2

Ten wygląda tak jak te wszystkie nasze popisy w LM. Mam dziwne wrażenie, że nawet gdyby nie Araujo to by tak się skończyło

6

Skończcie narzekać na sędziego. Znowu się ośmieszamy w Europie. Jeden fauluje jak amator na czerwoną kartkę, a drugi na karnego. A za chwilę będziecie zwalać wszytsko winę na sędziego na biali

4

Najgorsze jest to, że jakby de Jong był na miejscu Vitinhi to by zrobił 2 kółeczka i podał do ter Stegena

0

Najgorsze jest to, że Xavi broniąc wyniku...wpuści Romeu xd

0

No to Cubarsi przeszedł test Osihmena to teraz przejdzie coś po stokroć cięższego. Być liderem obrony przeciwko Mbappe

1

Nie wyszło mu pierwsze spotkanie i już się "rewanżuje" za to

2

Przy wyniku 0-0 to się spodziewałem obrony Częstochowy od jakieś 70-75min a nie od początku :D

2

Araujo 4 minuta i 3 niecelne podania

2

Lewandowski jak w reklamie Gillette

0

Zazdroszczę tym co nie mogą się doczekać tego meczu i przekonania o wygranej. Ja to dalej mam wrażenie że przegramy 0-5, zbyt wiele razy ten zespół się kompromitował w LM i mam prze oczami mecze z Romą, Liverpool czy Bayernem mimo tego że nie ma już nikogo w naszych barwach z epickiego bloku defensywnego Semedo/Dest-Pique-Lenglet-Alba i Busquets do tego

1

@Encore mam nadzieję, że Embiid przez kontuzje nie pojedzie. Gwiazdeczka która najpierw chce grać w Francji a potem nagle zmiana zdania

0

@MesQueUnClub96 bo Dallas jest faworytem. Leonard musiałby zagrać jak w Raptors w 2019 roku by to LAC wzięli a to jest niemożliwe

13

@TheNekro94 ja to bym finału Barca vs Real nie chciał bo by serce nie wytrzymało xd

1

Rivers to by sprawił że GSW w latach 2015-2018 nie zdobyliby żadnego mistrzostwa gdyby ich trenował

1

@Kitek1640 prawdopodobieństwo

27

@Kidd za wysoka oceny jego pracy, aczkolwiek trzeba przyznać że miał pecha że trafił na unlimited City i to z Guardiola

1

@Gaz i ten moment gdzie kamerzysta pół metra musiał zejść w dół by pokazać Carlosa xd

1

Warriors, Kings i Lakers z takim samym bilansem, co tu się odwala w tym sezonie w NBA....2 mecze do końca i tak naprawdę nie wiadomo nic prawie

0

Gralibysxie Pedrim i de Jong w weekend? Fajnie by łapali rytm ale wiadomo jak to z nimi jest

0

@KrychaFCB bo jest, on ma zawsze jakieś wytłumaczenie

1

@Emhyr chłop po pierwszej połowie powinien mieć 3 gole. Jest beznadziejny

2

Piszecie jakbyś byli zdziwieni i zaskoczeni tym co ta drużyna "potrafi"

0

Tka to jest jak się do przerwy powinno prowadzić 3-0, to w 48min remisujesz

0

I tak pieprzycie o farfoclach wczoraj Realu a nasi gówno grają.

3

Cancelo......nie mamy szans awansować jak takich rzeczy nie wykorzystujemy

0

Raphinha to najlepszy obrońca PSG

6

De Jong 80 kółek i 0 podań do przodu

3

Raphinha jak zawsze.....Boże out go do Arabii

4

Wczoraj tyle osób pisało że Real gole.sttzelil po farfoclach. Mam nadzieję, że my dziś też zdecydujemy się na strzał z dystansu i podanie prostopadle zza plecy obrońców by móc sobie pozwolić na takie farfocle

3

@zadafcb tymczasem Lakers 274317 w jednym meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?