FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ten wygląda tak jak te wszystkie nasze popisy w LM. Mam dziwne wrażenie, że nawet gdyby nie Araujo to by tak się skończyło
6
Skończcie narzekać na sędziego. Znowu się ośmieszamy w Europie. Jeden fauluje jak amator na czerwoną kartkę, a drugi na karnego. A za chwilę będziecie zwalać wszytsko winę na sędziego na biali
4
Najgorsze jest to, że jakby de Jong był na miejscu Vitinhi to by zrobił 2 kółeczka i podał do ter Stegena
0
Najgorsze jest to, że Xavi broniąc wyniku...wpuści Romeu xd
0
No to Cubarsi przeszedł test Osihmena to teraz przejdzie coś po stokroć cięższego. Być liderem obrony przeciwko Mbappe
1
Nie wyszło mu pierwsze spotkanie i już się "rewanżuje" za to
2
Przy wyniku 0-0 to się spodziewałem obrony Częstochowy od jakieś 70-75min a nie od początku :D
2
Araujo 4 minuta i 3 niecelne podania
2
Lewandowski jak w reklamie Gillette
0
Zazdroszczę tym co nie mogą się doczekać tego meczu i przekonania o wygranej. Ja to dalej mam wrażenie że przegramy 0-5, zbyt wiele razy ten zespół się kompromitował w LM i mam prze oczami mecze z Romą, Liverpool czy Bayernem mimo tego że nie ma już nikogo w naszych barwach z epickiego bloku defensywnego Semedo/Dest-Pique-Lenglet-Alba i Busquets do tego
1
@Encore mam nadzieję, że Embiid przez kontuzje nie pojedzie. Gwiazdeczka która najpierw chce grać w Francji a potem nagle zmiana zdania
0
@MesQueUnClub96 bo Dallas jest faworytem. Leonard musiałby zagrać jak w Raptors w 2019 roku by to LAC wzięli a to jest niemożliwe
13
@TheNekro94 ja to bym finału Barca vs Real nie chciał bo by serce nie wytrzymało xd
1
Rivers to by sprawił że GSW w latach 2015-2018 nie zdobyliby żadnego mistrzostwa gdyby ich trenował
1
@Kitek1640 prawdopodobieństwo
27
@Kidd za wysoka oceny jego pracy, aczkolwiek trzeba przyznać że miał pecha że trafił na unlimited City i to z Guardiola
1
@Gaz i ten moment gdzie kamerzysta pół metra musiał zejść w dół by pokazać Carlosa xd
1
Warriors, Kings i Lakers z takim samym bilansem, co tu się odwala w tym sezonie w NBA....2 mecze do końca i tak naprawdę nie wiadomo nic prawie
0
Gralibysxie Pedrim i de Jong w weekend? Fajnie by łapali rytm ale wiadomo jak to z nimi jest
0
@KrychaFCB bo jest, on ma zawsze jakieś wytłumaczenie
1
@Emhyr chłop po pierwszej połowie powinien mieć 3 gole. Jest beznadziejny
2
Piszecie jakbyś byli zdziwieni i zaskoczeni tym co ta drużyna "potrafi"
0
Tka to jest jak się do przerwy powinno prowadzić 3-0, to w 48min remisujesz
0
I tak pieprzycie o farfoclach wczoraj Realu a nasi gówno grają.
3
Cancelo......nie mamy szans awansować jak takich rzeczy nie wykorzystujemy
0
Raphinha to najlepszy obrońca PSG
6
De Jong 80 kółek i 0 podań do przodu
3
Raphinha jak zawsze.....Boże out go do Arabii
4
Wczoraj tyle osób pisało że Real gole.sttzelil po farfoclach. Mam nadzieję, że my dziś też zdecydujemy się na strzał z dystansu i podanie prostopadle zza plecy obrońców by móc sobie pozwolić na takie farfocle
3
@zadafcb tymczasem Lakers 274317 w jednym meczu