili tak bo mi się podobalo? Bo City się nudzi a to se kupię Marmoush czy Kasanov czy jak on się tam nazywa bo zagrali 15meczy dobrze
0
@ProMILs no ale ja nie mówię by ściągać wszystkich za 100mln. Ale no David to nie jest transfer który nam pomoże.
0
@blakkudium szczerze przez te wszystkie milionowe transfery człowiek zaczyna pomału cenić Guardiolę jak za top 5 trenerów w historii. Co roku wydaje po 200mln, poza Fodenem nikogo z szkółki nie wyciągnął na światowy poziom. Tylko nie ma co pisać że United też wydaje tyle na transfery a są na dnie bo Ci to jakiś ewenement
0
@cules100pro dokładnie, mentalność Polaków- jak za darmo to ok.