2

@Stinger_ powinniśmy wygrać 3-0, raczej kontrolowaliśmy ten mecz, Słowenia miała zrywy

0

@priest9999 ale to już wina Grbicia, że dalej powołuje Kaczmarka kosztem Bołądzia

0

@Jarema2000 oczywście, ale nie daj Boże kontuzja czy słabszy mecz i lipa

0

@priest9999 tylko wtedy na środku nie mamy zastępstwa

1

tylko by Bieńkowi nic nie było

0

Kaczmarek....jedyna szansa dla Słowenii

0

Boże Zatorski.....jak on takiego czegoś nie podbija to co podbije??

0

Janusz za dużo Kurkiem

2

Kurek ogarnij te zagrywki....po prostu niech przebija skoro nic mu nie wchodzi z zagrywki

3

@TheNekro94 już zaczęli spuszczać xd

0

Kurde ale obrony. Matko. Wątpię byśmy na tych IO widzieli jeszcze lepsze spotkanie

1

Ale Drzyzga dobrze mówi, Kurek taki doświadczony, serwis ewidentnie mu nie idzie to niech wali na 70% ale by weszło

0

Zatorski jak zawsze

0

Idiotyczna ta podwójna byal

0

Kurek kurna xd zaimponiles

0

@Xxxbarca4ever ale o czym Ty gadasz xd głupie gadanie. Gramy bez atakującego, a na tej pozycji w większości wygrywa się medale

5

Ale poziom kosmiczny. Co obie drużyny bronią

1

Ograniczyć te zepsute zagrywki to byłoby już super

0

Kurek jaka skuteczność w pierwszym secie?

1

@kulek22 nie ma co krakac

3

Wyblok na razie petarda

0

W 2021 na IO odpadli w ćwierćfinale bo 80% zagrywek szło na najlepszego libero wtedy na świecie Grebennikova. Dziś nie trzeba walić na 100% byle by w Cebulji

0

Już człowiek zobaczył Kurka i Kaczmarka i zwątpił xd

0

W lekkoatletyce katastrofa to mało powiedziane, od 20lat w pływalni kompromitacje a i na ZIO teraz pewnie żadnego medalu nie będzie. Człowiek musi zacząć doceniać te lata 2000-2020

1

Kurde te igrzyska są kompromitacją, ale mi wystarczy złoto siatkarzy (w co niestety nie wierzę) by uznać te IO za niezwykle udane

0

@zadafcb przecież jak przegramy to z USA gramy, one takie słabe?

1

Boże jak człowiek słucha tych polskich lekkoatletów to się rzygać chce. Kopron to niech kończy karierę bo chyba tym młotkiem to w głowę dostała jak tak pieprzy

0

Ile Diokovic ominął WS przez to że się nie szczepił w czasach pandemii?

1

@MesQueUnClub96 finał Kanada vs USA, każdy inny będzie uznany chyba za dużą niespodziankę

5

I po co taki Czykier czy jak on się nazywa jedzie na te IO. Jedzie i udziela wywiadu śmiejąc się że jest kontuzjowany. To fajnie, jak chce na wakacje jechać do Paryża to niech sobie wykupi lot i nocleg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?