FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z każdym z B klasy
0
@Encore 76 nie zasługują na nic, tym bardziej na powrót Butlera. Aczkolwiek jakkolwiek on i Spoestra by nie był to ciężko o mistrzostwo z takim składem
2
@zadafcb za te sztuczne faule, które sędziowie na nim gwiżdżą mam nadzieję, że nigdy nic nie wygra
8
@Visca_barca przez 4-5 sezony pojawi się jeszcze 10-15 nowych bramkarzy z potencjałem
1
@fart na moje to KNicks biorą to 4-1. Za dobrze bronią.
0
Wie ktoś może jak wyglądał podział biletów na ten mecz? Ile dla kibiców Wisły, ile dla Pogoni itp?
0
@Encore w drugim meczu Araujo pomógł im, w pierwszym Donnarumma był naszym najlepszym zawodnikiem.
2
Odpaść z takim PSG i zostawić trenera... Żart
4
@tomek8756 porąbało.... i potem się dziwić ze dzieci słuchają Fagat i innych takich
0
@ricardo0705 ja to na początku myślałem że to jakiś fake że zmarł...co było przyczyną?
2
@ddanioofcb to za kilka lat się okaże przekręt jak Douglas
3
@ObiwanKenobi tylko potem to on miał jakąś długą serie meczów bez kartki. Miał odpaly przez 3-4 lata przez Mourinho ale potem solidny i przede wszystkim normalny stoper
2
@Jakchcesz idiotyczne. Kiedy ostatni raz widziałem u niego takie zachowanie? Wszystkie te filmiki są pewnie zza czasów Mourinho, może 1-2 później.
0
@FcPortoFan1999 niby tak, ale szkoda że wgl taki gość zdobył cokolwiek. Gdzie nie poszedł tam wszystko zniszczył
1
@Ojciec5tkidzieci no i bez Zaksy. Nie wiem jakie plany transferowe ma Perugia ale polski finał Zawiercie vs Jastrzębski bardzo możliwy
2
Cudownie widzieć Duranta znowu płaczącego, szkoda tego jego epizodu w GSW bo by wielkie nic osiągnął
0
@zmiana_plana no jeden z największych płaczków bez dwóch zdań. Można trzymać wysoki poziom ale zachowywać się jak klaun
0
@lucca87 może to właśnie dzięki temu tak dobrze im poszło
0
@MesQueUnClub96 dziś będziesz przeczytalem że znowu kontuzja
0
@KrwawiaceoczyVEB widzę że ćwierćfinał LM to za dużo dla zarządu i chcą wrócić do LE
0
@MesQueUnClub96 bez kontuzji? A Kawhi?
0
@Encore ale na koniec zadyma. Popiwczak za takie zachowanie to powinien dostać poważną karę. O tym z sztabu lepiej nie wspominać
0
@ArterkHD 1-2 drinki tak ale więcej już njr
0
@BorzyKrzys taktyczny by potem zobaczyć
0
@zadafcb w żużlu wyścig trwa minutę więc tak nie do końca
0
@Criss18Barca Wrocław słabo zaczął i siebie, ale myślę że 55 to spokojnie zdobędą. Chyba że Janowski i Woffinden zdobędą razem 10pkt
1
@zadafcb podziwiam ludzi którzy to oglądają xd akcja 5sekund i potem 3min na kolejną akcje
2
@Rewolucja123 jakby mu nie szło tylko jako trener to ok..ale jemu nie idzie jako człowiek. Zachowuje się jak małpa wypuszczona z zoo a gadki ma żałosne
17
Xavi niszczy albo zniszczył już swoją legendę bardziej niż Koeman. Kompromituje się na każdym polu. Wyniki, sposób gry to wiadomo. Ale zachowuje się jak kobieta co okres ma. A se odejdę, a se zostanę, a se odejdę, a nie jednak se zostanę. I to zachowanie na ławce jak największy osiedlowy patol. A o tym co mówi na konferencjach lepiej nie wspominać
2
@Tasde dużo tak jeszcze na sędziów będziecie narzekać gdy sami się śmiejecie na białych że za wszystko obwiniają sędziów? Gramy fatalnie, z takim Cadizem czy Las Palmas powinniśmy wygrywać po 5-0 a nie remisowac i potem płakać na sędziów jak dzieci