1

Jeśli Philadelphia chce osiągnąć jakikolwiek sukces to musi się pozbyć Embiida. Nie możesz odnieść sukcesu jeśli Twój kluczowy zawodnik dostaje kontuzji co chwilę.

0

@FcPortoFan1999 Durant jest twarzą właśnie tych projektów. Bo w każdej z tych drużyn jest główną gwiazdą a tylko raz był bliski sukcesu gdy parę cm przeszkodziło mi by wygrać z Bucks

1

Wgl.do fanów NBA na którą serie w I rundzie czekacie najbardziej? Ja bym czekał na LAC vs Dallas ale z zdrowym Kawhi, ale w to nie wierzę więc chyba Knicks vs 76

3

I z takim Edwardsem Wilki mają szansę powalczyć z każdym

2

Allen prawie nokautuje Conley i tylko ofensywny faul....oby tylko drużyny o mniejszej popularności jak Minnesota czy OKC nie były oszukiwane przez sędziów bo są z mało popularnych rynków

0

@FcPortoFan1999 nie no w 4 meczach to raczej nie, chyba że AD będzie miał zerwaną rzęsę w pierwszym meczu i już więcej nie zagra.....tak wiem, w tym sezonie jest zdrowy ale no wiadomo jak to z nim

0

@Who_you_mam no ale na ten moment to główny faworyt i to w pełni zasłużenie

0

@FcPortoFan1999 jeżeli nie będzie wiele kontuzji to to miga być najlepsze PO od lat

0

@kigani jedna wygrana w i tak przegranej ludzie nie zmieni sytuacji

35

Ten Martinez to pajacuje tak samo jak Vinicius ale że jest Argentyńczykiem to może wg większości tu :D

1

@marcin62 cudo

0

@Criss18Barca Toruń Emil i Lambert po max, Dudek z 8 i kto więcej tam coś zdobędzie? Xd

1

@Visca_barca na 100karnych 99 razy bramkarz rzuci się w jakąś stronę, więc to nie było takie głupie

6

Ta potężna premier league znowu pokazuje swoją "wielkość" w Europie. Może jak grają w lidze to jest intensywność, ale zazwyczaj w Europie jest porażka i kompromitacja

1

@Encore jak to powiedział mądry gość- bogowie koszykówki powinni wynagrodzić NYK że w ostatniej "kolejce" nie kalkulowali i wygrali swój mecz za wszelką cenę. 4-2 dla Knicks

0

@Sysia11 w tyłku jakaś tam Argentyna w której nie mamy żadnego zawodnika

41

Ten "drybling" Grealisha to zajebisty xd poprowadzę piłkę metr do przodu przez 30sekund i podam do tyłu

0

@mekston tak.

1

Zarabiają po kilka mln za sezon a nie biegną do obrony bo myślą, że jest spalony i tylko machają rękami. Nie mówie tylko o tym City, ale to jest żałosne w każdym meczu.

0

@Firestone tak jak Haaland. Tylko jeden za plecami ma placków jak Zalewski czy Aurar czy jak to się pisze a drugi ma Fodena i de Bruyne

1

Kane, Benzema, Lewandowski czy nawet Lukaku to kilka klas lepsi zawodnicy niż Haaland.

0

Eee tam wg La Rambli i tak farfocel i fart xd

0

I cyk, szybko poszło

0

@BorzyKrzys na filmimaxh to cudownie wygląda

6

Ale ważne że piłkarze wiedzą o błędach, wrócą silniejsi i ogólnie to wina sędziego

0

@BartqRKO a co mu? Bo tego nie widziałem, nie ma szans że wyzdrowieje?

1

@MesQueUnClub96 OKC vs NOP może być kozacka seria

19

@wojopancer ale de Jong na sprzedaż to akurat mądra decyzja

0

@ShawnC chyba lepiej spłacić część długu pozbywając się mr kółeczko

0

@mleczkoo oszukuj się dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?