FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeśli Philadelphia chce osiągnąć jakikolwiek sukces to musi się pozbyć Embiida. Nie możesz odnieść sukcesu jeśli Twój kluczowy zawodnik dostaje kontuzji co chwilę.
0
@FcPortoFan1999 Durant jest twarzą właśnie tych projektów. Bo w każdej z tych drużyn jest główną gwiazdą a tylko raz był bliski sukcesu gdy parę cm przeszkodziło mi by wygrać z Bucks
1
Wgl.do fanów NBA na którą serie w I rundzie czekacie najbardziej? Ja bym czekał na LAC vs Dallas ale z zdrowym Kawhi, ale w to nie wierzę więc chyba Knicks vs 76
3
I z takim Edwardsem Wilki mają szansę powalczyć z każdym
2
Allen prawie nokautuje Conley i tylko ofensywny faul....oby tylko drużyny o mniejszej popularności jak Minnesota czy OKC nie były oszukiwane przez sędziów bo są z mało popularnych rynków
0
@FcPortoFan1999 nie no w 4 meczach to raczej nie, chyba że AD będzie miał zerwaną rzęsę w pierwszym meczu i już więcej nie zagra.....tak wiem, w tym sezonie jest zdrowy ale no wiadomo jak to z nim
0
@Who_you_mam no ale na ten moment to główny faworyt i to w pełni zasłużenie
0
@FcPortoFan1999 jeżeli nie będzie wiele kontuzji to to miga być najlepsze PO od lat
0
@kigani jedna wygrana w i tak przegranej ludzie nie zmieni sytuacji
35
Ten Martinez to pajacuje tak samo jak Vinicius ale że jest Argentyńczykiem to może wg większości tu :D
1
@marcin62 cudo
0
@Criss18Barca Toruń Emil i Lambert po max, Dudek z 8 i kto więcej tam coś zdobędzie? Xd
1
@Visca_barca na 100karnych 99 razy bramkarz rzuci się w jakąś stronę, więc to nie było takie głupie
6
Ta potężna premier league znowu pokazuje swoją "wielkość" w Europie. Może jak grają w lidze to jest intensywność, ale zazwyczaj w Europie jest porażka i kompromitacja
1
@Encore jak to powiedział mądry gość- bogowie koszykówki powinni wynagrodzić NYK że w ostatniej "kolejce" nie kalkulowali i wygrali swój mecz za wszelką cenę. 4-2 dla Knicks
0
@Sysia11 w tyłku jakaś tam Argentyna w której nie mamy żadnego zawodnika
41
Ten "drybling" Grealisha to zajebisty xd poprowadzę piłkę metr do przodu przez 30sekund i podam do tyłu
0
@mekston tak.
1
Zarabiają po kilka mln za sezon a nie biegną do obrony bo myślą, że jest spalony i tylko machają rękami. Nie mówie tylko o tym City, ale to jest żałosne w każdym meczu.
0
@Firestone tak jak Haaland. Tylko jeden za plecami ma placków jak Zalewski czy Aurar czy jak to się pisze a drugi ma Fodena i de Bruyne
1
Kane, Benzema, Lewandowski czy nawet Lukaku to kilka klas lepsi zawodnicy niż Haaland.
0
Eee tam wg La Rambli i tak farfocel i fart xd
0
I cyk, szybko poszło
0
@BorzyKrzys na filmimaxh to cudownie wygląda
6
Ale ważne że piłkarze wiedzą o błędach, wrócą silniejsi i ogólnie to wina sędziego
0
@BartqRKO a co mu? Bo tego nie widziałem, nie ma szans że wyzdrowieje?
1
@MesQueUnClub96 OKC vs NOP może być kozacka seria
19
@wojopancer ale de Jong na sprzedaż to akurat mądra decyzja
0
@ShawnC chyba lepiej spłacić część długu pozbywając się mr kółeczko
0
@mleczkoo oszukuj się dalej