FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Stinger_ powinniśmy wygrać 3-0, raczej kontrolowaliśmy ten mecz, Słowenia miała zrywy
0
@priest9999 ale to już wina Grbicia, że dalej powołuje Kaczmarka kosztem Bołądzia
0
@Jarema2000 oczywście, ale nie daj Boże kontuzja czy słabszy mecz i lipa
0
@priest9999 tylko wtedy na środku nie mamy zastępstwa
1
tylko by Bieńkowi nic nie było
0
Kaczmarek....jedyna szansa dla Słowenii
0
Boże Zatorski.....jak on takiego czegoś nie podbija to co podbije??
0
Janusz za dużo Kurkiem
2
Kurek ogarnij te zagrywki....po prostu niech przebija skoro nic mu nie wchodzi z zagrywki
3
@TheNekro94 już zaczęli spuszczać xd
0
Kurde ale obrony. Matko. Wątpię byśmy na tych IO widzieli jeszcze lepsze spotkanie
1
Ale Drzyzga dobrze mówi, Kurek taki doświadczony, serwis ewidentnie mu nie idzie to niech wali na 70% ale by weszło
0
Zatorski jak zawsze
0
Idiotyczna ta podwójna byal
0
Kurek kurna xd zaimponiles
0
@Xxxbarca4ever ale o czym Ty gadasz xd głupie gadanie. Gramy bez atakującego, a na tej pozycji w większości wygrywa się medale
5
Ale poziom kosmiczny. Co obie drużyny bronią
1
Ograniczyć te zepsute zagrywki to byłoby już super
0
Kurek jaka skuteczność w pierwszym secie?
1
@kulek22 nie ma co krakac
3
Wyblok na razie petarda
0
W 2021 na IO odpadli w ćwierćfinale bo 80% zagrywek szło na najlepszego libero wtedy na świecie Grebennikova. Dziś nie trzeba walić na 100% byle by w Cebulji
0
Już człowiek zobaczył Kurka i Kaczmarka i zwątpił xd
0
W lekkoatletyce katastrofa to mało powiedziane, od 20lat w pływalni kompromitacje a i na ZIO teraz pewnie żadnego medalu nie będzie. Człowiek musi zacząć doceniać te lata 2000-2020
1
Kurde te igrzyska są kompromitacją, ale mi wystarczy złoto siatkarzy (w co niestety nie wierzę) by uznać te IO za niezwykle udane
0
@zadafcb przecież jak przegramy to z USA gramy, one takie słabe?
1
Boże jak człowiek słucha tych polskich lekkoatletów to się rzygać chce. Kopron to niech kończy karierę bo chyba tym młotkiem to w głowę dostała jak tak pieprzy
0
Ile Diokovic ominął WS przez to że się nie szczepił w czasach pandemii?
1
@MesQueUnClub96 finał Kanada vs USA, każdy inny będzie uznany chyba za dużą niespodziankę
5
I po co taki Czykier czy jak on się nazywa jedzie na te IO. Jedzie i udziela wywiadu śmiejąc się że jest kontuzjowany. To fajnie, jak chce na wakacje jechać do Paryża to niech sobie wykupi lot i nocleg